Страница 2 от 2 ПървиПърви 1 2
Резултати 21 до 31 от 31

Тема: Избор на радар детектор

Място
    Ямбол
    Публикации
    304
    Точки (при гласуване)
    2

По подразбиране От: Избор на радар детектор

Цитат Мнение на Георги Донев Преглед на публикациите
    Имам Марухама от 6 години. Соларно зареждане, сам се включва и изключва при палене и гасене на колата, без кабел. Ама ми казаха, че вече не се внасят в България. И цената беше под 200 лв. Читав е. Някой ако знае дали още се продават, да сподели. Искам да купя още 2-3.
    Колега заинтригуваме с тази марка и най-вече че е без кабел.Потърсих в нета и намерих един пич който продава някакъв модел от този производител. Но после попаднах на втора употреба детекторче от същата марка . Заръчах го , че оня ден на пътя София - Варна си карах със 120 и ако не беше колега да сигнализира , горях поне със стотачка. Та затова пак се замислих за такава джиджавка.
    Изчисти си разума от "не мога".

Mitsubishi Space Runner 1.8 4x4

Място
    Варна
    Публикации
    1,923
    Точки (при гласуване)
    11

Доста карам с радар детектори така че бих дал моите 5 стинки по въпроса.
    Идеалния такъв би имал
    :
    1. ГПС позициониране;
    2. Памет за фалшиви постоянни сигнали - примерно минаваш си дневния маршрут за първи път и му казваш това това и онова са фалшиви и той автоматично не ти ги пуска повече.
    3. Интернет връзка с база данни и ъпдейт в реално време на всички фиксирани камери - да преупреждава за тях задължително.

Няма ли ги тези неща ползата от радар детектор е леко съмнителна - тука има тука няма
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

Място
    София
    Публикации
    481
    Точки (при гласуване)
    14

Аз съм с Кобра Атом, с доставкат нещо като 120-30 лв. За съжаление с новите камери вече радар детектора е по-малко ефекъивен. В смисъл той ще продължи да си засича TFR 4, но си остават едни 28 камери, за който си непредупреден. Другото, което вече трябва да знаем е, че всички мобилни камери на кат могат да работят и през тъмната част на денонощието.
    Танки грязи не боятся!

Място
    Шумен
    Публикации
    267
    Блог Публикации
    2
    Точки (при гласуване)
    11

вижте какво коментира един колега: м/у Шумен и кв/ Дивдядово
    "Не знам колко от коментиращите ползват радар детектори и какви но мога да ти кажа за работата на Wisler 68 Засича новите камери в L.1 сектора което според упътването ми означава от 900 до1100 хц Разстоянието е доста добро за реакция както при старите мобилни в колите Когато Мин седмица бяха на дивдядовския път до старата газ станция ги засичаше точно от входа на Винпрома Лошото при мен е че частично се покриват честотите с камерите на АПИ а тях ги бях изкл. досега !Дано съм бил полезен! "
    и още нещо:
    "Камерата се лови с всички радар детектори засичащи лазерен сигнал, самата камера е унгарска, модел ARH-CAM S1 и работи с лазерни вълни с дължина 905 nm. "
    дано и аз съм полезен на колегите с РД с тази дължина на лазерния лъч.
    и дали е вярно всичко това ?
    0899180483

Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    0

Привет колега!

От няколко месеца ми е неспокойно заради новите унгарски камери CAM-S1, с лазер (Lidar) . За жалост всичко което гледах и прочетох противоречи на горенаписаното... Силно се надявам да не съм прав, защото просто ще си купя такъв детектор и ще пенсионирам Cobra-та след почти 10 годишна вярна служба

Теоритично може да стане, но само при настроена камера на максимален обхват (600м) . Лазерният лъч се разпространява праволинейно и прилича на конус. Съответно колкото по-далеч е насочен - толкова по-голяма ще е точката и толкова по-голяма е вероятността да "огрее" детектора. Подозирам, че в конкретния случай е станало нещо такова... Не вярвам да има разсейки и отражения, които да бъдат засичани.

Пак казвам - дано не съм прав. По стечение на обстоятелствата - още не съм попадал на такъв уред, за да тествам Cobra-та. Но честно да си призная не очаквам чудеса...

Място
    София
    Публикации
    52
    Точки (при гласуване)
    7

Лъчът на радара се насочва и търси регистрационният номер , сензорите трябва да са около номера , за да има ефект .

Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    0

Единствения ефект от тези сензори би бил, че ще разбереш с около десет дни по-рано да очакваш картичка от КАТ.

Място
    Шумен
    Публикации
    267
    Блог Публикации
    2
    Точки (при гласуване)
    11

получих отговор от АТ ТРЕЙД ЕООД .
    не е лошо , а много лошо .
    въпросът беше актуален ли е Stealth RG300 GPS за новите триноги камери на КАТ ??
    ОТГОВОР:
    Единствен към момента е:GPS радар и лазерен детектор KIYO GPS U1 в комбинация с KIYO D Ultimate активен лазерен детектор с рамка за номера и 4 сензора.
    419 лв +1569 лв. калкулатора ми блокира ????
    0899180483

Публикации
    2
    Точки (при гласуване)
    0

Гледам, че има и някакви нови детектори на новите лазерни камери, но и те в повечето случай работят на предварително зададени гпс координати
    https://iskamgps.com/news_details/17...RH-CAM-S1.html

лично аз предпочитам нещо безплатно от сорта на https://play.google.com/store/apps/d...otel.AntiRadar
    директно на телефона

Публикации
    627
    Точки (при гласуване)
    9

Колеги, някой знае ли нещо за радар-детектор Snooper 4Zero Elite? Пише, че може да индикира и полицейски камери, работещи с лазерен лъч. Не знам, старият ми детектор беше Cobra XRS 9945 изглря преди повече от една година. Сега карам без радар-детектор и е неприятно. А новите камери, закупени от МВР, са практически неоткриваеми за масовите радар-детектори.
    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    0

Страница 2 от 2 ПървиПърви 1 2

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •