Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Запалване за CHAPPY LB50

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Запалване за CHAPPY LB50

    На този модел плочката не се върти, фиксира се на точно определено място и се реголира отварянето на чукчето.

    Коментар


    • #17
      От: Запалване за CHAPPY LB50

      Днес пристигна и бобината от Щатите, монтирах я регулирах чукчето, ритам ток няма, пак ритам пак няма и полудях, свалих бобината замерих я и се оказа че е дефектна няма стоиностите които трябва, а те са 1 ом, тя прави 0.400 ома. Ядосах се и взех да ровя из гаража намерих една стара бобина незнам от какво, закачих я ритам и ток да та убие, сипах му бензаин и масло и и моторчето запали Обаче тази бобина е много голяма и не влиза на мястото и. Пратих писмо на продавача в Щатите и сега чакам отговор. Та да питам сега видях в един Български сайт бобина за Ямаха (от новите скутерчета, а те са на 12 волта) и прилича на мойта, ама моя мотор работи на 6 волта, а тази непише за колко волта е, ако я купя и я сложа и се окаже че е за 12 волта, ще стане ли и може ли да направи проблем.

      Коментар


      • #18
        От: Запалване за CHAPPY LB50

        Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
        Днеска най накрая успях да навържа инсталацията, след изгоряни 8 бущона. Сега имам фар, габарит, стоп и бибитка. Каде ли не търсих и не мога да намеря два размера крушки. Ако някой може да помогне трябват ми: 6V 5.3W/17W и 6V3W
        Направих си труда да питам в едно магазинче - имат едните. Другите можели да ги поръчат, но били няколко разновидности. Тряба да занесеш старата за модел.
        тва е на ул "Мария Луиза", бившата "Москва" в Бургас (гледам, че си от Несебър). На 5-8м от пресечката с ул "Васил Левски" има едно невзрачно магазинче за автоаксесоари и стартери. Мисля - беше с жълти железни врати.
        Успех
        ------------------

        ... когда кто то тупой, это навсегда !

        Коментар


        • #19
          От: Запалване за CHAPPY LB50

          Благодаря много, аз от малките намерих и си купих 10 бр. но ще питам и там ,знам го магазинчето от там сам си намирал крушки за джипа за осветлението на уредите.

          Коментар


          • #20
            От: Запалване за CHAPPY LB50

            Намерих 6 волтова бобина за чукче от Пиаджо в сайта V-moto ,звънах на продавача помолих да ми измери бобината, тои я измерил и ми каза че показва над 0.900 ома. И супер поръчвам я аз, пристига меря я тя показва 0.537 ома смях в залата. И пак я върнах за тяхна сметка. Сега звънах на каката в Ямаха и я помолих да намери модела на мотора, намерила го и намерила старите номера на тази бобина, увери ме че могат да я доставят срещу 96.70лв. и 10 дена чакане. Оригинална японска на Ямаха. Та платих я и сега чакам.

            Коментар


            • #21
              От: Запалване за CHAPPY LB50

              И бобината от Ямаха пристигна, всичко е закачено и настроено, даже и направих няколко кръкчета. Ето и малко снимки. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180318_135233.jpg
Прегледи:2
Размер:446.2 КБ
ID:5784189Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180318_135252.jpg
Прегледи:1
Размер:449.8 КБ
ID:5784190Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180318_135311.jpg
Прегледи:1
Размер:472.3 КБ
ID:5784191Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180318_135323.jpg
Прегледи:1
Размер:474.6 КБ
ID:5784192 А ето и снимка на бубината, оригинално тогава е произвеждана от Мицубиши. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180306_154542.jpg
Прегледи:1
Размер:363.4 КБ
ID:5784193Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180306_154551.jpg
Прегледи:1
Размер:354.0 КБ
ID:5784194

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X