Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

    За медията не знам.. но би трябвало да може да поиска от гугъл да не индиксират името му.

    Коментар


    • #17
      От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

      Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
      Е па добре звучи - ще стане медийна звезда и вече няма да се скита немил-недраг по чужбината.
      Мина времето когато с по-голяма кола и 1-2 хулигански прояви човек почваше да минава за мутра и да не му противоречат.

      Е, поне в София мина. В Смолян не знам ама сигурно и там.

      Коментар


      • #18
        От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

        Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
        За медията не знам.. но би трябвало да може да поиска от гугъл да не индиксират името му.
        ... след 5 години.

        Коментар


        • #19
          От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

          Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
          И за какво по-точно си мисли, че може да осъди медията? Извинявам се колега, но твоя приятел добре ли е?
          Вече споменах, че има разминаване за позициите на катастрофиралите автомобили(респективно, че е минал на червено) , другото за което се е хванал, че са му изтипосали имената. Приятелят ми е в отлично здраве(ако за това питаш), дали му хлопа дъската е твърде разтегливо понятие и не се наемам да кажа .
          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

          Коментар


          • #20
            От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

            За доказани 100 километра над разрешеното и катастрофа, го осъждам на няколко години каторга. И преди да го вкарам в килията го обръсвам и напарфюмирам целия...
            Че и адвокати мислел да търси, баси наглия!
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • #21
              От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Естествено, още втората инстанция метна този юридически шедьовър в кофата, ама случаят се разчу на континентално ниво и не вярвам смолянския съд да иска да се запише и той с някаква подобна простотия.
              Метна го в кофата - тоест не е уважила жалбата доколкото разбирам?
              Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

              Няма вече Диско,няма вече Pinz...

              Коментар


              • #22
                От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                Така е да му се не види! При доказана скорост над 100км/ч повече от разрешената(миналата катастрофа) да ги лишават 2-3 години да им уври акъла!



                т.е. 100 км/ч е превишението ....???

                Коментар


                • #23
                  От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                  Всички данни, които позволяват едно лице да бъде еднозначно идентифицирано, са лични данни и като такива, се ползват със законова защита.
                  Търсил съм и съм намирал данни в нета от преди 2000 година за клиенти, колеги и т.н. Естествено, с цел да им знам слабите места и що за птици са. Тази информация, веднъж появила се, бързо напуска търсачките и влиза в аналитичните отдели на частни и държавни структури, повечето от които дори и не крият нечистите намерения, с които я събират и обработват. Заради това тя не би трябвало да е там.
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                    Без да се обиждаш, ама според мен твоят приятел е доста нагъл, ако това е вярно:
                    "Не за първи път Янко Перпериев помита автомобили в Смолян. Мъжът живее и работи в чужбина, но често си идва в родния Смолян. На 27 март миналата година 38-годишният гурбетчия направи зрелищна катастрофа на улица „Тракия“ в Устово. Привечер с бясна скорост той се движел по правия участък. Не намалил, когато влязъл в квартала и изгубил управление над колата. Помита няколко автомобила, жена се размина на косъм да не бъде ударена, а отломките от колите паднали до група деца, намиращи се на отсрещния тротоар."
                    HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                    Коментар


                    • #25
                      От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      ..
                      От ЕС са намислили някаква директива за "право да бъдеш забравен" или както там са го нарекли. Още не съм сигурен че е правилна във вида в който са я намислили ама тя най-вероятно няма и да остане в този вид. Евентуално АКО я приемат И мине предвиденото в нея време тоя юнак може да пусне МОЛБА до медията да го скрият.
                      ..
                      Това е част от GDPR регулацията, влиза в действие май месец тази година.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                        Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                        Без да се обиждаш, ама според мен твоят приятел е доста нагъл, ако това е вярно:
                        "Не за първи път Янко Перпериев помита автомобили в Смолян. Мъжът живее и работи в чужбина, но често си идва в родния Смолян. На 27 март миналата година 38-годишният гурбетчия направи зрелищна катастрофа на улица „Тракия“ в Устово. Привечер с бясна скорост той се движел по правия участък. Не намалил, когато влязъл в квартала и изгубил управление над колата. Помита няколко автомобила, жена се размина на косъм да не бъде ударена, а отломките от колите паднали до група деца, намиращи се на отсрещния тротоар."
                        В никакъв случай не го защитавам.Аз също изпитвам ненавист към джигитско поведение. Че е виновен спор няма.Питането е папараците колко са сгафили.
                        Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                        Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                          Точно това се опитвам да кажа. Ако бях на негово място с такива осрани гащи, едва ли щях да се репча на когото и да е било.
                          HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                          Коментар


                          • #28
                            От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                            За доказани 100 километра над разрешеното и катастрофа, го осъждам на няколко години каторга. И преди да го вкарам в килията го обръсвам и напарфюмирам целия...
                            Че и адвокати мислел да търси, баси наглия!
                            Личи си кой е живял в наистина бяла държава дълго време.Казвам го в най-добрият смисъл.
                            Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                            Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                              За доказани 100 километра над разрешеното и катастрофа, го осъждам на няколко години каторга. И преди да го вкарам в килията го обръсвам и напарфюмирам целия...
                              Че и адвокати мислел да търси, баси наглия!
                              Ти сега какво? Милицията му написала акт за 200-300 лева, що и адвоката да не му вземе още хилядарка за едно безнадеждно дело?

                              Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                              Метна го в кофата - тоест не е уважила жалбата доколкото разбирам?
                              Доколкото разбрах, отмениха решението на първата инстанция със съображението че медиите по конституция имат право да пишат каквото си искат, а за клевета не можело да се говори защото индивидът бил осъждан за такива изяви.

                              Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                              Всички данни, които позволяват едно лице да бъде еднозначно идентифицирано, са лични данни и като такива, се ползват със законова защита. ...
                              ... при определени случаи. Не изобщо.

                              Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                              Питането е папараците колко са сгафили.
                              Съвсем малко. Точно толкова, че да се чувства претакован и да не може нищо да им направи.

                              Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                              Точно това се опитвам да кажа. Ако бях на негово място с такива осрани гащи, едва ли щях да се репча на когото и да е било.
                              На човек, на който му стига акъла за това обикновено му светва и че една по-тежка катастрофа му стига, поне за известно време.

                              Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                              Личи си кой е живял в наистина бяла държава дълго време.Казвам го в най-добрият смисъл.
                              Точно САЩ не случайно се нарича страната на изгряващия адвокат. Съдят си се хората, а заради бройката излиза и по някой бисер в съдебната практика от време на време. Но рядко.

                              Няма нищо лошо в това да поискаш от най-високо място да ти обяснят че не си прав. Ще ти обяснят, а и пари ще ти вземат.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Катастрофа,папараци.Струва ли си да се търси адвокат?

                                В случая, с глупостите си, той е дал повод на папараците да запълнят колонката на страницата долу в ляво, която страница е предната преди тази с вицовете и кръстословицата (примерно).
                                Папараците са направили тираж, привлекли са рекламодатели, продали са авторски права за ползване на материала на други папараци. Колелото на добавената стойност е направило четвърт оборот!
                                Да се намери повод, който би отклонил част от получените блага в джоба на нашия човек, е струва ми се, дело изцяло общественоугодно и справедливо! И възможностите за това отклоняване следва да бъдат внимателно проучени от специалист.
                                Ако те дават добра база за поставяне на цели и пред реализацията на тези цели има светли перспективи, то за постигнето им трябва да се започне веднага усилена и целенасочена работа, която да се извършва с чистото убеждение, че се прави нещо в полза на един от членовете на обществото, следователно-и на цялото общество.
                                Тези неща не бива да се разглеждат като опит да вземеш хляба на ближния, а като справедливост-да заделиш за ближния една филийка от хляба, който той ти е показал абсолютно безкористно как да омесиш.
                                Така мисля аз! Дали такива възможности съществуват в случая...не знам...въпросите с личните данни са ми доста далече от правните знания, умения и опит.
                                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X