Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за монтаж на парктроник

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Питане за монтаж на парктроник

    Първоначално публикуван от Зелен Преглед на мнение
    Moже и с един пернишки парктроник да го комбинираш,изчистен е софтуерно,вервай ми.
    Той и хардуерно е изчистен [emoji2]

    TT
    Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

    Коментар


    • #17
      От: Питане за монтаж на парктроник

      Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
      И аз тия дни обмислям да сложа парктроник за тераното на жената че вече отзад го сефтоса леко при паркиране.Спрял съм се или на такъв като на колегата само че да е безжичен,демек до дисплея да не се прокарват жици през цялото купе или отзад гледах продават рамка за номер с камера която като дадеш задна директно гледаш през телефона.
      Кабела да не те притеснява,пускаш го под корите,които застъпват мокета долу,после под мокета на задните седалки.Трябва да свалиш едната кора в багажника,но определено безжичния ще е доста по лесен,но аз обичам шума на счупени щипки [emoji5]
      Последно редактирано от koprio; 13-01-18, 17:14.

      Коментар


      • #18
        От: Питане за монтаж на парктроник

        При безжичните има предавател и приемник.Две неща които лесно сдават багажа.Предаватела взема ток от лампата за задна-а приемника или се включва някъде напред към датчика за включена задна или ръчно.Изпълнението с кабел е по-просто и по-надежно!

        Коментар


        • #19
          От: Питане за монтаж на парктроник

          Здравейте, колеги има касетофони с възможност за свързване на камера и това е един вариант вместо огледало. Ако е необходима смяна на сегашния това е вариант. Виждал съм камера с дисплей във вид на табакера и може да се монтира дори върху сенника. Не съм вярвал , че ще го кажа, но тераното по е маневрен спрямо туксона ми . Теглича монтиран отзад си е вид прастроник , но винаги има по добър вариант.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X