Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с диодни лед крушки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с диодни лед крушки

    Плафоните ми са с диодни лед крушки но от няколко дни в багажника крушката постояно премигваше а днес дори и изгасва напълно и пак светва.Така стана и с предния в купето- когато двигателя работи няколко диода мигат а някога изгасват и след като изгася двиг. продължава да мига а при следващо отваряне на вратите след известно време си свети нормално -при изгасен мотор.Какъв може да е проблема?Помагайте

  • #2
    От: проблем с диодни лед крушки

    Калпави круши е проблема.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: проблем с диодни лед крушки

      Повечето диодни крушки,които съм виждал, започват да примигват когато умират, или когато някъде има студена спойка. Случвало ми се е да си оправя крушка като я пипна тук-там с поялника, но не винаги е възможно
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • #4
        От: проблем с диодни лед крушки

        За съжаление премигването в болшинството случаи не е от студена спойка, а от нарушени връзки вътре в диода, тоест неспазена технология на запояване. Да, понякога презапояването ги закрапва за известно време, но след време пак започват.

        Тръгне ли диодна крушка да прави това - в кошчето и нова, за предпочитане от друг производител, вид или цена. Тия щом го правят от нови, най-добре забрави мястото и търговеца, от който си ги купил.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: проблем с диодни лед крушки

          ОК!Ще ги сменя.

          Коментар


          • #6
            От: проблем с диодни лед крушки

            Това е симптом на умиращи диоди, според зависи колко са общо и колко от тях са започнали да умират. Доста често срещано явнение при дневните светлини с много диоди. 2-3 започват да мигат и така докато целия фар умре.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X