Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Довиждане!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Довиждане!!!

    ЧААААО, България,София и Рашково! Здравей, Америка!!!
    Забави се, но най-сетне цялата документация е готова!
    Направих всичко тайно, за да не се осуети нещо. Америка , идвам!
    Получих новината, която толкова дълго очаквах, и сега ще се наложи да оставя дом, държава, кариера и приятели.
    Време е да осъществя нови начинания и да потърся нови хоризонти.
    Приятели, имаме три седмици да се виждаме и да си кажем "до нови срещи!". Искам да ви прегърна всичките и да ви кажа, че ви обичам. Ще ви нося завинаги в сърцето си и с усмивка ще си спомням за вас. Не знам кога ще се върна, но един ден обезателно ще го направя!



    Това съобщение е написано от някой си Иван Петров. Не го познавам, но ми хареса и реших да го споделя с вас... На добър час, Иване! Аз никъде няма да ходя, не се притеснявайте..
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

  • #2
    От: Довиждане!!!

    Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
    Това съобщение е написано от някой си Иван Петров. Не го познавам, но ми хареса и реших да го споделя с вас... На добър час, Иване! Аз никъде няма да ходя, не се притеснявайте..
    Аз пък си помислих, че ти заминаваш.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Довиждане!!!

      Първоначално публикуван от emanuilis
      За триене.
      Що бре!?!Ние пък се смяхме от сърце.........
      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
      0888854582
      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

      Коментар


      • #4
        От: Довиждане!!!

        ...аааа и аз се литнах...

        Коментар


        • #5
          От: Довиждане!!!

          Веско, каква е целта на занятието?
          Заминава си поредният човек, що-годе грамотно написал прощален пост в интернет, ли, писмо ли... къде си го видял това и откога е? Щото сега при Тръмп май ще става по-трудно. Ако е атуално това съобщение, можем само да тъгуваме - оставаме с един по-малко, а мангасаряните и останалият матрял се множи ли множи...
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #6
            От: Довиждане!!!

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Веско, каква е целта на занятието?
            Заминава си поредният човек, що-годе грамотно написал прощален пост в интернет, ли, писмо ли... къде си го видял това и откога е? Щото сега при Тръмп май ще става по-трудно. Ако е атуално това съобщение, можем само да тъгуваме - оставаме с един по-малко, а мангасаряните и останалият матрял се множи ли множи...
            Не бре!!!!Абсолютен кодош!!!!Ташак и....квот решиш на там!!!!Просто ми попадна в клюкарника,пуснато от човек който му знам спатийте и въпреки това се вързАх!И понеже сме компания сега и като им обясних що първо изпсувах а после се смях сам като идиот /те също/ и спонтанно реших да се...........посмеят нЕкои хора и тук!
            АЙ НАЗДРАВЕ!!!!!!
            п.п.уекинко съм го редактирал!София и Рашково!В оригинал е БГ и Самоков ама предполагам че и то е редактирано......
            п.п.2.до колкото виждам,раздела е.........смЕх........
            Последно редактирано от traun; 08-02-18, 19:26.
            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
            0888854582
            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

            Коментар


            • #7
              От: Довиждане!!!

              На мен ми е всичко друго, ма не и смешно. Без значение от кой край на България е човека. Един по-малко според мен за жалост. И повече мангали относително стават. Имаше един виц навремето.
              Българче и мангал получили двойки. На другия ден се виждат в училище и си говорят как аджеба е било вкъщи. За българчето нищо, а мангала ял бой. Вечерта мангала пита баща си що така го е бил. Бащата рекъл:
              -Ей. Българите ще избягат в чужбина. Ние ще останеме да управляваме тая държава!
              Виц ... виц, ама гледам в тая посока отиваме. А правете сметка, че това е виц почти от Татово време.
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • #8
                От: Довиждане!!!

                Абе хора.........тва е художествена измислица..........Човека не съществува.......Бассси........Аз ли съм крив,компанията мойта ли!?!?Басси.........трийте бе.......не съм го пуснал в "политиката " примерно!?!?!?!Или в 4х4!?!?!?!Уджас..........От друга страна такова приемане присЪрце в такъв раздел на такава тема е тема за размисъл.......Ама тогава ще трябва да се премести в друга тема........
                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                0888854582
                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                Коментар


                • #9
                  От: Довиждане!!!

                  Мигар някой ще отрече факта, че това е електората, дето "избира"?

                  Аз лично много се радвам за тоя човек, който ще загърби толкова неща, за да работи и живее в един по-добре регулиран свят.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Довиждане!!!

                    Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                    Абе хора.........тва е художествена измислица..........Човека не съществува.......Бассси........Аз ли съм крив,компанията мойта ли!?!?Басси.........трийте бе.......не съм го пуснал в "политиката " примерно!?!?!?!Или в 4х4!?!?!?!Уджас..........От друга страна такова приемане присЪрце в такъв раздел на такава тема е тема за размисъл.......Ама тогава ще трябва да се премести в друга тема........
                    Не си крив ти! Ние се изкривихме. Скоро може да се окаже, че "количествените изменения" може да доведът до "качествен скок". Диалектически материализъм раз'ираш ли!?
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Довиждане!!!

                      На мен пък си ми е смешно. Баш си е "хоп, преди да си скочил".
                      Много емоционално, та чак излишно. Сбогуване като за пред умирачка, а светът е все по-малък. А с "прощаването" с повечето от изброените неща, става смешно - пускаш питомното да гониш дивото...и то по задължение някакси... Само някаква фикс идея може да е обяснение. Да беше от някаква безизходица забегнАл, а той от кариера и благополучие...
                      А хората с такива идеи са ирационални, не са и достатъчно много за да си струва да се обсъждат в контекста на останалата емиграция.
                      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                      Коментар


                      • #12
                        От: Довиждане!!!

                        Като човек, дето два пъти е ходил там и два пъти се е върнал, хич, ама изобщо не се впечатлих. )) Светът е малък. А и все си мисля, че няма как да българин да се уплаши от глобализацията-племе, дето не му стигат 10 часа да се напие, не можеш да го уплашиш с 10 часа полет...
                        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Довиждане!!!

                          Ми по презумпция тва не би трябвало да е за такива като теб!
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                          0888854582
                          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Довиждане!!!

                            Ми довиждане.
                            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                            Коментар


                            • #15
                              От: Довиждане!!!

                              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                              Не си крив ти! Ние се изкривихме. Скоро може да се окаже, че "количествените изменения" може да доведът до "качествен скок". Диалектически материализъм раз'ираш ли!?
                              Количествените натрупвания със сигурност ще доведат до качествени изменения, въпроса е какви ?!

                              P.S. Ай !
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X