Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за проблем с Nissan X-Trail 2.2 DCI 136ps

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Помощ за проблем с Nissan X-Trail 2.2 DCI 136ps

    Добре разбрах,ще търся някъде сервиз дето ще направят нещо по въпроса.Явно никой няма подобен проблем и не се е сблъсквал.Надявах се на някакво мнение и помощ от колеги тук.

    Коментар


    • #17
      От: Помощ за проблем с Nissan X-Trail 2.2 DCI 136ps

      Първоначално публикуван от seagal Преглед на мнение
      При покупката преди две години,турбината е ремонтирана основно и е като чисто нова.
      Тя не се гледа как изглежда ,а как е вътре-"требе" човек с желание и квалификация да изрази мнение.....

      Коментар


      • #18
        От: Помощ за проблем с Nissan X-Trail 2.2 DCI 136ps

        Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
        Тя не се гледа как изглежда ,а как е вътре-"требе" човек с желание и квалификация да изрази мнение.....
        Е аз не съм на 15 години и не гледам отвън как изглежда,да не се обиждаме сега.Турбината беше направена в Пловдив,сменена вътрешна част,баласирана и настроена.Не дава никакви отклонения или признаци да е разбита или дефектирала.

        Коментар


        • #19
          От: Помощ за проблем с Nissan X-Trail 2.2 DCI 136ps

          Първоначално публикуван от seagal Преглед на мнение
          Е аз не съм на 15 години и не гледам отвън как изглежда,да не се обиждаме сега.Турбината беше направена в Пловдив,сменена вътрешна част,баласирана и настроена.Не дава никакви отклонения или признаци да е разбита или дефектирала.
          Тогава темата и въпроса ми се виждат леко "странни" за човек с познания и опит............
          Приемете извинението ми и Успех с темата.

          Коментар


          • #20
            От: Помощ за проблем с Nissan X-Trail 2.2 DCI 136ps

            Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
            Тогава темата и въпроса ми се виждат леко "странни" за човек с познания и опит............
            Приемете извинението ми и Успех с темата.
            Ами забележката ти беше някак си обидна,все едно съм лапе и тотален профан,за да гледам от вън турбото че е чисто и да си мисля че е ново.Имам познания и опит разбира се,като всеки нормален мъж,просто имам някакъв проблем и реших последно да опитам във форума,за мнение на хора с повече познания и опит,все пак никой не се е родил научен,но виждам че няма да получа от никой.Основно виждам че се коментират други неща тук,а не техническа помощ от знаещи.

            Коментар


            • #21
              От: Помощ за проблем с Nissan X-Trail 2.2 DCI 136ps

              Първоначално публикуван от seagal Преглед на мнение
              Около литър на 5000км грубо казано,

              Коментар


              • #22
                От: Помощ за проблем с Nissan X-Trail 2.2 DCI 136ps

                Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
                Кое е смешното и веселото че не разбрах?

                Коментар


                • #23
                  От: Помощ за проблем с Nissan X-Trail 2.2 DCI 136ps

                  Първоначално публикуван от seagal Преглед на мнение
                  ,но виждам че няма да получа от никой.Основно виждам че се коментират други неща тук,а не техническа помощ от знаещи.
                  Това не е коректно. Казано ВИ е всичко свързано с "това прокапване". От лечението на последствието чрез нови маркучи и скоби за добра херметизация,през възможните причини за наличие на масло в нагнетателната част на смукателния колектор-картерна вентилация ,сегменти,турбина,качество на използваното масло.
                  Намекнах и за смяна на собственика ако не му се замимава на сегашния.....
                  И после колегите във Форума били....................
                  Чао.....................

                  Коментар


                  • #24
                    От: Помощ за проблем с Nissan X-Trail 2.2 DCI 136ps

                    Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
                    Това не е коректно. Казано ВИ е всичко свързано с "това прокапване". От лечението на последствието чрез нови маркучи и скоби за добра херметизация,през възможните причини за наличие на масло в нагнетателната част на смукателния колектор-картерна вентилация ,сегменти,турбина,качество на използваното масло.
                    Намекнах и за смяна на собственика ако не му се замимава на сегашния.....
                    И после колегите във Форума били....................
                    Чао.....................
                    Чао,и без това не ми бяхте полезен с нещо,освен със заяждане, и снизходитлени приказки като за малоумник.Първата част от написаното го правеха "майстори" поне три пъти и само се дават пари и все едно нищо.Така че не мисля че проблема просто е при мен.Попитах за причина да има теча,а не приказки и глупости като в детската градина.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Помощ за проблем с Nissan X-Trail 2.2 DCI 136ps

                      Ще помоля администратора за изтрие темата,форума е тотално безсмислен и ненужен,освен ако не се пише кой какво е купил на джипа си и кой връх е превзел,да не говорим и за отношението.Хора влизате тук само да убивате време от скука докато пиете бира пред телевизора.Хубав ден и много безаварийни километри на всички.За втори път влизам и съжалявам за пореден път че попитах нещо.Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Помощ за проблем с Nissan X-Trail 2.2 DCI 136ps

                        Каза се достатъчно:
                        Картерна вентилация
                        Турбо-компресор
                        ДВГ - високо подкартерно налягане
                        Повече от това не виждам кой форум може да направи!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Помощ за проблем с Nissan X-Trail 2.2 DCI 136ps

                          Да се смее ли човек да плаче ли като гледа теми като тази.Хем не знае какво и е на колата хем знае.
                          Хем знае ама не му се прави,хем се ядосва като му казват какво трябва да направи.
                          И накрая дава квалификация на тези дето се опитват да му помогнат,че и форума му е крив.
                          Сменяй смело форума по другите помагат повече.Особено и баш за тоя нисан.
                          Успех.
                          Няма страшно в умирачката...
                          Страшното е да си жив!...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Помощ за проблем с Nissan X-Trail 2.2 DCI 136ps

                            Първоначално публикуван от seagal Преглед на мнение
                            Е аз не съм на 15 години и не гледам отвън как изглежда,да не се обиждаме сега.Турбината беше направена в Пловдив,сменена вътрешна част,баласирана и настроена.Не дава никакви отклонения или признаци да е разбита или дефектирала.
                            E и тази турбина за която ти говоря я правиха в Реал Турбо в Пловдив и издържа 11000 км.
                            Фиат Купе
                            Опел Фронтера В
                            Мицубиши Паджеро Пинин

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X