Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на електрожен за домашна употреба.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор на електрожен за домашна употреба.

    Ба,аз взех от колегите от АИГ 145-цата и съм повече от доволен!!!Перка си 3,25 без проблеми!На село вече 3 пъти влиза в употреба!Не ми трябва повече!За хоби машинка е повече от достатъчен.
    Аааа.......и в мазето в Софето го употребявах и нямаше проблем.А в мазето инсталацията е към стълбищното осветление.Та така...
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

    Коментар


    • #17
      От: Избор на електрожен за домашна употреба.

      Поръчах от АИГ Дел160.
      Да ми е честит


      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #18
        От: Избор на електрожен за домашна употреба.

        Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
        Поръчах от АИГ Дел160.
        Да ми е честит
        Със здраве да си го ползваш.

        Коментар


        • #19
          От: Избор на електрожен за домашна употреба.

          Ами да ти е!
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • #20
            От: Избор на електрожен за домашна употреба.

            Преди няколко месеца си купих Argo Mini 140, китайски. Не ми харесва как работи. Скалата е невярна, дъгата нестабилна ...Така се стигна до покупката на ИСТИНСКИ инверторен електрожен ИЗА 150 Хоби от ИЗА99 iza99.com. Изцяло български инверторен електрожен изцяло произведен в България. Качествено и солидно изпълнение. Изобщо не може да става дума за сравнение с китайските пародии. Удоволствие е да се работи с българската машинка. Имам усещането че електрожен а заварява “сам”. Невероятна машинка на ниска (по мое мнение) цена. Без аналог!

            Коментар


            • #21
              От: Избор на електрожен за домашна употреба.

              Попадна ми в един от последните нюзлетъри на Алиекспрес. Интересно ми е какво е мнението на хората с опит - доколкото е възможно да се прецени само на картинки. Аз самия съм твърде далече от материята, но цената е доста по-добра от повечето брандирани китайци в големите железарии и вероятно машината ще представлява интерес за някои колеги.


              И малко видео как работи, има го има сниман и отвътре ...

              https://youtu.be/KaBlF-INo24
              https://youtu.be/yaXq9n-kz80
              https://youtu.be/HTCT789jnEk

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DECO-weld.JPG
Прегледи:1
Размер:116.7 КБ
ID:5802102

              Коментар


              • #22
                От: Избор на електрожен за домашна употреба.

                И кой, къде и кога ще го сервизира ако се наложи?
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • #23
                  От: Избор на електрожен за домашна употреба.

                  Сервиз лесно, надин, но Агенция митници?
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #24
                    От: Избор на електрожен за домашна употреба.

                    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                    Сервиз лесно, надин, но Агенция митници?
                    Колегата е подчертал, че е от Чехия, а тя е в евро зоната и няма митница, пристига с DHL за 4-6 дена... за 170лв..
                    Но арго140 с 4 години гаранция е 199лв.. дел 145 е 230, след остстъпката за форума пак малко над 200лв с 4 години гаранция... за хасковските не говоря, защото НЕ знам как е с гаранцията там...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Избор на електрожен за домашна употреба.

                      Не виждам смисъл да пааруваш от китай нещо, което вече го има внесено тук. Вносът на контейнер с електрожени е в порядъци по-рентабилен от вноса на единична бройка, съответно оскъпяването на купена от тук машина, с някаква гаранция, не е толкова голямо и винаги е по-добър вариант. От Китай има смисъл да караш единични бройки неща само ако тук ги няма масово разпространени. Макар, че откак се направиха бази за дистрибуция в Германия, Чехия и къде ли не, и тая схема е доста под въпрос- много малко са такива екзотични неща, дето да ги няма. Електрожените определено не са такава стока.
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Избор на електрожен за домашна употреба.

                        Може да се ремонтира и тук, предимствата са, че е малко по-евтин и радоста от това замъглява реалната преценка. Аз мога да вкарам такива и да ги пусна и на 140 лв с ДДС дори.

                        Има и недостатъци, липса на гаранция, къси кабели, не е 200А, щипката му е от зарядно устройство.....има и още, но са вътре в кутията.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Избор на електрожен за домашна употреба.

                          Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
                          DEL 160 струва 269 лева. Включени 3м 16мм2 кабели. Реални 160А.
                          DEL 200 струва 399 лева. Включени 3м 25мм2 кабели. Реални 200А.
                          За форума има 10% отстъпка.
                          Гаранцията е 4 четири години за физически лица. Транспорта по време на гаранцията от тебе до нас и обратно е за наша сметка. От офис който ти е най близко, до офис Константин Величков в София по еконт.
                          Как се ползва отстъпката на форума?

                          Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

                          Коментар


                          • #28
                            От: Избор на електрожен за домашна употреба.

                            Първоначално публикуван от ICATA47 Преглед на мнение
                            Как се ползва отстъпката на форума?

                            Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
                            Привет,

                            Извинявам се за късния отговор. Пращам ти отговора на лично съобщение.

                            Поздрави,
                            Георги
                            АИГ-Заваряване ООД
                            Производител на заваръчни апарати "DEL"
                            http://www.aigwelding.com
                            0889 522 036

                            Коментар


                            • #29
                              От: Избор на електрожен за домашна употреба.

                              Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
                              DEL 160 струва 269 лева. Включени 3м 16мм2 кабели. Реални 160А.
                              DEL 200 струва 399 лева. Включени 3м 25мм2 кабели. Реални 200А.
                              За форума има 10% отстъпка.
                              Гаранцията е 4 четири години за физически лица. Транспорта по време на гаранцията от тебе до нас и обратно е за наша сметка. От офис който ти е най близко, до офис Константин Величков в София по еконт.
                              Как мога да ползвам отстъпката?Искам да закупя АИГ DEL 200 Eco Control/200A. Благодаря предварително!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Избор на електрожен за домашна употреба.

                                Кои електрожени са по добри, инвенторните или обикновените с траф.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X