Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вече и аз с Land Rover Discovery 3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Вече и аз с Land Rover Discovery 3

    Първоначално публикуван от Tankist Преглед на мнение
    Уж имало фактури с какво е правено, но ги били изхвърлили от автомивката при почистването и . И сега нищо не помнели да е правено по нея - а тез км, или е превъртано или може да съм в очакване за изненади...макар винаги да е на късмет.
    след 2-3 раговора единствено разбрах, че е сменен dpf филтъра, air compressor-a за окачването (преди смяната бавно се дигал) и компресора за климатика били сменени (ходи разбери рециклирани или нови ())...вкарана от Германия преди 2 месеца.
    Брей,какви гадни мифкаджии...Бягай далеч. Сменили dpf филтъра . Ми тая кола от тези години няма ДПФ...
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • #32
      От: Вече и аз с Land Rover Discovery 3

      Продава се от поне година и половина и тва с тия истории дето си ги измислят... Ако ще взимаш конкретно този го оглежда стабилно, щом е от къща...
      ....!

      Коментар


      • #33
        От: Вече и аз с Land Rover Discovery 3

        Моя грешка...дебитомер....не дпф....малко шум в слушалката и се обесих .....Санта фе-то също подхлъзва...

        Търся си човек/сервиз да се погледне...малко логистиката е по трудна, но ще се гледа с предпазливост...

        @Bojurishte, казваш че се е позастояла... И въпросните 2 месеца тук, май са мин 12....втори път да ме пързалят...лошо.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X