Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан Терано 2.7 и Нисан Терано 3.0 раздатка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нисан Терано 2.7 и Нисан Терано 3.0 раздатка

    Първоначално публикуван от Жеков Преглед на мнение
    с автоматични хъбове ли е джипа ?
    Да

    Коментар


    • #17
      От: Нисан Терано 2.7 и Нисан Терано 3.0 раздатка

      По принцип автоматичните хубове издрънкват при по-рязко включване точно по описания начин.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        От: Нисан Терано 2.7 и Нисан Терано 3.0 раздатка

        При мене си беще направо удар , докато не се предаде единия миналата зима и не сложих ръчни . Автоматичните ги заварих и сега имам нещо като капачки за резерв .

        Коментар


        • #19
          От: Нисан Терано 2.7 и Нисан Терано 3.0 раздатка

          Първоначално публикуван от westbam200 Преглед на мнение
          Ами казаха ми че веригата била разтегната.... каъо включа двойното и се чува звук все едно се удря желязо в желязо
          Този звук на място като включваш или в движение? Много вероятно да е от хъбовете, както са ти споменали, калпави са. По-важно, КОГАТО СЕ ДВИЖИШ на 2х4 или 4x4 нещо чува ли се? Когато отпуснеш газта на скорост? Раздатката сигурно ли е, че е пълна догоре с масло? На мен в един сервиз искаха да ми раглабят скоростната кутия заради стържещ звук, а се оказа, че раздатката е останала без масло, "майстори" всякакви... Ако не се чува нищо в движение може да няма нищо общо с раздатката по-скоро хъбовете .... това ако е в сервиз могат да го проверят като махнат хъбовете и пробват да включат на 4х4 при запален двигател при същите условия, както когато се чува звукът....... реално няма друг начин по който да разбереш, че не е от хъбовете, звукът се разпространява и може да изглежда, че е от раздатката, а всъщност да идва отпред .... всички сме го чували този звук )
          Последно редактирано от afgany; 16-01-18, 03:25.
          Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
          X-trail 2.2 Di 2003
          Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

          Коментар


          • #20
            От: Нисан Терано 2.7 и Нисан Терано 3.0 раздатка

            Първоначално публикуван от afgany Преглед на мнение
            Този звук на място като включваш или в движение? Много вероятно да е от хъбовете, както са ти споменали, калпави са. По-важно, КОГАТО СЕ ДВИЖИШ на 2х4 или 4x4 нещо чува ли се? Когато отпуснеш газта на скорост? Раздатката сигурно ли е, че е пълна догоре с масло? На мен в един сервиз искаха да ми раглабят скоростната кутия заради стържещ звук, а се оказа, че раздатката е останала без масло, "майстори" всякакви... Ако не се чува нищо в движение може да няма нищо общо с раздатката по-скоро хъбовете .... това ако е в сервиз могат да го проверят като махнат хъбовете и пробват да включат на 4х4 при запален двигател при същите условия, както когато се чува звукът....... реално няма друг начин по който да разбереш, че не е от хъбовете, звукът се разпространява и може да изглежда, че е от раздатката, а всъщност да идва отпред .... всички сме го чували този звук )
            От раздатката е колега...имало е малко масло вътре, поръчал съм нова, благодаря за инфото!

            Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

            Коментар


            • #21
              От: Нисан Терано 2.7 и Нисан Терано 3.0 раздатка

              Казваш, като са я напълнили не се е оправила.... при мен се оправи, но здраве да е... тия раздатки по-принцип се търкалят по моргите, няма кой да ги купи, гледат да ги пробутат с някоя скоростна кутия и аз имам една в гаража, обаче от '94 Терано )
              Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
              X-trail 2.2 Di 2003
              Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X