Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

    Здравейте,

    От скоро гледам видеота и ревюта на новия Вранглер JLU, ами влюбих се, много готина колица, особено Рубикона.

    Още няма обаче идея кога ще излезе на пазара в Европа, някой да има идеи?

    Нека тук постваме интересни неща за новата верия на този автомобил.
    Бъдете живи и здрави!

  • #2
    От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

    Ето тук има някои неща
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=210016

    Коментар


    • #3
      От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

      Мерси много колега, не видях темата,здраве да е, ще помолим някой Модератор да ги събере.

      Радвам се, че и други колеги се облизват и точат зъби за новия Вранглер
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

        Няма, ще ползваме твоята.

        Ще има и JT


        https://blog.extremeterrain.com/2017...-pickup-truck/

        Коментар


        • #5
          От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

          Абонирам се за темата, щото и на мен ми е голяма любов...несподелена...
          Only after the last tree has been cut down,
          Only after the last river has been poisoned,
          Only after the last fish has been caught,
          Only then will you find that money cannot be eaten.

          Коментар


          • #6
            От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

            Вчера зяпах сайта на Мопар, има вече зад океана напълно на 100% готови китове с ХЕМИ двигатели, почват от 400 коня до към 700 коня за 6.2 литров турбиниран ХЕМИ, мощния е около 20 бинки в зелено а слабичкия малко под 500 коня двигател кит е около 9 бинки в зелено, идват с всичко от кабели, ЕКУ, лапи за двигателя, торкконвертор за автомата, водна помпа до педала за газта.

            Един нов Рубикон JLU с един 4-500 коньов ХЕМИ как ше ми пасне на цвета на очите, от сега почвам да бленувам

            За пестеливите и еко загрижените има и версия с двулитров турбиниран бензин, който прави от 0-100 за седем секунди и харчи малко повече от фиеста 1.2 )

            Едно много ме тревожи - малко мислят за пазара на обратните волани, на десняците половината карантии са им на грешното място и тогава филма става доста по-страховит и във финансов и технически аспект, но Се Ла Ви...
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #7
              От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

              Готвят и дизеляк.
              Тоя турбинираният бензин малкият ме вълнува мен и ако няма да се ползва джипа като трейлър, мисля, че ще е голяма осица.Двувратия, де.

              Коментар


              • #8
                От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

                Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                ...За пестеливите и еко загрижените има и версия с двулитров турбиниран бензин, който прави от 0-100 за седем секунди и харчи малко повече от фиеста 1.2 )
                Ще се радвам някой на практика да ми демонстрира коректността на това твърдение.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

                  Може ли да се конкретизира кой какво разбира под "малко+повече".
                  Форд фиеста дава среден разход 7/00 бензин у Германско. А колко ще лапа джипа още не е известно.
                  Последно редактирано от s_s1; 26-01-18, 13:16.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    Може ли да се конкретизира кой какво разбира под "малко+повече".
                    Форд фиеста дава среден разход 7/00 бензин у Германско. А колко ще лапа джипа още не е известно.
                    Теоретичните цифри са до 24 мили за галон, което трябва да е към 12л/100км. При новия Додж Рам със същата система се твърди че намалява разхода с 10%. Хибридната технология трябва да намалява стандартния разход като изключва двигателя при нулева предавка и при намаляване на скоростта. В някои моменти като излизане от паркомясто или каране по голям баир ще се включва умно и ще замества необходимостта от подаване на повече гориво за да се получи ускорение.
                    Може би ще имат редовни софтуеърни ъпдейти за подобряване на резултатите, като при Уиндоус

                    Коментар


                    • #11
                      От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

                      Момчета, който си купува такъв джип,последна грижа му е колко ще гори.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

                        Първоначално публикуван от 4wheel Преглед на мнение
                        Тоя турбинираният бензин малкият ме вълнува мен и ако няма да се ползва джипа като трейлър, мисля, че ще е голяма осица
                        2000см3
                        280 kоня 400Nm
                        директно впръскване
                        турбо Honeywell с водно охлаждане и уестгейт с ел управление
                        воден кулер с ел водна помпа
                        старт/стоп система
                        има вариант и хибрид на 48V

                        два автомата, една ръчка и две раздатки
                        Най ме е страх от хора без мечти...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

                          старт стоп енджин

                          Коментар


                          • #14
                            От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

                            Първоначално публикуван от 4wheel Преглед на мнение
                            Момчета, който си купува такъв джип,последна грижа му е колко ще гори.
                            Да, точно, и освен това ние феновете на американски коли имаме чуство за хумор и некви разлики от 7 до 12-15 литра на 100КМ не ни бригат

                            Шегувах се баси, сложил съм и емотикон с усмивка бре хора(Спарки ) естествено, че туч с размери на трафопост и долу горе същата аеродинамика няма как да харчи 4 на 100, макар, че моя редовно го спадвам до 8-8.5л/100КМ ако карам бавно на магистрала.

                            Новия Вранглер има едни допълнителни седем градуса оптимизирано(наклонено) предно стъкло, щото всички до 2015 стъклото им се слага с отвес и е магнит за камъни, мушици и пречи на аеродинамиката сериозно.
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

                              Моят под 15/100 не мога да го сваля, ма не ми и пука. Жуля си го на бензин.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X