Обява

Свий
Няма добавени обяви.

батерия за дистанционно на WJ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • батерия за дистанционно на WJ

    Помагайте. Едва заключих джипа в мола. Е сега няма отключване. Жената и децата ме чакат а мен ме е страх да отворя дистанционното че незнам дали ще запали. Та ако някой знае модела на батерията да каже да я взема и набързо да я сменя.

  • #2
    От: батерия за дистанционно на WJ

    Навярно е CR2016 (според търсачка в интернет) , но на твое място бих намерил магазин с батерии и там на място бих го отворил и проверил дали е точно така...
    Няма ли аварийна процедура при паднала батерия? Уверен съм, че има...
    На WK2 си отваряш с ключа, което ще изключи алармата. И след това се натиска бутона с дистанционното. А на по-старите за палене май се отваряше капачката на бутона и под нея - място за ключ за нормално палене...
    Последно редактирано от slowtraveler; 20-01-18, 17:02.
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #3
      От: батерия за дистанционно на WJ

      Разбити са ми ключалките

      Коментар


      • #4
        От: батерия за дистанционно на WJ

        Отивай за батерии.Нищо страшно няма.В магазина отваряш и сменяш.На ZJ са също 2016 та предполагам и при тебе ще е така.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • #5
          От: батерия за дистанционно на WJ

          Супер. Отивам до технополис

          Коментар


          • #6
            От: батерия за дистанционно на WJ

            Тази батерия ще ми излезе над сто лева защото жената с децата се върнаха в мола.

            Коментар


            • #7
              От: батерия за дистанционно на WJ

              Хахахаха - затова сменяйте периодично батериите - за да не изгорите в мола
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #8
                От: батерия за дистанционно на WJ

                От една година ми се оплаква че трудно откл. и закл. в смисъл трябва да е много близко до предния прозорец

                Коментар


                • #9
                  От: батерия за дистанционно на WJ

                  Нужни са 2 батерии.
                  По приницп може да отключи с ключа. Алармата се разсфирва веднага. Даваш на контакт и алармата спира. След това може да се запали.
                  А проблема не е в батерията, а с фабричен дефект в антената на приемника в пасажерската врата(който аз така и не успях да преборя)
                  За най-сигурно застанете пред пасажерскста врата и с дистанционното на слепоочието под 90 градуса сигнала се усилва 10-тократно.
                  WG 2.7 CRD

                  Коментар


                  • #10
                    две са. Сега го отворих но бях купил една. Размера е същия и сложих новата и стара.С другото дистанционно черно лови от десет метра. То и с това беше така. Но случката в Мола нямаше нищо общо с батериите. Някой апаш беше включил заглушител на радиовълни. Когато слезе някое коте и си натисне копчето и не онърне внимание на пискането или светкането на аварийните автомобилът и остава откл. И ако си забрави и чанта или мозъка и хоп. Та точно такова нещо беше активирано. Пред блока и където спирах след това дистанционното работеше ОК разбира се от много близко. Та така. Батерията я смених вкъщи и така стигнах до този извод. Поздрави на всички вас и внимавайте на паркингите.

                    P.S. Е и жената беше напазарувала и за мене имаше нещо така че всичко е ОК.
                    Последно редактирано от Чавдар (V93); 20-01-18, 19:54.

                    Коментар


                    • #11
                      От: батерия за дистанционно на WJ

                      Първоначално публикуван от matorsko6 Преглед на мнение
                      ... Размера е същия и сложих новата и стара....
                      Не слагай нова и стара батерия заедно! Аз избягвам да ползвам заедно дори и бтерии от различни марки.

                      Коментар


                      • #12
                        От: батерия за дистанционно на WJ

                        ...и когато пак се случи,отваряй смело с ключа и пали.Нищо няма да стане или блокира.Алармата ще се самоизключи.Качваш се и караш,прибирайки жената от мола веднага,че иначе става по-голяма беля.
                        Grand Cherokee WJ
                        Dodge Caliber
                        E 430 4-matic-T(S210)
                        GLK

                        Коментар


                        • #13
                          От: батерия за дистанционно на WJ

                          Така е. Нямаше как с ключа. А иначе след смяна на батериите трябва да се задържи бутона за 8 секунди и тогава сработва.

                          Коментар


                          • #14
                            От: батерия за дистанционно на WJ

                            Момчета, ако си купя друго дистанционно как мога да го обуча?
                            Благодаря
                            Grand Cherokee 2.7CRD

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X