Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АУАН Столична Община

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • АУАН Столична Община

    Не е драма. ама да попитам щото това е твърде далече от мен. На сина са му писали въпросното нещо, защото е бил без билет. Няма драма. Обаче!
    Ако не се плати тая тъпня какво се случва?
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

  • #2
    От: АУАН Столична Община

    Не може да си извади нова карта докато не го плати или не бъде отменено НП от съда.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #3
      От: АУАН Столична Община

      Е той нито има карта. нито има собственост. Още по-малко пък да го жали в съда.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #4
        От: АУАН Столична Община

        Неплатените актове почти веднага ги препращат на гагичовите дерматолози, а и дори да се плати с малко закъснение пак, като много хора, въпреки че са платили, пак ги налазваха ЧСИта. Просто далаверата в Градска мобилност е голяма, и за да си земат чакалъка веднага препращаха всички, пък после да се оправят. Сега, след промените в ГПК, не знам как процедират.

        P.S. Абе сина ти не беше ли под 18 ?!
        Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 20-01-18, 19:26.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: АУАН Столична Община

          То за това е измислена давността.
          За обжалването...що пък да не го обжалва? Тая наредба на СО е врата в полето. Те заради това и измислиха врътката да не издават нова карта докато не се плати глобата.
          Последно редактирано от santaclash; 20-01-18, 19:30.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • #6
            От: АУАН Столична Община

            Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
            То за това е измислена давността.
            Да, ама ако никой не се занимава с глобите през това време, а в Градска мобилност се преточва всичко по всякакъв начин, и никой не чака ако трябва да се събира нещо.
            Имаше бая репортажи по въпроса.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #7
              От: АУАН Столична Община

              Нека първо му връчат НП....
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • #8
                От: АУАН Столична Община

                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                Не е драма. ама да попитам щото това е твърде далече от мен. На сина са му писали въпросното нещо, защото е бил без билет. Няма драма. Обаче!
                Ако не се плати тая тъпня какво се случва?
                Ще му дадеш страхотен пример как да си сере в собствената кочинка и после да мрънка колко зле е в България. Ако е виновен, да иде да си плати и другия път да не прави така.
                Nissan Terrano 2,7 TDI

                Коментар


                • #9
                  От: АУАН Столична Община

                  Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                  Е той нито има карта. нито има собственост. Още по-малко пък да го жали в съда.
                  Ъ, и как са установили , че е Иван Драганов, та да пишат АУАН !?
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #10
                    От: АУАН Столична Община

                    Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                    Ще му дадеш страхотен пример как да си сере в собствената кочинка и после да мрънка колко зле е в България. Ако е виновен, да иде да си плати и другия път да не прави така.
                    КАжи честно! Когато първият циганин си плати подобен акт (ако изобщо му го напишат), вярвай ми веднага ще отида да платя и аз!!!
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: АУАН Столична Община

                      Колко години е момчето.

                      Коментар


                      • #12
                        От: АУАН Столична Община

                        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                        КАжи честно! Когато първият циганин си плати подобен акт (ако изобщо му го напишат), вярвай ми веднага ще отида да платя и аз!!!
                        Да, циганите са светъл пример за Българите. Трябва да ги гледаме ида правим, каквото правят и те. Трябва да женим децата си на по 10-12 години, да си изхвърляме боклуците пред жилищата, да крадем, да чакаме на помощи за безбройната ни челяд, да сме прости и неуки ... Дай-боже съвсем скоро да заприличаме на беден индийскии квартал.
                        Nissan Terrano 2,7 TDI

                        Коментар


                        • #13
                          От: АУАН Столична Община

                          Един много по-умен от мен човек е казал, че гражданските права са като мускулите-трябва да се упражняват ежедневно. В тази връзка и личното ми убеждение, че всяко наложено наказание от държавен или административен орган трябва да бъде разгледано от съд, преди да влезе в сила .Ефектите му-превъзпитание, превенция и т.н. са после. Първо трябва да имаме справедливо и наложено според закона наказание. Трябва 100% гаранция за това. А тя е постижима по два начина-или пред съд или ако просто стоиш и не правиш нищо, изтече давност и т.н., което означава, че наложилият наказанието не е бил сигурен в това, което е направил и не е сигурен какво иска да постигне.
                          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                          Коментар


                          • #14
                            От: АУАН Столична Община

                            Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                            Един много по-умен от мен човек е казал, че гражданските права са като мускулите-трябва да се упражняват ежедневно. В тази връзка и личното ми убеждение, че всяко наложено наказание от държавен или административен орган трябва да бъде разгледано от съд, преди да влезе в сила .Ефектите му-превъзпитание, превенция и т.н. са после. Първо трябва да имаме справедливо и наложено според закона наказание. Трябва 100% гаранция за това. А тя е постижима по два начина-или пред съд или ако просто стоиш и не правиш нищо, изтече давност и т.н., което означава, че наложилият наказанието не е бил сигурен в това, което е направил и не е сигурен какво иска да постигне.
                            Моите уважения, но за акт за без билет в транспорта, кое не е 100% сигурно?

                            ПП: Пише си всичко на сайта им. В три дневен срок може да се обжалва, както и да се плати малката глоба. https://www.sofiatraffic.bg/bg/trans.../705/kontrol-1
                            Последно редактирано от cecoa1; 20-01-18, 21:06.
                            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                            Коментар


                            • #15
                              От: АУАН Столична Община

                              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                              Колко години е момчето.
                              Направи 18 преди малко повече от месец.

                              Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                              Да, циганите са светъл пример за Българите. Трябва да ги гледаме ида правим, каквото правят и те. Трябва да женим децата си на по 10-12 години, да си изхвърляме боклуците пред жилищата, да крадем, да чакаме на помощи за безбройната ни челяд, да сме прости и неуки ... Дай-боже съвсем скоро да заприличаме на беден индийскии квартал.
                              И ДА! Искам по гореописаните причини (и по някои подобни) да ме пишат циганин! Със сигурност животът ми би бил по-лесен.
                              Ма да се върнем на темата. Какво ще се случи с въпросната глоба? Чисто теоретично. Нито ме бъркат въпросните 40 лв., нито предполагаемите 200лв.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X