Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи шампионат 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Трофи шампионат 2018

    Към организаторите ,наблегнете на навигацията/лека ,средна и сложна/екстремите умерени за всички и най важно -широки ,но не и зрелещни.И като финишират 80% здрави и изкалени ,всичко е перфектно.ЗА тръбарките нямам точно мнение,но те да решат екстремни обиколки или навигация да карат и все пак колко са на брой.За автомобили без регистрация и гтп нямат място в трофи състезанията.И така след една година и коли и състезания ще са хубави .Ще има и НШ БФАС и самостоятелни състезания за всеки кой къде си иска там да кара. Помислете за клас хоби /любители/те са новото попълнение.,за тях имам идея но като му дойде времето. ХАЙДЕ ДА СПРЕМ С КАРАНИЦИТЕ ВСИЧКИ КАРАЛИ И КАРАЩИ СА ДАЛИ ПО НЕЩО НА БЪЛГАРСКИЯТ ОФРОУД -А ТОЙ Е НАЙ ЕВРОПЕЙСКИ-ИСТИНСКИ.

    Коментар


    • #92
      От: Трофи шампионат 2018

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      И за това без арка и един диагонал поне да не се явяват на старта, че има дето летят със 140.. .
      За да няма такива се слага някакво безопастно ограничение на скороста .Друг е въпроса,че такива със сменени двигатели нямат място в стандартния клас.Не мога да разбера защо се натискат с модифицирани джипове да карат в стандартния клас,било то със двигател от БМВ,Скайлайн и Опелските двигатели дето ги слагат по Сузукитата.Явно е кеф да набиеш някой малък...
      NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
      ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

      Коментар


      • #93
        От: Трофи шампионат 2018

        Шампионат може и да няма,но състезания пак ще има!
        И хората ще продължават да карат,независимо дали има шампионат,или не!
        И това благодарение на хора,от старата школа.
        Има хора с опит и стаж,защо не консултирате с тях?
        Нарочно не съм казал имена,за да няма дразги.
        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
        Киа спортаж2000тди 98г
        Ауди А3 1.9ТДИ
        Каравана Аdria 390Q

        Коментар


        • #94
          От: Трофи шампионат 2018

          Играта загрубя,по леко то Милен може ида има някаква вина ,но то е от младоста.Аз виждам че вината е във всички нас можещи искащи,организиращи пишещи и мълчащи пилоти и навигатори.От всяка ситуация има изход въпроса кой е най правелният.От внедряване на сръбски ,македонски,гръцки и румънски офроуд, машините се нарязаха и заприличаха на тенекета,а нашият Българския офроуд -навигация остана в миналото ,а всички тези държави идваха при нас да карат и се учиха и кефиха.а после ни каниха при тях.Много сме ходили и карали дори на ход до Солун три дена каране и обратно /е малко попревързани но щасливи/.и неведнъж.Момчета откровеноста е хубаво нещо, но винаги има няколко истини .И на финала понеже съм с повече опит,научете се да ПРОЩАВАТЕ“ А състезания Трофи ще има таз година 2 догодина 3 въпрос на договаряне.Успех и по нежно.

          Коментар


          • #95
            От: Трофи шампионат 2018

            Успокойте духовете , шампионат от две или три състезания не става , запитай те се защо ги няма състезания като Нови Искър , Трявна или Пловдив ... Трофи състезания ще има , това че тази година няма да са под името на " Трофи шампионат" не е голяма беда Тъкмо всеки организатор ще реши сам за себе си какво състезание може да предложи на състезателите ... А накрая на годината ако има желание , ще се съберем и ще решим какво да е ... Успех на всички организатори и състезатели през новият сезон !
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • #96
              От: Трофи шампионат 2018

              Всеки организатор на състезание по каране с пътна книга и лебедки да се покаже на "Светло" и да заяви дати и регламент. Аз се наемам да поканя Бакалов, Дечев, Наско от Русе, Чичо Митко, Францов и Тодор за осъществяване на Трофи шампионат. Поканените може да са повече, ако се обадят и приемат поканата.
              На времето всички плюехме Доктора за кофти роудбуци и тъпи трасета, но всички карахме.
              Сега пак може.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #97
                От: Трофи шампионат 2018

                От тук нататък всеки коментар който не е по темата или съдържа обиди и личностни нападки ще бъде изтриван!
                Лек ден на всички
                Последно редактирано от Бакалов; 12-02-18, 18:57.
                "АСК ЗАГОРА 4х4"
                0897937797....по всяко време!

                Коментар


                • #98
                  От: Трофи шампионат 2018

                  От всички споменати тук мисля, че само един знае кой е доктора . Ама беше хубаво.
                  В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
                  TLC-80 1HD-FT

                  Коментар


                  • #99
                    От: Трофи шампионат 2018

                    Баш пък само един.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Трофи шампионат 2018

                      Първоначално публикуван от РОСЕН РАЙЧЕВ Преглед на мнение
                      От всички споменати тук мисля, че само един знае кой е доктора . Ама беше хубаво.
                      Повече са.

                      Коментар


                      • От: Трофи шампионат 2018

                        Да ни осветлите ,тези които не знаем ?

                        Коментар


                        • От: Трофи шампионат 2018

                          Първоначално публикуван от РОСЕН РАЙЧЕВ Преглед на мнение
                          От всички споменати тук мисля, че само един знае кой е доктора . Ама беше хубаво.
                          Росене, така е но и аз казвам на сина така или иначе, еди- каквоси и той ми казва едно време е било друго. Демек всичко е минало бешало. Тук никой не се интересува едно време как и какво се е карало, макар, че и мене ме боли за миналото.
                          0887 526 564/ 0897 933 755 /

                          Коментар


                          • От: Трофи шампионат 2018

                            Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                            Росене, така е но и аз казвам на сина така или иначе, еди- каквоси и той ми казва едно време е било друго. Демек всичко е минало бешало. Тук никой не се интересува едно време как и какво се е карало, макар, че и мене ме боли за миналото.
                            А би трябвало, защото всичко се преповтаря, а планината е все същата.
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • От: Трофи шампионат 2018

                              Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                              ..............аз казвам на сина така или иначе, еди- каквоси и той ми казва едно време е било друго. Демек всичко е минало бешало. Тук никой не се интересува едно време как и какво се е карало, макар, че и мене ме боли за миналото.
                              Много неща се промениха, но тъй като тук говорите за Off Road, ще ви кажа с ръка на сърцето, че нищо не се е променило, само участниците са нови.
                              Преди години също се обиждахме, карахме, заяждахме и доказвахме във форума - точно както вас сега.
                              Също се провеждаха 2 състезания в един регион в рамките на седмици, организирани от различни хора - точно както е сега.
                              Пак имаше хора, които разединяваха клубове и бяха мразени и ненавиждани от едни, и уважавани от други - нищо ново и днес.
                              Имаше приятели, които днес не се поглеждат и "врагове", които днес разчитат един на друг - пак старото ново.
                              Ходехме на състезания организирани от едни и пропускахме други, само защото ги организирал еди кой си - да ви е познато днес.
                              И "едно време" се плюеше по организатори, съдии и сътрудници - тук сте по-добри от нас.
                              Най добрите не пишеха тук, само караха и печелеха - да сте чели постове на Дяда Ваня, Любо - навигатора му, Драго и др (не ви познавам всички).
                              Правилника, какъвто и да бил или го спазвахме, или го заобикаляхме, където позволяваше, или се подаваха контестации струващи 200 лв - това не е познато днес.
                              Мога да продължа до утре с примерите.
                              Не ви е виновен нито правилника, нито организаторите, нито калта, нито терена - виновни са главите ви.
                              Когато осъзнаете, че кефа е в състезанието и уважението един спрямо друг, когато създадете добри състезателни екипи с опит, когато загърбите егото си - тогава ще си решите проблемите. Ние "старите" успяхме.
                              Както Тенев каза, планините и местата за състезания са същите, хората са нови.
                              Дерзайте и вие в тази посока. Успех.

                              P.S. И межу другото не затваряйте темата - няма по-забавно четиво.
                              "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                              „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                              Коментар


                              • От: Трофи шампионат 2018

                                Много точно казано.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X