Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Котешка атака! HELP!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Котешка атака! HELP!

    Аз да питам автора: -вие сигурен ли сте, че именно вашата котка не ги върши тези безобразия?
    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

    Коментар


    • #17
      От: Котешка атака! HELP!

      Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
      Аз да питам автора: -вие сигурен ли сте, че именно вашата котка не ги върши тези безобразия?
      Да, нашата котка не излиза от дома... освен когато не избяга, но забежките и приключват бързо... засега поне. Но като нищо може да привлича ухажьори, тъй като доста виси на прозореца.

      Относно предположението за съседите, изключено е. Със сигурност е възможно да ми го пожелаят и повече от това, но нямат куража за чак такова "престъпление/геройство", зная си хората.
      Последно редактирано от nibiru; 18-01-18, 13:19. Причина: грамар

      Коментар


      • #18
        От: Котешка атака! HELP!

        На служебната кола редовно ми се случва когато я паркирам близо до котешки хабитат. Мизерницата се качва на топлият капак и припикава като се постопли. за максимален кеф се качва на решетката от където диша двигателният отсег, същата служи за приток на въздух за филтъра на купето.
        Следва автомивка, и няма промяна защото филтъра е поел от тази смрад - смяна на филтъра и проблема е решен. До следващият път когато паркирам в студен ден пред офиса. На теракана паркиран пак там котката се качва на въздухозаборника на интеркулера.... по-добре е така.
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар


        • #19
          От: Котешка атака! HELP!

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Камера реагираща на движение и ......
          И заснета пикаеща котка Това ми напомни вица за една мутра, дето я нацвъкало птиченцето, и друга мутра предложила салфетка..
          - и за какво ми е тази салфетка - не стига дето ме на...сра, ами и да го гоня сега задника да му избърша ?

          Да, Juiced - точно на същото място се стичаше котешката урина и през решетката - надолу...
          Но водата при Маздата решаваше проблема...
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #20
            От: Котешка атака! HELP!

            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
            И заснета пикаеща котка ...
            Ми не съм убеден. Май в този форум беше историята със срязаните от 70+ годишна баба гуми на джип, щот` паркирал така че от него можели да се качат балкона и т.н.
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #21
              От: Котешка атака! HELP!

              Първоначално публикуван от nibiru Преглед на мнение
              Здравейте,........
              В заключение, не мога 100 процентово да твърдя че е котка, но най-вероятно е.
              Първоначално публикуван от nibiru Преглед на мнение
              ..... Малко иронична ситуация, но, да, имаме котка. Може и заради нея уличните хубавци да се престарават с маркировките....беличка е.
              Сори за спама , ама май е черен дявол , те обичат беличко .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1104.jpg
Прегледи:1
Размер:406.5 КБ
ID:5779155
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • #22
                От: Котешка атака! HELP!

                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                Сори за спама , ама май е черен дявол , те обичат беличко .[ATTACH=CONFIG]944916[/ATTACH]
                Що не го връзваш ?! Опасен/а ми се вижда !
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #23
                  От: Котешка атака! HELP!

                  Може да е от помощ моята тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=145754
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #24
                    От: Котешка атака! HELP!

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    Що не го връзваш ?! Опасен/а ми се вижда !
                    Намерил съм му цаката
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • #25
                      От: Котешка атака! HELP!

                      при условие че съфорумеца има котка .. и не му е съвсем позната ...миризмата, Е ли възможно да не е котка, ами плъх например?

                      Коментар


                      • #26
                        От: Котешка атака! HELP!

                        Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                        при условие че съфорумеца има котка .. и не му е съвсем позната ...миризмата, Е ли възможно да не е котка, ами плъх например?
                        Има женска котка. Урината на мъжките смърди повече и по друг начин, отделно, че "маркират територия" със смрадлива жлеза, като скунксове.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #27
                          От: Котешка атака! HELP!

                          Купуваш шише валериан от аптеката, махаш тапата и запушваш с дунапрен. След това го мяташ по надалече, котките ще се пренесат натам. Това можеш да го правиш през няколко дни, валериана не е скъп. Скоро животинките ще започнат да се въртят около мястото на валериана, той е опиат за тях. Само гледай да не е близо до теб, че вдигат много врява.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Котешка атака! HELP!

                            UPDATE !

                            Значи следвайки някои от вашите съвети, за които сърдечно благодаря, снощи паркирах колата в обратната посока, добавих в течноста за чистачките от компота анти-котки и за по-екзотично прибавих и малко чай от мащерка и розмарин(и двете се цитират като отблъскващи котките миризми), облях обилно предното стъкло и паркирах няколко змии на капака. За финал изядохме няколко портокала и разхвърлях корите по капака. Цитрусовите миризми също били неприятни за котките.

                            Резултатът е 1:0 за нас! Не бързам много да се радвам, защото може натрапниците да се адаптират към новата отбрана, но засега отбелязваме малка победа! Почти като на Гришо победите в AO! ))

                            Кое точно е повлияло не мога да съм сигурен, но сякаш най-вероятно е смяната на посоката на паркиране....

                            След ден два ще пиша пак, ако някой се интересува.

                            Благодаря още веднъж на всички!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Котешка атака! HELP!

                              Опит на страдащ от същото австралиец: IR датчик, клапан за вода от пералня и градинска пръскалка тип пистолет насочена към колата. 100 %-ов успех. Това от снощи по Дискавъри.
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • #30
                                От: Котешка атака! HELP!

                                В Австралия може и да работи, но у нас това ще замръзне.
                                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X