Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Видеорегистратори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Видеорегистратори

    Здравейте колеги,бихте ли споделили кой какъв Видеорегистратор ползва (има).Мнения,предимства и недостатъци,ценови диапазон,съвети - всичко което би било в полза на българския потребител.

  • #2
    От: Видеорегистратори

    А има ли нужда от поредна тема?
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=208383
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=182732
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=153506
    Търговска тема: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=156562
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Видеорегистратори

      Аз смених няколко китайски средна класа и от всичките НЕ бях доволен, прекъсваха, изгоря един, абе китайска работа а уж бяха средна ценова група.

      Купих си БлакВию, тайвански мисля, много пари може би около 300 паунда и съм доволен, за май 2ра или 3та година ми е забил 1-2 пъти, ясно се вижда, има си опции и е общо взето класа, малко хора не са доволни от тях но са много високо в ценовата група.
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        От: Видеорегистратори

        Ако модераторите сметнат за добре да я изтрият.Но от посочените от Вас линкове за Видеорегистратори,нищо не препокрива идеята на темата : "кой какъв ползва,мнения,предимства и недостатъци..." и т.н.
        Също бих добавил да се пускат и записи да се добие представа за качеството на запис за конкретни модели.
        Благодаря предварително!!!
        Последно редактирано от Jivko Angelov; 07-01-18, 23:53.

        Коментар


        • #5
          От: Видеорегистратори

          Разгледайте Dash Cam на Xiaomi. Ниска цена, добро качество и функционалности. Има много видео в нета.

          Коментар


          • #6
            От: Видеорегистратори

            Ето от това съм доволен, и имай в предвид, че има версии които са четирицифрена сума в лева, сигурно има защо - BlackVue DR750S-2CH

            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #7
              От: Видеорегистратори

              За добро или за лошо, при видеорегистраторите моделите се сменят толкова бързо, че докато събереш отзиви за конкретен, вече го няма в продажба, даже и софтуерът му е свален от сайта на производителя и не се поддържа. Същата работа и след изтичане на гаранцията. Като тръгнеш да се чудиш защо след 1, макс. 2 години е почнал да забива и не иска да работи, откриваш, че отдавна такъв модел не се предлага, нито има оригинален "фърмуер" за него, освен по разни форуми на фенове и притежатели на регистратори.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #8
                От: Видеорегистратори

                https://dashcamtalk.com/forum/



                Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                Коментар


                • #9
                  От: Видеорегистратори

                  https://www.amazon.com/YI-1080P60-Da.../dp/B01C89GCHU За това говоря. Справя се отлично, поставено и забравено че го има.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Видеорегистратори

                    Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                    ...поставено и забравено че го има.
                    Е, а как ша са фалим у форумЪт къде сме минавАли и какви идиоти карат по пътищата ни? Трябва да може да се свалят клипчета отвреме-навреме.
                    Требе да е user-friendly, да прави клипчета в разумен формат (тя "тубата" вече за 3-4 години, откакто ползвам видеорегистратори, лека-полека "се научи" да качва и кретенски *.TS и *.3gp формати, ама в началото не искаше) и разумен размер (не 3 мин. = 1 Гб , та да няма къде да ги свалиш ). Да има GPS, да записва и трак-файлче, което после може да си експортираш, пък и да гледаш на карта движението паралелно с клипчето. Аз си купих преди две години HP 800g, вървеше с някаква кретенска програмка "Super Car" дето само "прожектира" трака успоредно с клипа (ако искаш, де), нооооо от форумЪт научих за една друга програмка - "Registrator Viewer" / "Datakam Player" дето същите трак-файлчета ги експортира в какъвто искаш формат, пък съединява, изрязва и разделя клипове по-добре от всякакъв "Adobe" или "Movie Maker".
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #11
                      От: Видеорегистратори

                      Прав си. За най-конкретно доказателство и повече забавление е нужно GPS. Едно време се занимавах с Тайванската DOD и тогава и сега /май/ са едни от развиващите се основно в този сегмент. Бяха не лоши китайски камери. Постоянно ъпдейт на софт и тн.

                      Yi има приятната функция за WiFi връзка и изсипване на файловете без да сваляш камерата. Препоръчвам, защото наистина е помислена и не струва 700лв. Защото 700лв на стъклото са прекалена грижа.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Видеорегистратори

                        Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                        ... Тайванската DOD ... Бяха не лоши китайски камери. Постоянно ъпдейт на софт и тн. ...
                        Точно от тях са негативните ми вЧеПетления по-горе. Купих юни-юли 2014 една на супер-промоция (около 80 лв. с 32 Гб карта) от тук рекламиращия се търговец. Прецака се по време на гаранцията (1 г.), човекът (евалла!) я смени, ама с друг модел, щото този моят, вече не го произвеждали. Новият модел се оказа "бамбашка" според руските форуми, "нетипичен DOD", изкара две години, ама със самоделен от мен рефлаш на фърмуера с някакъв свален от интернета руски, щото оригинален вече нямаше. Сега пак се прецака, а аз не помня нито какво съм сложил, нито къде го пазя, нито откъде го даунлоднах, щото след дълга съпротива и каране до дупка (заради платени лицензи ) минах офисните 10 компютъра от УЙн ХР на УЙн 7 - 10 едва есента на 2016 година и изтрих всичко, като уж преди това архивирах, ама... А вече и рефлашове за този модел по руските форуми "не предлагат", мнооооооооого бил стар.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #13
                          От: Видеорегистратори

                          Взимай Yi.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Видеорегистратори

                            Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                            Взимай Yi.
                            Това как се произнася?
                            Бих си купил пак "НР", също са "С гордост направени в Китай" но с тази марка всичко винаги ми е вървяло безотказно 1-2+ петилетки - и компютри, и принтери, и скенери, и видеорегистраторче.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #15
                              От: Видеорегистратори

                              Едно и също е всичко. Уй е по-евтино.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X