Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поведение на деца в рискови ситуации

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Поведение на деца в рискови ситуации

    Иво, да те светна ли защо да си редактираш постовете или ще се сетиш сам
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #32
      От: Поведение на деца в рискови ситуации

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Иво, да те светна ли защо да си редактираш постовете или ще се сетиш сам
      Благодаря за ЛС-то .Ма съм вече доста стар да се огъвам.
      Дреме ми на уя.Не съм излъгал и с една буква.
      Идеята ми към темата е бързото бягане в нападение и защита и доверие към родители и полиция.

      Коментар


      • #33
        От: Поведение на деца в рискови ситуации

        Тя идеята ти е ясна. БХК не спи.

        Някои неща не се пишат по открити форуми
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #34
          От: Поведение на деца в рискови ситуации

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          БХК не спи.
          Какви забележки биха имали БХК по написаното от Иво?
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #35
            От: Поведение на деца в рискови ситуации

            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
            . при циганите и после в затвора до насрочване на дело.
            Дело на градски съд 45мин разпит на свидетел и Шукри Исмаилов от Якоруда с присъда 17год.
            .
            Иво, това е било преди 10-ти, нали?
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • #36
              От: Поведение на деца в рискови ситуации

              Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
              Иво, това е било преди 10-ти, нали?
              А-а-а-а-а, преди 10-ти по времето на Татов Златен таквиз работи немаше !
              Педофили-медофили, всичко туй демокрастията ни го донесе!
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #37
                От: Поведение на деца в рискови ситуации

                Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                София ,Дианабад двора на 105-то у-ще събота.Две 7год момченца си играят.Заговаря ги чичко ,почва да ги опипва и им показва изрезки от списание на деца как правят "свирки".Следва бързо бягане и вкъщи.
                Майката на едното се обажда в районното и иска патрул да им съобщи нещо.Така беше и сигнала-по бързо на едикой си адрес там ще ви кажат за какво става въпрос.
                Децата дадоха много точно описание."Зелен гащеризон с надпис запад и оранжева шапка с козирка".
                Колегата и бащата на едното дете влезнаха в двора на училището отзад а аз бях скрил патрулката между колите пред главния вход когато тичайки през двора се появи човека с гащеризона.Е не пишеше "запад" а "сервиз изток".
                Натам вече не е интересно-имаше си изрезките от списанията и отверка наточена на шило.
                Имаше респектиране при задържането и на още няколко пъти ,в ареста при циганите и после в затвора до насрочване на дело.
                Дело на градски съд 45мин разпит на свидетел и Шукри Исмаилов от Якоруда с присъда 17год.

                Та от тази случка -бързо бягане и казване веднага на родител какво е станало.
                Извадили сте късмет - тоя е бил доста тъпичък, 2 деца да му драснат и той да си кибичи. Също и да да бъде осъден на база показания от две 7 годишни деца е направо гоолям късмет... или нещо друго...
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • #38
                  От: Поведение на деца в рискови ситуации

                  Училищен автобус тук минава през цедка,спецификациите които трябва да покрива не са като на пътнически по улицата,яко животно си е.

                  Децата си ги возя аз до училище,то пък се заключва по някой път,тренировки им правят по бягане и криене,полицаите имат нещо като SWAT колица за училищни зони.

                  Общи взето се старая да ги възпитавам да не попадат в кофти ситуации,ако има нещо аз трябва да знам веднага и атаката поле е моя,а стане ли да няма измъкване то пердаши до припадък,да знам поне за чий плащам уроците по карате
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #39
                    От: Поведение на деца в рискови ситуации

                    Много тежка и сериозна тема.

                    И аз имам две деца, на 10 почти и на 3 почти, щерката за една година ми побеля косите и брадата, акъла ми не стига като стане тийнеджър.

                    Аз си мисля, че трябва просто да се прекарва време с децата, ама не време в една стая и всеки с таблет в ръцете ами разходки, вечери, забавления, пътешествия и т.н. където има време за разговори.

                    Най-трудното ми е да сваля гарда или да стопя ледовете, децата когато усетят "прийчване" и поучаване бягат веднага, хватката е да се стопи леда и децата да започнат да говорят по темите които ги вълнуват после полека лека родителя мое да вкара по някоя и друга мъдрост и съвет като част от "историята".

                    Насила хубост не става на 100% но упоритост и строгост се отплащат.

                    Аз знам, че допуснахме много грешки, не бих давал съвети, дано други мъдри хора помогнат тук.
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Поведение на деца в рискови ситуации

                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      Мишоци, имаш ли деца?
                      Не знам .... Честно, не знам.
                      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                      Само DIESEL !!!

                      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X