Обява

Свий
Няма добавени обяви.

покупка на джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • покупка на джип

    Здравейте колеги.
    Оглеждам се за нова кола, или поне по-нова от тази, която имам Пуснах теми в jeep и susuki там колегите бяха много любезни, и мисля че имам вече някакви насоки. Изпадна ми и едно предложение за Nissan X-trail 2.0 DCI 2008 година. Ще бъда благодарен ако някой сподели какви проблеми може да се очаква от този модел. Само ще кажа че в момента карам Nisan X-trail 2002 год. само че бензин. Много съм доволен, почти не ми е създавал проблеми. Бих се качил отново на такава кола, но някак съзнанието ми не може да се отърси от мисълта че дизелът е двигател за камиони

  • #2
    От: покупка на джип

    Първоначално публикуван от toni11bg Преглед на мнение
    някак съзнанието ми не може да се отърси от мисълта че дизелът е двигател за камиони
    На мен ми звучи повече като автобус Но се оправя като надуеш радиото. За другите неща: има малък шанс за проблеми в кормилната система. Кормилото не трябва да има свободен ход или шум. Турбото - малко по-голям шанс. Желателно е да се повозиш и да се ослушаш за свирукане. Не слушай оправдания ако забележиш пушеци или загуба на мощност. Филтъра за частици се задръства порядъчно при градско каране, не е проблем ако му е обръщано вниание, но може да е проблем ако не е наглеждан. Проявяват се и някои дребни неща като неработещи ел.стъкла. Някои пискат от имобилайзер.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X