Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телефонен апарат подходящ за служебен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Телефонен апарат подходящ за служебен

    Колегата е юрист видимо, къде го фърлихте у Беър Грилс.
    Той иска да е устойчиво на удар в бюро, не в Сахара, Гренландия, Сибир.
    Ябълката дава гаранция срещу двеста български лева , че и в г@за на бяла мечка да си го забравил, ще ти дадат чисто нова слушалка.
    Мое не ангажиращо мнение.

    ПП. Уф, забравих, не пиша за гаранция в България. Може и да я няма у нашенско.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #32
      От: Телефонен апарат подходящ за служебен

      Само дето трябва първо да даде 200 български лева и после да търси бяла мечка При другите няма такива изисквания. Дава там некой лев и каквато мечка намери за проба...
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #33
        От: Телефонен апарат подходящ за служебен

        Tъй, тъй. Сиромахомилството ш нъ упрай.
        Еле па тия дето ги бригат 200 лв. ш станат по-бУгати.
        Ма на теб ли да ги разправям тия простотиЙ.
        Искаш нещо да бачка - плащаш - бачка - не го мислиш.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #34
          От: Телефонен апарат подходящ за служебен

          Да избягваш IPaid е малко далеч от сиромахошилство, ама няма да я обсъждаме тая тема Само да питам - тея 200лв са само гаранцията, нали?
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #35
            От: Телефонен апарат подходящ за служебен

            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
            Tъй, тъй. Сиромахомилството ш нъ упрай.
            Еле па тия дето ги бригат 200 лв. ш станат по-бУгати.
            Ма на теб ли да ги разправям тия простотиЙ.
            Искаш нещо да бачка - плащаш - бачка - не го мислиш.
            Прекаляваш. Един читав телефон струва половин заплата - 400-500лв.. При положение, че средно се използва около 2 години не си струва излишното даване на пари. Айфон нямат среден клас, само айфочето СЕ ама то е по-скъпо от нормален телефон, а е като детска играчка.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • #36
              От: Телефонен апарат подходящ за служебен

              Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
              Прекаляваш. Един читав телефон струва половин заплата - 400-500лв.. При положение, че средно се използва около 2 години не си струва излишното даване на пари.
              Аз обикновено съм "краен потребител" - карам с един телефон докато се скапе, последно 10 години - пуснатата на снимка по-горе просто остаря, не ме пуска електронната ми поща да влизам от нея, повечето сайтове вече не се отварят. Харесах си един "TP-link" (от същата фирма, дето прави рутери, суичове и кабели) за 200 лв. с "АндроЙд 7" и засега съм много доволен, ще видим докога.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #37
                От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                Да избягваш IPaid е малко далеч от сиромахошилство, ама няма да я обсъждаме тая тема Само да питам - тея 200лв са само гаранцията, нали?
                Не знам какво е Айпайд. 200 лв. е застраховкка за една година срещу всякакви твои приумици, но не е задължителна.
                Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                Прекаляваш. Един читав телефон струва половин заплата - 400-500лв.. При положение, че средно се използва около 2 години не си струва излишното даване на пари. Айфон нямат среден клас, само айфочето СЕ ама то е по-скъпо от нормален телефон, а е като детска играчка.
                Странна детска играчка спрямо 3310, виж спямо 3210 - да , ама няма. И не става въпрос за заплата, а за СЛУЖЕБЕН телефон, с който евентуално си изкарваш заплатата.
                Та разликата е огромна. Като се почне от възстановяване на настройки и контакти при загуба, строшаване, кражба.
                Ама няма да се хабя повече, всеки има глава на раменете си, е - не всеки, някой - тиква.

                ПП. Към силвърфокса - гаранцията си е две години и е фрий оф чардж.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #38
                  От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                  Nokia 3310 от старите. Има ги в олх за по 50 лв.
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • #39
                    От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                    Майсторе,

                    наистина има хора, които искат надеждна слушалка, без *сторе, без навигация, без wifi, без тъч, без епълкеър, без застраховки и т.н.

                    iphone SE+застраховката наистина е интересен избор, но струва колкото петнадесет броя Nokia 130/150.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                      Просто споделих мнение за служебен телефон, с и-мейли, със документи, с календар, с възможност за възстановяване на всички контакти, кореспонденция, настройки, самолетни билети и прочее.
                      На който това не му е нужно - алактел, нокия 250.
                      Не съм дистрибутор на ябълки.
                      Прост потребител съм, но когато ми се скапа предишната ябълка и за седмица ми се наложи да ползвам андроиден телефон, който ми наби + 5 лв. към сметката, щото сам реши да ме абонира за някакъв сайт, имам своя избор.
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • #41
                        От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                        Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                        HUMMER сигурно, но предполагам HUMER е нещо като Adibas??? ... или както се казва не е лошо да се погледне това, което се коментира.
                        Абе както ще да се казва.Въпроса е че отговаря на параметрите.Нагледал съм се на "марки" с претенции.Обръщам внимание че все повече клиента купува марката лепенката а не това което е вътре! И после остава изненадан.
                        Що се отнася до цената все повече се увеличава ножицата между стойноста на изделието и плащането на имиджа.Затова ако продукта е 200 лв да не се окаже че е 50 лв а 150 са имидж??
                        Не случайно автора (нищо че е юрист) се консултира.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                          Ми иди му на свободна консултация за консултация да види за колко на час ще те консултира.

                          Моля да не се приема лично от съфорумника.

                          ПП. Съпругата ми работи в юридическа консултантска кантора, та знам часовите ставки.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • #43
                            От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                            Ми иди му на свободна консултация за консултация да види за колко на час ще те консултира.

                            Моля да не се приема лично от съфорумника.

                            ПП. Съпругата ми работи в юридическа консултантска кантора, та знам часовите ставки.
                            Майсторе това е друго.Като отидеш на адвокат отиваш с проблем и очакваш някво решение или идея на адвоката облечена в законова рамка!
                            А в случая автора на темата иска просто да чуе от личен опит кой какво си купил и дали наистина става за работа! Защото правилно се ориентира че в веригата няма да му дадат правилно решение!
                            Затова казвам че има специализирана фирма дето само такива модели внася.И не се ебават с клиентите щото са малки.За разлика от всякви полиси...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                              Наблюденията ми показват, че никой не ползва служебен смартфон. Всичко смарт- мейли, календар и други са към личния смартфон, а служебния се ползва само за разговори, просто няма смисъл да се разнасят 2 смартфона. Дори повечето са с 2 сим карти и реално не ползват служебен телефон, а само карта. Има изключения разбира се.
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                                Не знам какво е Айпайд.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:iphone,_ipod,_ipad,_i_paid_1317845188.jpg
Прегледи:2
Размер:95.8 КБ
ID:5778143

                                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                                Ябълката дава гаранция срещу двеста български лева , че и в г@за на бяла мечка да си го забравил, ще ти дадат чисто нова слушалка.
                                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                                ПП. Към силвърфокса - гаранцията си е две години и е фрий оф чардж.
                                Да не се хващаме за думата... и за гъза на мечката...
                                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X