Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Афтърмаркет навигация Kenwood DDX8024BT няколко въпроса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Афтърмаркет навигация Kenwood DDX8024BT няколко въпроса

    Здравейте, искам да попитам мога ли да гледам филми от въпросната навигация Kenwood DDX8024BT, и в интернет мога ли да влизам, примерно в ютюб, имам и за телефон антена, за GPS, и още една, но не знам за какво е.
    Другия въпрос, как мога да я ъпдейтна, че картите за BG ги няма, изписва, че софтуера е остарял и трябва да се актуализира, също така има ли вариант за намаляне на яркостта, че като карам нощно време ми изкарва очите направо.. Благодаря предварително!





  • #2
    От: Афтърмаркет навигация Kenwood DDX8024BT няколко въпроса

    Колега,
    много набързо търсене в нета и ето името на фаила - мануал аза употребе- на това радио
    B64-4382-10_E_En.pdf

    Ako не вдяваш англе все някой около тебе ще се намери да помогне с превода.

    Гледане на ДВД в движение-по идея да- ама в мануала нямаше схема на свързване-обикновено за да се гледа има една жица
    дето по мануала се връзва нкъм ръчната- демел само на опъната ръчна се разрешава ДВД,но например на мойто ( подобно на твоито е само дето е Балупункт) му я вързах към маса и съответно тая функция е разрешена винаги.
    На твоито не знам как е - няма схема както споменах.
    Влизането в Интернети т.н - справка в мануала.
    Ъпдеит на картите - на първо четене по картинки навигацията ти е Гармин - ама не съм на 100% - това е по картинки.Ъпдеита на Гармин е ясен само че незнам как при тебе са го направили.
    Например на мойто радио навито е иГо - имам една купчина лицензйй за него и съответно картите могат да се ъпдейтват със замяна на фаила....да, да мам не - иГо е преработено нещо и каквто и да промня ръчно ми изписваше грешка в навито. След 1 ден ръчкане се отказах- за мое съжаление не съм наи големия хакер на света.
    Обаче имах друга опция- 1 ъпдеит безплатен в рамките на 1 месец след първото позициониране на ГПСа- и това беше без проблеми.
    Виж при теб тия условия как са- какво пише на саита на Кенвоод например.

    Коментар


    • #3
      От: Афтърмаркет навигация Kenwood DDX8024BT няколко въпроса

      Ами аз така си го зех Мерца с тази мултимедия и нищо не знам кое как е, под жабката има някакъв модул. Тези дни ще ходя в един музикален магазин, там работи един приятел да я разчовърка малко, но все нямам време.. Иначе филми от флашката тръгват обаче субтитрите ги няма.

      Коментар


      • #4
        От: Афтърмаркет навигация Kenwood DDX8024BT няколко въпроса

        DDX8024BT е доста стара мултимедия БЕЗ вградена навигация. Може да имаш инсталиран допълнителен навигационен модул - трябва да го намериш, да видиш как точно се казва и да търсиш актуални карти за него.

        Можеш и да питаш при вносителя на Kenwood за България:

        http://caraudio.bg/form/1/kontakt.html

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X