Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пежо 407 св 2.0 хди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пежо 407 св 2.0 хди

    Колеги дайте мнение за пежото от заглавието. Имал съм опит с френския 1.9 тд които излезна неубиваем. Този как е и кой точно дизел е най читав. Някои който има опит с тази кола да даде мнение дали си струва или да се насоча надругаде.
    п.п доколкото разбрах 136 коня са с пиезо дюзи който не се рециклират.
    Всяка онформация ще ми бъде полезна относно колата.

  • #2
    От: Пежо 407 св 2.0 хди

    Аз карам 307 комби с този двигател-RHR,136 коня,със 6 скорости.Много съм доволен от колата,върви страхотно и съм доволен от нея.Взех я основно заради пространството и вървежа,преди това карах разни японски бензинови малолитражки и като се качих на тази разбрах че това е моята кола.
    Yamaha Yz450F
    Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
    Всичко с ''рошави''гуми!

    Коментар


    • #3
      От: Пежо 407 св 2.0 хди

      Здравей,
      Карам Пежо 407 2,0 HDI вече 5 години и проблеми не съм имал. Двигатела е един от най здравите на пежо. Горивната система е сименс при каране с читава нафта и редовно добавяне на 2т масло проблеми няма.Окачването е стегнато и здраво. Слабо място са долните шарнири ,които са иглен лагер, но не са скъпи и при подмяна се монтира гресйорка и стават вечни.Колата е с демферен маховик издържащ около 80000 хиляди ценра комплект 800лв.Динамиката е прилична и ако не си състезател ,ще ти хареса.Минус е големия надвес на предницата при качване на по високи бордюри закача.Купето е широко и удобно, багажника приличен.
      Дюзите нови са 580лв. но втора употреба има навсякъде по 100лв и по малко.Колата е с ФАП филтър издържащ средно 200000 хиляди. Премахването става механичо и софтуерно за около 500лв. след интервинцията динамиката се повишава и разхода пада. Добър автомобил за дълги пътувания.

      Коментар


      • #4
        От: Пежо 407 св 2.0 хди

        С двигателя няма да имаш ядове, освен ако не е карана от вандал преди теб.
        Като кола..щом веднъж си се примирил психически с дизайна на печка Раховец, нататък е лесно.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • #5
          От: Пежо 407 св 2.0 хди

          колега иван люк , с кок мотор е твоята?

          Коментар


          • #6
            От: Пежо 407 св 2.0 хди

            Ако горивната система е Сименс ВДО не понася скапано гориво . От такова тръгне ли да се скапва се скапва всичко на куп и помпата и дюзите .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #7
              От: Пежо 407 св 2.0 хди

              2,0 HDI DV10BTED 136 коня

              Коментар


              • #8
                От: Пежо 407 св 2.0 хди

                То 136 конювите не са ли само с сименс система. А 110 ката с бош или все още малко съм чел. Също така коя е за предпочитане.

                Коментар


                • #9
                  От: Пежо 407 св 2.0 хди

                  2.0 HDI макар и сименс.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Пежо 407 св 2.0 хди

                    Много здрав мотор, има само един проблем, някой път цапа картера със сажди и задръства цялата мазилна система в гняс..
                    В нета има доста видеа по въпроса, как се процедира в такъв случай, ако не искаш да си купиш нова турбина
                    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                    Коментар


                    • #11
                      От: Пежо 407 св 2.0 хди

                      Имах такова комби. Екстра е.
                      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                      Само DIESEL !!!

                      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X