Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Митсубиши л200 ПРОБЛЕМ !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Митсубиши л200 ПРОБЛЕМ !

    Първоначално публикуван от terorista619 Преглед на мнение
    Здравейте колеги имам проблем с митсубишито л200 2001г. 116коня върви до 3500 оборота и повече не може да се изцепи. Някой ако може да помага! Благодаря предварително
    ......грешно зацепен агренажен ремък или по точно грешно зацепена ГНП.........

    Коментар


    • #17
      От: Митсубиши л200 ПРОБЛЕМ !

      Вдига оборотите но бавно и аз затова съм си мислил че нейска повече от 3500,иначе от към амортизацията не съм виждал такова високо л200. Но задължително ще го обслужа от-до!

      Коментар


      • #18
        От: Митсубиши л200 ПРОБЛЕМ !

        Амортизация значи износване на агрегатите от употреба, а не смачкано от товарене.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #19
          От: Митсубиши л200 ПРОБЛЕМ !

          На друг автомобил-ако имам проблем с датчик ме ограничава до 3500. Всъщност ми изключва и турбото и караш колкото да се прибереш.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • #20
            От: Митсубиши л200 ПРОБЛЕМ !

            Ди джеят има опит , а в подкрепа на мнението му ще спомена , че проверката на състоянието на газоразпределението е към проверка механичното състояние на мотора.Без тази позиция никаква точна диагностика не може да се прави.
            Не забравяйте , че изправните мотори работят , както изправните часовници.Никакви шикалкавения не могат да нарушат правилната им работа.Обратното важи със същата сила!
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X