Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гонка с тролей

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гонка с тролей

    11. (в сила от 1.07.2003 г., предишна т. 10 - ДВ, бр. 30 от 2002 г., изм., бр. 107 от 2003 г.) да бъде трайно боядисан в жълт цвят без облепване на автомобила с фолио;
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Гонка с тролей

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      ... сайта им има атакуващи елементи.
      Спрете да се излагате най-после

      Иначе всички бакшишки фирми в София са "на някого".

      Коментар


      • От: Гонка с тролей

        С кое се излагам? Хром пищи че сайта им иска да сваля разни неща. Не съм длъжен да им разбирам дали са безопасни, нали.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Гонка с тролей

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          С кое се излагам? Хром пищи че сайта им иска да сваля разни неща. Не съм длъжен да им разбирам дали са безопасни, нали.
          С това.

          Коментар


          • От: Гонка с тролей

            Хубаво, излагам се.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Гонка с тролей

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Нищо интересно няма, таксита като таксита, една от многото фирми. Тойота Приус боядисани в зелено, средно малко по-чисти коли ама крайно малко на брой и не можеш лесно да си ги повикаш. Май че имат и мобилен интернет вътре.
              Да, возил съм се един път преди години, пишеше, че има нет /тогава още в плана на тел. ми нямаше/, свързах се, но нямаше нет. Говорих си доста с шофЕра и тогава ме учуди големия разход на бензин и това, че не може да върви без да пали двг., писал съм в някоя тема.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • От: Гонка с тролей

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                11. (в сила от 1.07.2003 г., предишна т. 10 - ДВ, бр. 30 от 2002 г., изм., бр. 107 от 2003 г.) да бъде трайно боядисан в жълт цвят без облепване на автомобила с фолио;
                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Хубаво, излагам се.
                Ти не знам, но аз явно...
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • От: Гонка с тролей

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Тая фирма е интересна с друго. На кого е.
                  В някаква тема във форумЪт го бистрихме това. Тия са некви роднини на Фандъкова ли, на Цв.Цв. ли бяха. Със сигурност са от "кръга Котараците". Зеленото е специално разрешено САМО за тях.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Гонка с тролей

                    Остава и да е на Георгиус Георгиу
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Гонка с тролей

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Спрете да се излагате най-после

                      Иначе всички бакшишки фирми в София са "на някого".
                      Ами много добре си го е казал колегата.

                      Не е като да няма значение на кой са!

                      Първо защото ако беше толкова лесно,защо аз не купих некви коли и така нататък?

                      И освен финансовия въпрос остава и другия,как в един и същ момент мене ме задължават да си боядисам жълта колата а некой си решава че иска зелени?

                      Като знаеш името,доста от отговорите си идват сами!

                      Същия си има и мноооого маршрутки!
                      Иво (таксито) Андреев
                      0988 91 80 50
                      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                      Коментар


                      • От: Гонка с тролей

                        Стара тема, ама да знаете, че от тая фирма са останали 3-4 таксита в движение.
                        Разбрах го покрай едни клиенти-"зелени" психопати, които непременно искаха да се возят из Сф на електрическо такси. Половин час обяснявах, че такова тук няма. Максимум хибрид Приус. Голям зор с тия таксита. Вече ненавиждам зелени скандинавски еврогейове-вегани-психопати, а ще кибичат тук цяла седмица, тЕхната котка рошава...и кой ги знае още каква простотия ще измислят.
                        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                        Коментар


                        • От: Гонка с тролей

                          Ооо, изчакай още малко и тия зелените щв ти се сторят ангелчета. Като започнат да ти обясняват, че си бил лош защото не си искал да излизаш на срещи /гаджета/ с трансджендъри, тогава пак ше си поприказваме. Назад сте!


                          и още има, ама Ясен дебне... @:&;$:&;$;@;$;@@)(;!!!
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • От: Гонка с тролей

                            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                            Ооо, изчакай още малко и тия зелените щв ти се сторят ангелчета. Като започнат да ти обясняват, че си бил лош защото не си искал да излизаш на срещи /гаджета/ с трансджендъри, тогава пак ше си поприказваме. Назад сте!


                            и още има, ама Ясен дебне... @:&;$:&;$;@;$;@@)(;!!!
                            Ейй, за канарчета са ви хванали пак...

                            Коментар


                            • От: Гонка с тролей

                              Злото има една добра страна-стремеж към монопол. При нас са зелените, при вас са трансджендърите. От друга страна-нямате толкова зелени. Всички злини на света не могат да съжителстват заедно на едно място. Винаги една е най-силна
                              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                              Коментар


                              • От: Гонка с тролей

                                За канарчета ама... ми се отразява негативно на семейния бюджет. Защото -
                                Злото стремеж към контрол= като чуя някоя подобна кретения, и веднага си купувам още една пушка и няколко хиляди патрони. С въоръжено канарче да си нямаш работа. Аман от педали! /не говоря за гейове, всеки може да прави каквото си поиска, педалите искат ние да правим каквото те искат/.

                                Обмислям покупка на нещо V10-12. Щот съм зелен- дърветата се нуждаят от въглероден двуокис. Уча децата да стрелят, и да си отстояват тяхното. Ония ден щерката я мъмрили защото казала на едно съочениче “не искам да играя с теб” и му наранила чувствата. Посъветвах я да му обясни, че след няколко часа стрелби в пустинята, и пищят ушите и не чува шибания му писклив глас. Чакам инфаркт от учителката. Аман от педераси!
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X