Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лошо гориво от ЕКО Стара Загора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лошо гориво от ЕКО Стара Загора

    Преди малко заредих там и газ и бензин. Бензина почти пълен резервоар, газта половин бутилка. Веднага след излизане от бензиностанцията колата започна да гасне в движение, пали трудно, оборотите играят и гасне и на място. Това и на двете горива. Едвам я докарах до където бях тръгнал, добре че е наблизо.

    Предвид че го прави и на двете горива бих се усъмнил в самата кола. Но предвид че стана веднага след зареждането и бензиностанцията взе да ме съмнява. Един познат точно преди една седмица с бензин от същата бензиностанция колата му правеше точно същите номера. Ама не съм го чувал от тогава да видя какво е станало.

    Та утре ще източвам бензина да пробвам с друг ще има ли разлика. Някой имал ли е наскоро проблеми с тая бензиностанция да питам?

  • #2
    От: Лошо гориво от ЕКО Стара Загора

    http://www.forum.offroad-bulgaria.co...=49949&page=25
    Пускай в тази тема.

    Коментар


    • #3
      От: Лошо гориво от ЕКО Стара Загора

      По скоро нещо се е прецакало от раз по колата и е съвпадение със зареждането.Емулатора лъжец на газовата ,токов разпределител или делко,бубина,кабели,свещи.
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #4
        От: Лошо гориво от ЕКО Стара Загора

        Нещо по тоците е както каза колегата. Или някой задържал клапан да тъпче и двете едновременно.
        Последно редактирано от //Радо//; 13-01-18, 06:14.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • #5
          От: Лошо гориво от ЕКО Стара Загора

          ...
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • #6
            От: Лошо гориво от ЕКО Стара Загора

            Майка ми има една Корса която кара на газ, и зарежда абсолютно винаги на Еко Стара Загора в кв. Железник, това от доста години.Никога никакви проблеми не е имало. Вчера ми звънна и каза, че веднага след като е заредила колата започнала да придърпва и да прекъсва, та ако можело да я погледна. Странни съвпадения с тази верига бензиностанции ?

            Коментар


            • #7
              От: Лошо гориво от ЕКО Стара Загора

              Точно за ЕКО на Железник става дума. Аз също съм зареждал много пъти на тая бензиностанция последните 7-8 години и не съм имал никакви проблеми. До вчера.

              Коментар


              • #8
                От: Лошо гориво от ЕКО Стара Загора

                От ЕКО съм сипвал 10 години 100 октана и старата си Астра с 1.6 моно и никакви проблеми. Сега "самолетен" дизел пак без притеснения. Като 99% съм зареждал на долната бензиностанция, ако и там го развалят не знам. Интересно е каква е колата и какво стана на края!

                Коментар


                • #9
                  От: Лошо гориво от ЕКО Стара Загора

                  Koлата е Джийп Чероки. След два дена борба успях да източа повечето от тая гняс дето са ми я сипали. Сипах 10 литра от другаде и изненада всичко се оправи. Но тия 10 литра ги сипах от туба. Като отидох да дозареждам, не можах да вкарам и 2 литра, пистолета спира, накрая преля. А не е като да е пълен резервоара. Или нещо съм прецакал при сглобявнето или тва дето са ми го сипали в Еко нещо е прецакало. Много скапана работа.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Лошо гориво от ЕКО Стара Загора

                    Гледам пишеш от София. https://www.kzp.bg/ е до Женския пазар, доколкото знам. Не е ли идейно да спретнеш една жалбичка?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Лошо гориво от ЕКО Стара Загора

                      И това ще стане, и бензина си пазя, но трябва първо да вкарам колата в движение и да стигна до София.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Лошо гориво от ЕКО Стара Загора

                        Така, газта излезе че не е била проблемна. За бензина още не съм сигурен.

                        Открих че ЕВАП канистъра е бил сериозно наводнен с бензин. Източването на бензина от резервоара му е позволило да се изпразни и от там нататък колата тръгна нормално и на газ и на бензин, но бензина вече беше от друга бензиностанция. При моя познат споменат в първия пост определено е имало проблем с бензина зареден точно от това ЕКО. Та не изключвам и самия бензин нещо да не е наред.

                        Как се е напълнил ЕВАП-а с бензин...ами от презареждане според мен. Винаги или аз зареждам сам или стоя до края на зареждането. Този път бях уморен и само видях че се взема правилния маркуч и влязох да плащам. Изрично казах на момчето да спре зареждането на първо изключване. Ама като гледам после какво точих, пълнено е до ръба на гърловината.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Лошо гориво от ЕКО Стара Загора

                          Първоначално публикуван от jja Преглед на мнение
                          Открих че ЕВАП канистъра е ...
                          Бензиновото ми "Либи" се пълни много трудно - с по 3-4 изключвания при сипване за 50 лв. примерно. Винаги съм подозирал отдушник (който май води до въпросната консервна кутия, която не знам къде е).
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #14
                            От: Лошо гориво от ЕКО Стара Загора

                            Първоначално публикуван от jja Преглед на мнение
                            ...
                            Открих че ЕВАП канистъра е бил сериозно наводнен с бензин.
                            Много благодаря за насоката. И аз имам една кола която трудно се зарежда с бензин.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Лошо гориво от ЕКО Стара Загора

                              Кутията е долу до резервоара, зад арката на задна лява гума. При зареждане се очаква парите да идат точно там. Ако не отидат изключва пистолета и връщаа бензин даже на празен резервоар. При мен така правеше наводненото.

                              Сега моето либи е 2007-а и там системата е променена, моята се води ESIM а на предните години е NVLD или нещо такова. На моята система знам къде може да са блокажите вече, по-старата е по-сложна леко и трябва да се гледа там как е.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X