Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оцеляване в Родопите за западняци...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Оцеляване в Родопите за западняци...

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Гьоврен - Солища по права линия.
    Цъ! Баш по права линия са само 18 и малко км и при това неизбежно ще пресечеш асфалт при Гела и Стикъл. Ако тръгнеш по черни пътища, т.е. със завои, пак няма да избягаш от асфалта, защото панорамният път има един участък, в който изневиделица се появява асфалт, след което пак така изневиделица свършва. Всеки път се чудя що са го асфалтирали така насред нищото.

    А за маршрут без пресичане на асфалт - тръгваш от Якоруда по посока "Беглик"-а през Медени поляни и по черно до първото пресичане на асфалт са над 50 км. По права линия са около 28. Но пък ще минеш през някоя и друга махала.
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 25-01-18, 19:20.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #17
      От: Оцеляване в Родопите за западняци...

      А Велинград-Доспат асфалта?

      Коментар


      • #18
        От: Оцеляване в Родопите за западняци...

        Първоначално публикуван от ezhko Преглед на мнение
        А Велинград-Доспат асфалта?
        Е те това беше първият асфалт де. При Каратепе
        Последно редактирано от Чавдар (V93); 25-01-18, 19:32.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #19
          От: Оцеляване в Родопите за западняци...

          Тази недомислица е снимана около яз. Кърджали. Спасителния екип е бил в случай, че налети на мургавели пълна тъпня. Достатъчно е вечер да се загледаш особено в Родопите и все ще видиш светлинка я махала я кошара или селище. Тъшняяяяяя. Това е същата глупост като онези двамата около Доспа мисля.

          Коментар


          • #20
            От: Оцеляване в Родопите за западняци...

            Първоначално публикуван от ezhko Преглед на мнение

            ...

            И накрая: Даже аз бих замъкнал безсрамно сланинестото си туловище на разстояние от 30км. (говоря за територията на България) за под две денонощия. Това ако съм зле махмурлия...
            Аз всяка вечер вървя 7-8км по черно (около 65%) и по тъмно за час и половина маскимум. Сутрин пак така, но около 3-4км за 40 минути че и на работа трябва да се ходи после. Не за оцеляване или от любов към спорта, а да си разходя кучето покрай Лома. Това прави около 300км на месец, като последните няколко месеца с гумени ботуши за десетина лева заради калта.

            Коментар


            • #21
              От: Оцеляване в Родопите за западняци...

              Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
              Аз всяка вечер вървя 7-8км по черно (около 65%) и по тъмно за час и половина маскимум. Сутрин пак така, но около 3-4км за 40 минути че и на работа трябва да се ходи после. Не за оцеляване или от любов към спорта, а да си разходя кучето покрай Лома. Това прави около 300км на месец, като последните няколко месеца с гумени ботуши за десетина лева заради калта.
              Е да ама ти не оцеляваш.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #22
                От: Оцеляване в Родопите за западняци...

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Е да ама ти не оцеляваш.
                Вярно е. Сутринта ме чака кафе, а вечер жена ми (която мята крачоли в тъмното с мен щото кучето е нейно) слага и по нещо сготвено на масата.

                Коментар


                • #23
                  От: Оцеляване в Родопите за западняци...

                  Не знам за Вас, ама на мен ми хареаса, като реклама на страната ни и като предупреждение към мигрантите. Прииска ми се да нарамя лупарата и да отпраша за седмица в Родопите. Пък и филма не е съвсем измишльотина. 30км може и да не са много, за това време, но вижте колко камери е нарамил да носи. Сложете там резервните акумулатори, дрона и става весело. Относно пътищата, само преди няколко дни спасяваха някакъв тип, който беше успял да се загуби на Витоша. Мъж при това. Дори да няма телефон с GPS, дори да е паднала гъста мъгла, да е през седмицата, без туристи, пак да се загубиш в парка никак не е лесно.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Оцеляване в Родопите за западняци...

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Мой кумец, придобил австрийско гражданство, вече няколко пъти го питаха:
                    1. На кого е оставил МЕЧКАТА СИ, като се е преселил от България в Австрия? Нали не е изхвърлил клетото животно?
                    2. За колко пари е купил жена си?
                    3. И т.н.
                    Е те това е паралел между европредседателството на България, и самата тя.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Оцеляване в Родопите за западняци...

                      Първоначално публикуван от Absolut Преглед на мнение
                      ... Прииска ми се да нарамя лупарата и да отпраша за седмица в Родопите...
                      В гъбарския сезон недей. Няма да ти стигнат патроните
                      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Оцеляване в Родопите за западняци...

                        Първоначално публикуван от Absolut Преглед на мнение
                        Пък и филма не е съвсем измишльотина. 30км може и да не са много, за това време, но вижте колко камери е нарамил да носи. Сложете там резервните акумулатори, дрона и става весело.
                        Ти сериозен ли си?
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Оцеляване в Родопите за западняци...

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          Е те това е паралел между европредседателството на България, и самата тя.
                          Ми, гледали хората някакви филми по телевизията - за битката на Бриджитката за премахване на танцуващите мечки и за пазар за цигански булки и си направили съответните възгледи. Иначе кумицата, дето нищо не е платил мъжът ѝ за нея , редовно я викат да превежда на поредните катастрофирали мангали, черни като катран и като се опитвала да обясни, че това всъщност са цигани, хаФстрийците загрижено вдигали вежди и казвали: "Ма как така "цигойнер"?! Те имат български документи! Те са твои сънародници!"
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #28
                            От: Оцеляване в Родопите за западняци...

                            Първоначално публикуван от ezhko Преглед на мнение





                            ПС Колкото до рекламата, чакам колегите от англицко да ме питат, по нашите диви земи, мечките и глиганите как ги гоним от прага на пещерата си
                            Като Лиса ...с метлата https://www.youtube.com/watch?v=jwK5c4HFd04
                            На нас клиренс ни трябва , не скорост

                            Коментар


                            • #29
                              От: Оцеляване в Родопите за западняци...

                              Майтап, ама...мен са ме питали как така съм хем българин, хем бял.
                              И защо на празници давим кучета в реката са ме питали. В началото не можах да разбера изобщо за какви кучета питат, а то се оказа оная простотия с "тричането"-зелените малоумници са успели да го раздухат чак до Швеция...
                              Иначе за клипчето...евала! Рядко добра реклама на хубавата ни родина.
                              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Оцеляване в Родопите за западняци...

                                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                                Като Лиса ...с метлата https://www.youtube.com/watch?v=jwK5c4HFd04
                                На Широка поляна и ние хранихме една Кума Лиса,не намирам къде са снимките.
                                А заради опастност от мечки,щях да набия жената.Това в Ст.Планина,ама е друга история.
                                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                                Киа спортаж2000тди 98г
                                Ауди А3 1.9ТДИ
                                Каравана Аdria 390Q

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X