Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Адекватен майстор в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Адекватен майстор в София

    Здравейте, ще ми дадете ли контакти на някой адекватен майстор в София, района около Суха Река, Хаджи Димитър, Левски... в този край, че ми е трудно предвижването без кола.
    Имам нужда от човек, който да ми смени радиатора на парното на 4Runner 3.0 бензин, да се ревизират и сменят всички стари маркучи, за да съм сигурен, че водната система е ок. Трябва да се погледнат и спирачките, че от както му сложих OME +2.5, задните спирачки не хващат. Търся адекватен майстор, защото тази процедура вече уж я правих преди година и така го направиха..., че сега трябва пак...
    GSM: 0898 554713
    Уебсайт: BULEXTREME.com

  • #2
    От: Адекватен майстор в София

    Пусни тези координати в гугълмапс-а 42°41'40.9"N 23°22'25.7"E
    Монтьорчето се казва Ивайло и е от квартала.

    Коментар


    • #3
      От: Адекватен майстор в София

      Благодаря!
      GSM: 0898 554713
      Уебсайт: BULEXTREME.com

      Коментар


      • #4
        От: Адекватен майстор в София

        И аз да ползвам тая тема-дайте препоръка,за някой,разбиращ от Тойота в София.Става дума за евентуален ремонт на двигател 1-CDFTV на Корола и понеже няма да е евтин ремонта предпочитам да го прави някой,който е наясно с какво се захваща.Не ме пращайте в Тойота форума,защото там не открих други препоръки освен Пит стоп(записване за след месец и цени като в ТМ ауто)и един разбирач,който е много тегав(оставяш му колата и може да ти я прави и 3 месеца,защото се занимава и с други неща),което не ми е опция.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X