Обява

Свий
Няма добавени обяви.

десен волан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • десен волан

    Здравейте.Колеги и аз купих Фероза 97 г. със клима.Може ли да ми кажете около. колко струва обръщането на волана и какви части да закупя

  • #2
    От: десен волан

    Обръщането струва повече от колкото си спестил купувайки десен волан.
    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

    Коментар


    • #3
      От: десен волан

      Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
      Обръщането струва повече от колкото си спестил купувайки десен волан.
      КОЛКО повече?

      Коментар


      • #4
        От: десен волан

        Ами, колко повече... сега проучвам същата процедура за Паджеро II. Частите са 800-1000 лвеа, зависи дали искаш да смениш всичко. Труда ще е поне още толкова. Ти за колко взе твоята?
        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

        Коментар


        • #5
          От: десен волан

          Здравейте! Аз съм собственик на Паджеро 2 десняк. След закупуването, също залитнах по обръщане, купих цяла лява дирекция, барабар с вътрешни кори копчелъци, чистачки с ламарината за тях и т.н. Дори стигнах до ниво разглобяване, намерих свястни хора с опит, и като видях колко работи се приправят, всъщност се оказа че трябва и да се откажа от климатроника, защото паджеро с ляв волан не се произвежда с климатроник, се наложи да се извиня на момчетата и да ги помоля да го съберат обратно. Дирекцията продадох на безценица около 1/3 та и взех от цената която платих. Когато купувах колата, гледах да е в добро състояние (да няма ръжди по купето и рамата). Ползвам го няколко пъти в годината за лов и се оказа, че не е кой знае каква драма дясната дирекция ( моето е автомат). Така, че не мога да не се съглася с по-горе написаното, че ако няма компромис с дирекцията, то по-добре да се купува директно лява, отколкото да се обръща. Тези коли са стари и нямат модули за електрониката, всичко върви по кабели, доста дебели снопове, което означава че ще се заголват и снаждат кабели със напукана и втвърдена от годините изолация.
          С две думи, ви съветвам добре да се запознаете с плюсовете и минусите от обръщането, по скоро с минусите, защото плюсовете ги знаем, преди да предприемете процедурата.
          Дано не ви подвеждам, пак подчертавам, че моя го ползвам рядко, ако е за всекидневна употреба може и да е кофти, това не зная, но все пак моето мнение е, че обръщането, почти сигурно ще е с компромиси. Ако се направи както трябва се обезсмисля, по скоро не съм съгласен, че ще струва колкото разликата да се купи направо с ляв волан, ще излезе по-скъпо. Но пък с дясна дирекция се намират коли в значително по-добро състояние.

          Коментар


          • #6
            От: десен волан

            Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
            Ами, колко повече... сега проучвам същата процедура за Паджеро II. Частите са 800-1000 лвеа, зависи дали искаш да смениш всичко. Труда ще е поне още толкова. Ти за колко взе твоята?
            Аз и свикнах иначе за 2300 я взех

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X