Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан Патфайндер 2.5 ДЦИ 2006 174к.с. автомат. Мнения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нисан Патфайндер 2.5 ДЦИ 2006 174к.с. автомат. Мнения

    Здравейте, колеги, отказах се от закупуване на Форд Маверик. Сега ми изпадна един добър Нисан Патфайндер.
    2006 автомат 174к.с. 200000 км. Моля ако има запознати, въпросите и ситуацията е същата. Моля ако има някой запознат, карал,притежавал и тн., и може да отдели няколко минути да отговори на няколко въпроса. Извинявам се ако не съм постнал на точното място. Моля да бъде преместена където трябва. Пуснал съм я и във форума на Нисан и във файсбоок.. Благодаря.

    1. Двигател - всичко което може да ми кажете за него, консумативи,надежност,проблеми?

    2. Скоростна кутия автоматик - проблеми,надежност,консумативи цени.

    3. Окачване - проблеми,надежност,консумативи цени.

    4. Купе - всичко което може да ми кажете.


    И всичко друго което може да се сетите ще ми бъде от голяма помощ. Имам номер на рама ако някой може да провери нещо повече за джипчето освен това което може да се провери в интернет. Приятна вечер.

  • #2
    От: Нисан Патфайндер 2.5 ДЦИ 2006 174к.с. автомат. Мнения

    има бутон ->>>>> ТЪРСИ. Като напишеш нещо в него, се случват чудеса!

    Коментар


    • #3
      От: Нисан Патфайндер 2.5 ДЦИ 2006 174к.с. автомат. Мнения

      Здравей,

      Мой добър приятел кара такъв вече 5 години. 2006 - та, автомат, 2,5 дизел. Купи го от автосалон, бил е върнат за замяна с друго превозно средство. Тогава беше на 70 хил. км, сега е над 250 хил. км.
      Возил съм се доста време, ходим за риба постоянно, влачим лодка насам - натам.
      За това време, освен масла и филтри е сменил една крушка / съвсем сериозно /. Вътрешните дръжки за отваряне на предните врати изглеждат никелирани, но се оказа че отдолу е евтина пластмаса, олюпиха се и ги смени съвсем скоро.
      Следите от голямата градушка му ги оправиха по каското. Наскоро беше почнал да прекъсва, с една добавка се оправи.

      Поздрави
      "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

      Искам България чиста!!!

      Коментар


      • #4
        От: Нисан Патфайндер 2.5 ДЦИ 2006 174к.с. автомат. Мнения

        Благодаря за инфото колега. Може ли да видим каква е добавката, защото при този който гледам няма прекъсване но дюзите са почнали да тракат и ще се наложи някога смяна, но ако мога за сега с добавка да ги застопоря. Възможно ли е да се свържа с този човек или да напише един коментар за джипката. Ще съм много благодарен... )

        Коментар


        • #5
          От: Нисан Патфайндер 2.5 ДЦИ 2006 174к.с. автомат. Мнения

          Привет,


          За да не правя реклама ти пуснах л.с.

          Макар че има цяла тема за същата марка, потърси я във форума.

          П.п. Ако нещо трака бих отишъл при специалисти, защото може и да е нещо по-сериозно. И проблема да се отстрани за сметка на продавача, евентуално.

          Поздрави,
          "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

          Искам България чиста!!!

          Коментар


          • #6
            От: Нисан Патфайндер 2.5 ДЦИ 2006 174к.с. автомат. Мнения

            Имаме Навара 2.5, при патфайндъра и новата навара д40 тоя мотор е с турбина с променлива геометрия. Мотора е корав. Алуминиев блок с чугунени ризи, верига, клапаните трябва да им се прави реглаж. Нищо особено няма.

            Коментар


            • #7
              От: Нисан Патфайндер 2.5 ДЦИ 2006 174к.с. автомат. Мнения

              Здравейте, и аз наскоро се сдобих с Птфайндър-че, но с пустия ми късмет, на дълъг път турбото изгърмя. И сега Нисан ми предложиха примамливата оферта от 4 000 да ми го оправят. Някой да има идеи каква марка турбина мога да си купя по-евтоно (но все пак качествено) и къде бих могъл да я сменя. Иначе навъртях 5000 км за 6 месеца и нямаше никакви ядове. Минаваше от всякъде, като бронетранспортьор е .

              Благодаря предварително

              Коментар


              • #8
                От: Нисан Патфайндер 2.5 ДЦИ 2006 174к.с. автомат. Мнения

                Примамлива оферта
                Рециклирай,тея в нисан не познават парите!
                Pathfinder 4.0L

                Коментар


                • #9
                  От: Нисан Патфайндер 2.5 ДЦИ 2006 174к.с. автомат. Мнения

                  Ето една много полезна статия в един руски сайт със пълна и изчерпателна информация за Нисан Патфайндер относно видове двигатели и предвателни кутий ,както и проблемите възникнали по време на експлоатацията на колата в годините.

                  На руски език е но мисля че , не е чак толкова неразбираемо.Приятно четене,на мен ми беше много полезна и информативна.

                  Ето: https://www.kolesa.ru/kak-kupit-i-ka...i-postydnyj-v6
                  Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                  Място и хора към които да принадлежи ...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X