Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Модификации по Рав 4-1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Модификации по Рав 4-1

    Я па това колко злоба имало в него,как издраска само.

    От Селика съединител не става ли,сигурен съм,че все някой прави доста яки съединители за тия?

    Хареса ми,нестандартно едно такова и без претенции пък я го виж ти.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #32
      От: Модификации по Рав 4-1

      Иван Жоров, напълно си прав за оборотите, аз си мислех че е така заради постоянното 4х4.
      Най странното е че ти си втория за деня който ме пита за съединителя, действително лятото с доста добре натоварено ремарке нарочно спрях на каменист баир в гората и при опит да тръгна гумите не превъртяха (а бях сигурен че ще забуксува, на същото место лека кола с предно спре ли няма тръгване) но равката тръгна малко мудно и замириса на феродо. Не знам със какъв съединител съм и затова изобщо не обърнах внимание. Това лято намерих една доста екстремна пътека в София от Суходол към Бонсови поляни и при доста зор там пак замириса няколко пъти на феродо. Ще го имам в предвид и като му дойде времето за смяна ще взема нещо усилено.
      А за дърпане,ако се наложи, вече мога да ползвам лебетката

      Коментар


      • #33
        От: Модификации по Рав 4-1

        Не е оффроуд модификация, ама е пак толкова злобно...
        400hp...

        Коментар


        • #34
          От: Модификации по Рав 4-1

          Колега попитах те за съединителя,защото моята е с оригинален на 90 000км.тегля ремарке с една лодка отгоре и ми се вижда да му е тегаво.Поздрави.

          Коментар


          • #35
            От: Модификации по Рав 4-1

            Винаги може да се набие керамика вместо феродото и то за сносни пари, обаче проблема ще си остане и даже малко ще се задълбочи щото с керамиката има малко полусъединител. Трябва да се търси вариант за по-къс диференциал или по-къса първа поне, както е с новия дъстър.
            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
            Ford Fiesta 1.4 Tdci

            Коментар


            • #36
              От: Модификации по Рав 4-1

              Здравейте, благодаря за съветите , но аз проблем със съединителя нямам , поне за сега .
              Направих две предновогодишни разходки в Стара планина и в Рила и колата се представи страхотно.
              Ето ни с Кумът в Рила:



              Тук решихме да пробваме новата лебетка на Тераното, справи се без проблем



              Доста добра разходка си направихме, превзехме много екстреми без никъкви проблеми. На високото калта беше на 70 процента замръзнала та неможах да тествам и в кал как се държи равката.
              Точно заради това, че не закъсахме никъде, на връщане влезнахме в този малък пресъхнал язовир и естесвено стана това





              Тук беше време да пробвам моята лебетка
              Снимки нямам но издърпах двутонното терано като сламка
              Беше мои ред да влеза в блатото и го минах почти без проблем
              Видео от второто кръкче:



              Снимка от третото кръкче

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-eb55b477176b36a5a46e0ea6ae12cb92-V.jpg
Прегледи:1
Размер:235.6 КБ
ID:5806117

              И спасителната акция:



              Единствения проблем на тези гуми е че на асвалт са много шумни МНОГО. Та лятото ще се заиграя с някаква шумоизолация че и без друго Рав 4ката няма никъква.
              Осещат се малко тежки при потегляне но без проблем си поддържах 110 на магистралата. Разхода е с около 2-3 литра газ нагоре на магистралата или 13/100
              В гората отиде до 21/100
              С АТ гумите повече от 16/100 не е давала, ама и разходките с тях бяха каде по цивилизовани
              Има още някои дребни неща да преправя по рав 4ката но като цяло засега не виждам какво повече бих искал от нея. Просто се представи отлично

              Коментар


              • #37
                От: Модификации по Рав 4-1

                Попаднах на едно клипче с такава тойотка, но според мен доста по-малко подготвена и някои батковци останаха засрамени

                Пп тойотката дори е Българска
                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                Коментар


                • #38
                  От: Модификации по Рав 4-1

                  Колеги от Варна в Тойота форума май предлагаха LSD за РАВ-ка...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Модификации по Рав 4-1

                    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                    Колеги от Варна в Тойота форума май предлагаха LSD за РАВ-ка...
                    А други колеги от София вече тестват от месец....

                    Коментар


                    • #40
                      От: Модификации по Рав 4-1

                      Вижда се , че имаш и едни малки АТ . Пробвай ги с вериги , как ще се представят на едно и също място срещу тия рошави и грамадни нови гумета. Няма да има нужда и да "раздаваш сичката газ" , и да мъчиш съединителя.... И ще можеш да си караш АТтата с 160 , както преди .... И разхода ти ще е с 30% надолу .Само , няма да изглежда тъй добре
                      TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                      Коментар


                      • #41
                        От: Модификации по Рав 4-1

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Колеги от Варна в Тойота форума май предлагаха LSD за РАВ-ка...
                        Досега рових там и нищо не намерих.
                        Ако намериш темата ще черпя

                        Коментар


                        • #42
                          От: Модификации по Рав 4-1

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          А други колеги от София вече тестват от месец....
                          Стига бе... дай някакви координати

                          Коментар


                          • #43
                            От: Модификации по Рав 4-1

                            Давам - имаш ЛС.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Модификации по Рав 4-1

                              Аз също проявявам интерес.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Модификации по Рав 4-1

                                Писал съм ти.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X