Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вече и аз с Land Rover Discovery 3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вече и аз с Land Rover Discovery 3

    Здравейте, Колеги!
    Най-накрая....вече ... вече и аз имам дълго мечтания от мен автомобил!
    Реших да действам на своя глава без да питам никой какво да си купя. Общо взето хорското мнение Д3 не е добро и за това си взех Д2. Но не бях така щастлив от този избор, но пък бях прилично доволен. Но сега усещам че съм взел правилното решение за мен. Все пак си мечтаех дълго за този модел и най накрая се реших и може би заради чакането или незнам. Взех може би един доста добър, поддържан и оборудван екземпляр.
    Автомобила е страхотен. Толкова много екстри, глезотии .... ауу още съм в еуфория
    Вчера продадох BMW-то. Продадох го на загуба, но в момента, в който се качих в Д3, веднага забравих за загуби, BMW-та и други
    Машината е с нов двигател на ~2000 километра. Има вградена палатка на тавана, мивка, газов котлон, маса, две печки и още какво ли не.
    А возията и комфорта ... просто няма сравнение. Не съм спал цяла нощ, само защото знам че след малко ме чака дълъг път.
    Машината наистина е добре поддържана от предишния собственик. Като отворих сервизната книжка, там дори имаше касови бележки от бензиностанции
    А толкова много въпроси имам в момента, но още не знам как да ги формулирам.
    Когато си избистря акъла, ще бъда по-конкретен и събран и ще покажа новата машина. Иначе модела e Discovery 3 Camper.
    Ако някой има на идея от къде да си купя ръководство на български или английски за джипа, ще съм благодарен. Понеже колата е вкарана в България от Дания (на собствен ход), съответно и ръководството е на датски.
    Първоначално мислех да използвам джипа за софт офроуд, но но вече като го видях, никак не ми се иска.
    Май ще си запазя Д2 за гората, а Д3 за кафето Но времето ще покаже. Че пък и да гледам два джипа, не е много рентабилно май.
    Взех джипа с 8 джанти и гуми. Летните са 20'', които не ми се иска да ги карам по нашите пътища, а сегашните са (зимни) са 18''
    20 най вероятно ще ги продам. Но някъде бях чул че ставали и за БМВ. Но не мога да намеря информация дали наистина е така.
    Тоест ако реша да ги продавам да им търся базар и сред беемведжиите.
    Нещо и с блутута не можах да се справя. Свързвах телефона и мога да разговарям, но не мога да слушам музика. Но момчето, което ми докара джипа, слушаше и музика, но беше с айфон. Аз съм с андроид. Едва ли има някаква зависимост това. Най вероятно е до настройки. Но все още съм твърде хаотичен когато вляза в джипа да го разцъквам. Трябва да се успокоя и ще му разучавам нещата по-внимателно.
    Поздрави на всички и успешен ден

  • #2
    От: Вече и аз с Discovery 3

    Жив и здрав дълго да си го караш!
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • #3
      От: Вече и аз с Discovery 3

      Честито ! Да ти доставя много удоволствия и радост !
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • #4
        От: Вече и аз с Discovery 3

        Със здраве и кеф да го ползваш, и милиони безаварийни!
        Животът е харизан кон според мен...

        Теди

        Коментар


        • #5
          От: Вече и аз с Discovery 3

          Без снимки не вярвам
          Много щури пътешествия !!!!
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • #6
            От: Вече и аз с Discovery 3

            Честито. Давай снимките.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #7
              От: Вече и аз с Discovery 3

              Почва се със снимки.Честито.
              Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

              Коментар


              • #8
                От: Вече и аз с Discovery 3

                Честито! Щом си се отървал от бмв-то не си на загуба! Де и аз да искарам късмет да си продам бмв-то...

                Коментар


                • #9
                  От: Вече и аз с Discovery 3

                  Честито Да го караш много километри и да ти носи радост, и по-малко ремонти да има...Покажи машинката да се нагледаме, че баш тоя модел май не е виждан тук.
                  0899 шест5313нула
                  За всекиго по нещо

                  Коментар


                  • #10
                    От: Вече и аз с Discovery 3

                    Честито и много безаварийни!
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Вече и аз с Discovery 3

                      Може ли снимки по кемперската част.
                      Честито и безаварийно.
                      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                      Коментар


                      • #12
                        От: Вече и аз с Discovery 3

                        Браво и тук честито.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Вече и аз с Discovery 3

                          Браво,и да споделяш мъки и радости тук,Честито!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Вече и аз с Discovery 3

                            Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                            Може ли снимки по кемперската част.
                            Честито и безаварийно.
                            А аз на двигателната част,мотор на 2000км направо не е за вярване.
                            0 8 76 36 8 542

                            Коментар


                            • #15
                              От: Вече и аз с Land Rover Discovery 3

                              Vladx, честито и със здраве !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X