Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018 - отложен за 14-15 април

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: I-round - Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018

    Тоше, да не би да те държи адреналина от конската кушия?

    Точно от Севлиевци върви тази мълва, че няма да се състои на тези дати. И на 23.02. това същото го чух и от спонсор.

    А хората искат да си направят план и резервации, нали?

    П.П. Не бях видял поста на Краси. Писали сме по едно и също време.
    Последно редактирано от s_s1; 26-02-18, 08:50. Причина: П.П.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #32
      От: I-round - Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Точно от Севлиевци върви тази мълва, че няма да се състои на тези дати. И на 23.02. това същото го чух и от спонсор.
      Севлиевци е много общо казано, както и спонсор. Ако клуба бяхме решили отлагането, непременно щяхме да го съобщим на момента !
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #33
        От: I-round - Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018

        Миналата година поради лошите метереологични условия се провалиха някой състезания.например Габрово и Валевци.
        Не е готино така.То си е за всички де ама да караш мотор 60-70км в сняг или в проливен дъжд си е луда работа.
        Няма да е весело даже и за публиката.

        Коментар


        • #34
          От: I-round - Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018

          Колеги условията ще са едни и същи за всички,така че ако снега не е метър и съответно трака е съобразен с това според мен ще се получи нещо запомнящо се.

          Коментар


          • #35
            От: I-round - Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018

            Как отлагане, целия Хард Райдърс е на линия за снежното състезание. Имаме запазени два хотела, даже единя е капариран! Планирано е тази дата да сме свободни за да посетим кръга от РШ. Ако трябва си направете нов трак съобразен със ситуацията.
            Джарта, аз от Габрово и Валевци миналата година съм много доволен. Малко изключение на кръга във Валевци организатора допусна една огромна грешка като спря състезанието на обяд! Дано не се случи и сега подобна глупост.

            Коментар


            • #36
              От: I-round - Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018

              Лично мое мнение, като организатор на кръг от Шампионата е, че от такова състезание при най-големият снеговалеж през годината в Северна България е мъка, както за организатори така и за състезатели, ако вали леко да, но при тези условия е лудост. Знам какво коства една организация на кръг от Ендуро Шампионата и тези усилия на момчетата от Севлиево ще отидат на вятъра.От малкото точкаджии, които ще отидат на снежното предвижване защото ще е далеч от каране, ще са доволни само призьорите.
              Не го казвам заради това, че аз и Теодор няма да присъстваме, а защото ще е невъзможна навигация в гората, ще има евентуално само каране по следа и невъзможно изпреварване. Каквото и решение да вземете все ще има недоволни, но все пак е добре да се види на какво сте способни по избора на горски трасета.
              Поздрави и успех!
              NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

              Коментар


              • #37
                От: I-round - Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018

                ВНИМАНИЕ,
                Упълномощен съм от Организаторите на Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018, да направя следното съобщение:
                Поради влошената метеорологична обстановка и големите снегонавявания кръгът се отлага за 14-15.04.2018г. Организаторите се извиняват на всички за причиненото неудобство и молят за разбиране.
                Всички заявки за това състезание 03-04.03.2018г. се анулират и ще се пусне ново записване за 14-15.04.2018г.

                Коментар


                • #38
                  От: I-round - Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018

                  Да Ви припомня:
                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  ...
                  Точно от Севлиевци върви тази мълва, че няма да се състои на тези дати. И на 23.02. това същото го чух и от спонсор.

                  ...
                  Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                  Севлиевци е много общо казано, както и спонсор. Ако клуба бяхме решили отлагането, непременно щяхме да го съобщим на момента !

                  След като опровергахте "слуховете" че се отлага състезанието и дадохте надежди, че състезанието няма да се отлага типично в стил Добрия Бай Тошо /ако някои помнят/ за увеличенията на Фносните стоки кафе и захар опровергавате слухове като ЕЖК и после ... пак го отлагате.

                  И аз се резервирах места още от петък....

                  Та още от петъка когато беше топло се знаеше, че снега няма да се стопи скоро и че няма нужда да се качва трак-само трябва да се кара по следите. Даже имаше и прогноза че ще вали и още.


                  Срещу времето никой не може да се бори, но поне трябва да се отчита навреме очевидното.

                  Не съм с лоши чувства към организаторите макар и да имам ангажимент за средата на април.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #39
                    От: I-round - Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018

                    Благодаря за информацията,
                    По добре късно , отколкото твърде късно.
                    Съжалявам че състезанието се отлага и се радвам че НЕ се отменя.
                    Момчета , ще уважим труда и желанието с което правите всичко това.
                    ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • #40
                      От: I-round - Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018

                      Направи ли сме всичко което беше по силите ни.
                      В такава ситуация нито трасетата са проходими, нито ендуро кроса ще бъде безопасен. Организацията също е свързана с Община , полиция, спонсори и т.н.
                      Най-искрено съжаляваме , но ситуацията наистина е тежка в региона.
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • #41
                        От: I-round - Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018

                        Явно снега е над 2,5 метра вече, та затова РЕПУБЛИКАНСКОТО ЕКСТРЕМНО ендуро стана БГ Мама ...

                        И аз без лоши чувства, ама не можах да се сдържа.

                        Коментар


                        • #42
                          От: I-round - Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018

                          Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                          Явно снега е над 2,5 метра вече, та затова РЕПУБЛИКАНСКОТО.....
                          Е от хипербола не разбираш ли....? Аз лично приех това трудно решение на клуба с облекчение, и се радвам че не се заинатиха и постъпиха разумно и отговорно.
                          Последно редактирано от vpantev; 26-02-18, 22:03.

                          Коментар


                          • #43
                            От: I-round - Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018

                            Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                            Явно снега е над 2,5 метра вече, та затова РЕПУБЛИКАНСКОТО ЕКСТРЕМНО ендуро стана БГ Мама ...
                            И аз без лоши чувства, ама не можах да се сдържа.
                            Митак, последно време имаш само негативни мнения конкретно към мен.
                            Някакъв проблем ли има между нас за който не зная?
                            EnduroX Alba-Damascena 2019

                            Коментар


                            • #44
                              От: I-round - Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018

                              Гъбарка се Змея, или може би се притеснява, че ще му се наложи да духа като върви първи да стапя снега по трака.
                              Вие нещо много докачливи станахте.
                              Пита Ви нещо някой си немойко и се дървите все едно сте видели новобранец в казармата.
                              Питам Ви за нещо очевАдно и Вие опровергавате като слухови и инсинуации.
                              Бъзика Ви Змея и вкюлчвате на директна и на пускате ръчната.

                              Вальо гледа по-трезво на нещата и Вашето решение е правилно пред вид метеорологичните условия.

                              Това обаче не ми пречи да тренирам, нали?
                              Кетъринга нали ще го има, че какво ще права от петък вечер до неделя?
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • #45
                                От: I-round - Xtreme Enduro Sevlievo - 3-4.3.2018

                                По реда на запитванията:

                                Господин Пантев - Вальо, аз пък трудно приех решението да има състезание в Севлиево точно на тия дати - някакси от самосебеси ми дойде отвътре възклицанието "Абе тия луди ли са, не знаят ли, че тогава ще има сняг до кръста", та затова не почувствах облекчение, когато то беше отменено - за мен то си беше отменено още с обявяването му. Надявам се това да отговори на въпроса ти дали разбирам от хипербола. А вие дали разбирате от ирония

                                Господин Пашов - Тоше, стига бе - нали знаеш, че те обичам, за какъв негативизъм спрямо теб може да става дума !?! Забелязвам една превъзбуда у теб от РЕПУБЛИКАНСКОТО по екстремно ендуро, подаваш ми някакви пасове и няма как да пропусна Та ако има нещо, което те притеснява, то е заради конкретни твои постъпки, а не заради персоната ти Между другото, струва ми се, че прекалено навътре приемаш нещата - или изплюй бастуна, или ще продължиш да се терзаеш

                                Господин Генчев - нямам никакво право да се намесвам в РЕПУБЛИКАНСКОТО по екстремно ендуро - та аз дори нямам лиценз А Вие ще имате уникалната възможност да покарате с Хард Райдърс - и те са запазили два хотела и ще са там

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X