Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с таблет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с таблет

    Идиотски проблем! На таблета излиза съобщение, че имало проблем с профила ми. Иска потребителско име и парола за вход в Гугъл. Никога не съм имал профил и още по-малко пароли за него. Интересното е, че прави избор в търсените материали - някои отваря, на други - проблем с профила. Примерно, филми не пуска никога. Що за дивотия?
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

  • #2
    От: Проблем с таблет

    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
    ...
    Що за дивотия?
    Гугълисти, сър.


    А, по темата: или някои ти се е заиграл таблета ти без да знаеш или (по-вероятно) си поел някои андроид ъпдейт с нови и нови пе*арастии. Гугъл хич не обичат да правиш нещо на тяхно устройство, без да е привързано към конкретен профил. И всичкото това за твое удобство, да знаеш.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с таблет

      Това да им е драмата-позволяват поддржане на произволен брой профили. Специално за видеото отдавна имат ограничения. По-скоро е свързано с плащането и отчитането на рекламите, отколкото с някаква конспирация. Все пак Гугъл са си спекуланти в чист вид, за разлика от фейс-шит-а, който от много време го подозирам, че е разработка на службите. Или поне на някакъв етап те са го рейднали.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с таблет

        Отскоро Гугъл налагат насила да имаш профил при тях. Лятото изпищяха колегите със стари акаунти.
        Анонимен профил и да се радват!
        Другият вариант е Андроид за XDA, ама е много ръчкане и време.
        Гугъраси, сър!
        Затуй не си купих навигацията от Сабин. До последно ще се дърпам да си обвържа нещо от реалния живот с пенделските им регистрации.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с таблет

          Демек Божич сега ще пита как се прави профил
          А удобства си има и аз си ги ползвам. Безценното ми лично пространство все тая е тяхно. Носиш ли андроид телефон си в кюпа

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с таблет

            Кво ти пречи да си направиш Гугле регистрация?Има доста предимства ,а и като система за регистрация и поверителност не е никак зле за такъв световен сайт,щото повечето са страшни бъгни!
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с таблет

              Ами човекът не иска нова функционалност, а да си ползва нещото, както досега. Ако гугъл са му пробутали нова версия, с която трябва да извършва допълнителни работи, за да има същата функционалност - има категорично право да не е доволен. Той не пита някаква глупост от рода "теа пе*али искат да се регистрирам за да им ползвам *ибания мейл".

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с таблет

                При актуализации винаги става така.А те често са автоматични ,ако не си е ровил в настройките.И аз ги мраза тия персонализации ,но ми е все тая.Трие браузър Гугле и качва друг.
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с таблет

                  И аз издивях при Windows Phone, там освен регистрация иска и реален телефонен номер. Проверяват! И ако не го дадеш блъскат системни съобщения през 15 минути! Да ти скапят батерията ако не слушкаш!
                  Гугъл засега минава с анонимен мейл.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем с таблет

                    Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                    Кво ти пречи да си направиш Гугле регистрация?Има доста предимства ,а и като система за регистрация и поверителност не е никак зле за такъв световен сайт,щото повечето са страшни бъгни!
                    Въпросът с изтичане на информация не е дали, а кога.
                    Особено имайки предвид последните веселби с процесорите на куп производители, произведени последните 10 - 15 лета.
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Проблем с таблет

                      Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                      Демек Божич сега ще пита как се прави профил
                      Ще питам, разбира се!

                      Там, където искат име и парола, няма линк "профил". Та, как се прави профил?
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • #12
                        От: Проблем с таблет

                        https://accounts.google.com/SignUp?hl=bg

                        Коментар


                        • #13
                          От: Проблем с таблет

                          И после да го вкарам там, където се иска?
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • #14
                            От: Проблем с таблет

                            Спокойно другаре, идва GDPR-а и ще ни защити всичките
                            Сложих си профил на гугъла и хич ми не дреме - да ме слушат колкот искат. Няма какво толкова да научат, пък и да попадна в няква таргет група - то все някога ще попадна в някаква такава.

                            Истината е, че не можете да спрете гората да се разлисти! Направете си един анонимен профил в гугъл и да мирясат. А, между другото - да имаш един профил на няколко устройства е доста удобно, както и сам ще се убедиш ...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Проблем с таблет

                              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                              И после да го вкарам там, където се иска?
                              Би трябвало да стане.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X