Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи шампионат 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Трофи шампионат 2018

    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
    Действайте тогава г-н Дечев , организирайте си "шампионатите" ... Само Ви моля , не обиждайте другите хора които споделят мнението ми , че са "глупави " !
    Никого не искам да обиждам!
    Ти и хората които споделят мнението ти сами се обиждате разсъждавайки по този начин!
    Тодор Христов много ясно ви го обясни в предния пост!Трябва само да го прочетете и да си вземете поука!
    "АСК ЗАГОРА 4х4"
    0897937797....по всяко време!

    Коментар


    • #17
      От: Трофи шампионат 2018

      Давайте дати и места за каране тази година за да си правим и ние график и сметка!И стига с тез глупости който му се кара кара няма значение от шапката на състезанието!!!!
      Христо Георгиев-0889022988
      Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

      Коментар


      • #18
        От: Трофи шампионат 2018

        Изчаках да мине срещата в Стара Загора за да се успокят Динев И Бакалов покрай организацията. За 2018 засега има 3 състезания за Шампионата.

        1. Варна 5-7 май
        2. Стара Загора - ще има едно състезание там тази година. Динев и Бакалов ще кажат подробностите.
        3. Нетуъркс Русе 27-28 Октомври

        На 17 и 18 февруари ще се видим с Наско Арабаджиев да обсъдим разни детайли като членове на комисията за Трофи Шампионата. За момента не се предвижда годишна среща както предни години.

        Относно самата комисия и мълчанието на състезатели и организатори. Ако имате предложения за промяна на състава на комисията може да се коментират. С други думи, ако някой има желание да се заеме с администрацията на шампионата, да каже.

        Коментар


        • #19
          От: Трофи шампионат 2018

          Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
          Изчаках да мине срещата в Стара Загора за да се успокят Динев И Бакалов покрай организацията. За 2018 засега има 3 състезания за Шампионата.

          1. Варна 5-7 май
          2. Стара Загора - ще има едно състезание там тази година. Динев и Бакалов ще кажат подробностите.
          3. Нетуъркс Русе 27-28 Октомври

          На 17 и 18 февруари ще се видим с Наско Арабаджиев да обсъдим разни детайли като членове на комисията за Трофи Шампионата. За момента не се предвижда годишна среща както предни години.

          Относно самата комисия и мълчанието на състезатели и организатори. Ако имате предложения за промяна на състава на комисията може да се коментират. С други думи, ако някой има желание да се заеме с администрацията на шампионата, да каже.

          Ееее, Зверино няма ли да има?

          Коментар


          • #20
            От: Трофи шампионат 2018

            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
            Изчаках да мине срещата в Стара Загора за да се успокят Динев И Бакалов покрай организацията. За 2018 засега има 3 състезания за Шампионата.

            1. Варна 5-7 май
            2. Стара Загора - ще има едно състезание там тази година. Динев и Бакалов ще кажат подробностите.
            3. Нетуъркс Русе 27-28 Октомври

            На 17 и 18 февруари ще се видим с Наско Арабаджиев да обсъдим разни детайли като членове на комисията за Трофи Шампионата. За момента не се предвижда годишна среща както предни години.

            Относно самата комисия и мълчанието на състезатели и организатори. Ако имате предложения за промяна на състава на комисията може да се коментират. С други думи, ако някой има желание да се заеме с администрацията на шампионата, да каже.

            Не виждам за какво да се успокояваме двамата с Любо , ама щом си казал ...
            Първо , ако ще участваме в някакъв шампионат , трябва основно да преработим правилника . Или всеки си кара по своя правилник , просто състезанията да се водят Трофи . Дайте да обсъдим най напред това дали е възможно , след това да му слагаме "гръмки" имена ...
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • #21
              От: Трофи шампионат 2018

              Шампионата има сносен правилник, който работи вече 2 години. Виждам, че не ти харесва. Предлагам, ако имаш желание да се нагърбиш тази година с шампионата с гръмко име или просто да го закрием и да си караме както преди 2 години.

              Зверино ще има чак през 2019. Ще е много по-добро от 2017. Още от сега добавяме нови трасета, но за тази година със Зари не се наемаме с организацията. Толкова са ни за момента силите.

              Коментар


              • #22
                От: Трофи шампионат 2018

                Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                Шампионата има сносен правилник, който работи вече 2 години. Виждам, че не ти харесва. Предлагам, ако имаш желание да се нагърбиш тази година с шампионата с гръмко име или просто да го закрием и да си караме както преди 2 години.
                Работи е много силно казано , просто се съобразявахме с така наложените неща ... При прост правилник , "нагърбването" не е чак толкова сложно - една таблица в Еxcel , броят на точките равен на броя на участниците (първият взима най много точки , последния взима една ) . Сборуват се накрая точките , по една грамота (щото купите струват пари ) и ето ти го готов шампионат
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • #23
                  От: Трофи шампионат 2018

                  Тази година, ще го има ли този клас ''Адвенчър'' който карахме на Верея Трофи? Клас, без кой знае какви екстреми , но без лебедки. Карахме на Вереята и много ни хареса. Помислете добре, и ще видите , че ще има много кандидати! Успех през 2018г.
                  0887 526 564/ 0897 933 755 /

                  Коментар


                  • #24
                    От: Трофи шампионат 2018

                    То няма лошо, но ако завали един дъжд ще стане мазало.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Трофи шампионат 2018

                      .....,,просто се съобразявахме с така наложените неща ...,,
                      Наложени от кого? Нали правилника е правен от организаторите на самите състезания.Аз лично съм присъствал на две такива,по спомен и ти бе на първата среща2016г.на следващата мисля не присъства.Не съм останал с впечатление,че някой налага определени правила на друг.
                      Последно редактирано от unikat13; 07-02-18, 18:05. Причина: ...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Трофи шампионат 2018

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        То няма лошо, но ако завали един дъжд ще стане мазало.
                        Е,все пак колите са подготвени, гуми и всеки има по един блокаж! А екстремите не е проблем да се заобикалят. А където не може, винаги ще се измисли един джип да стои с лебедка на самото място. Правено е на Самоков и идеята ми хареса!
                        0887 526 564/ 0897 933 755 /

                        Коментар


                        • #27
                          От: Трофи шампионат 2018

                          Ми нека тогава. Да се забавляват хората.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Трофи шампионат 2018

                            Вальо , не ни трябва никаква комисия , дайте да спрем да си играем на БФАС ...Всички организатори са "комисия " ако възникне някакъв казус , имаме си телефоните в случай че някой го няма на место . За каските и коланите съм съгласен , но това трябва да го обсъдим в един нов , опростен и лесен правилник . Аз мога да предложа правилник , който мисля да приложим за тазгодишното издание на Верея Трофи , или да останем на варианта всеки организатор си прилага свой правилник , накрая на годината ще се разбере кой правилник става и се приема от състезателите ...
                            Последно редактирано от Milen Dechev; 12-02-18, 04:44. Причина: спам цитати
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • #29
                              От: Трофи шампионат 2018

                              Първоначално публикуван от unikat13 Преглед на мнение
                              .....,,просто се съобразявахме с така наложените неща ...,,
                              Наложени от кого? Нали правилника е правен от организаторите на самите състезания.Аз лично съм присъствал на две такива,по спомен и ти бе на първата среща2016г.на следващата мисля не присъства.Не съм останал с впечатление,че някой налага определени правила на друг.
                              Бях на първата 2015 в Троян , бях и на втората в Севлиево , за третата нямаше смисъл да присъствам ... Наистина не знам от къде се появи предложението за прословутото заобикаляне на екстрем , за което съм много против защото обезсмисля труда на организатора . На първата среща повечето от нещата бяха приети по инерция от правилника на Атанас Делев , другите неща бяха прието под "наставленията" на Тодор Христов ( не може да му се отрече че умее да убеждава ) ... На мен лично най ми допадаше правилника на Влади Раденков за състезанието на Нови Искър , но за съжаление много малко остана от него , да не казвам почти нищо ...
                              VEREYA MOTORSPORT TEAM

                              Коментар


                              • #30
                                От: Трофи шампионат 2018

                                Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                                ... При прост правилник , "нагърбването" не е чак толкова сложно - една таблица в Еxcel , броят на точките равен на броя на участниците (първият взима най много точки , последния взима една ) . Сборуват се накрая точките , по една грамота (щото купите струват пари ) и ето ти го готов шампионат
                                Живко, веднага ти давам пример с който ще се убедиш, че това няма как да работи. Или ще работи, ама няма да е честно спрямо състезателите. Ако, теоретично имаме 4 състезания от някакъв шампионат. Аз и ти караме и на 4- те. На едното състезание имаме 50 участника и аз ставам първи, а ти се счупваш и си последен. На останалите 3 имаме общо 50 участника и на тях ти ставаш първи, а аз на тях последен. Аз ставам с едно първо място и три последни, а ти с три първи места и едно последно. Кой ще е Шампиона? Ти ще си съгласен ли? И какво си виновен като състезател, че на тези състезания участниците са били по малко. Не е добре точките да се обвързват с броя на участниците.
                                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X