Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Видеорегистратори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Видеорегистратори

    Всички гасят екрана, за да не разсейват шофьора. Ако е с "тъч-скрийн", като го пипнеш, почва пак да показва картина + икони за управление.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #32
      От: Видеорегистратори

      Искам да попитам уважаемите колеги,при паркиране на колата оставяте ли камерата да стой на стойката или я махате с да си спестите счупено стъкло?

      Коментар


      • #33
        От: Видеорегистратори

        Първоначално публикуван от Jivko Angelov Преглед на мнение
        Искам да попитам уважаемите колеги,при паркиране на колата оставяте ли камерата да стой на стойката или я махате с да си спестите счупено стъкло?
        Аз съм с Mini0805 и не я махам. В Туксона монтажа е доста незабележим зад огледалото което беше и една от причините да купя нея. Но и през повечето време колата нощува в гараж.

        TT
        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

        Коментар


        • #34
          От: Видеорегистратори

          Някой има ли/ползвал ли е Garmin NuviCam LMT? Блазни ме идеята за навигация и камера в едно.... Не съм доволен от сегашната си камера и искам да я сменям.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • #35
            От: Видеорегистратори

            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=197376
            Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
            GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

            Коментар


            • #36
              От: Видеорегистратори

              Една "железна" екшън камера върши перфектна работа във всякакви условия.
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #37
                От: Видеорегистратори

                Първоначално публикуван от chavdarlk Преглед на мнение
                Благодаря
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • #38
                  От: Видеорегистратори

                  Някой дали знае официален вносител/дистрибутор на Voifo за България. На страницата им няма информация за официални партньори.
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Видеорегистратори

                    Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                    Взимай Yi.
                    Без да познавам много други камери,преди 2 години това беше най доброто за през ноща.Четвърта година суркам нон стоп такава ,като работи и през ноща когато колата стои на паркинга.Дори батерията има още признаци на живот.Снима в 2К със 30 фрейма,даже не съм сигурен дали не беше с 4к след скорошни ъпдейти.Когато я купих, официално беше със 1080 макс ,по късно пуснаха ъпдейти и сега дава нещо към 3800 или 3200, но не съм съвсем сигурен дали не преплитам със екшън камерата...Със сигурност държи 2К...
                    Всички ми клипове във куриозните нарушителите са с нея,и мисля си личи ясно за какво става дума..
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #40
                      От: Видеорегистратори

                      Гы-гы? Новата ми придобивка. За 17 (седемнадесет) евро от... гастроном (преобладаваха хранителните стоки) в Холандия Прави AVI-клипчета с идеално качество на 1080, продава се с 32 GB micro-SD карта с приставка - "голяма карта" за мушкане в компютър, приставка за USB (четец) - последната не пожела да тръгне на един засега пробван десктоп-комп., но SD-картата си се чете, кабелчета 2 вида (не, че се свързва с комп. с тях, но поне се зарежда) и... непрекъснато отлепяща се от стъклото стойка Ще видим колко ще изкара. Като успея да я закрепя за стъклото (изкушавам се да я лепна с двойно-залепяща лепенка или направо със силикон), ще пусна клипчета.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:NorTec.jpg
Прегледи:1
Размер:267.0 КБ
ID:5779615
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #41
                        От: Видеорегистратори

                        Гагич, това на снимката е табло на Жигули. Мисля, че останалите впечатления от камерката пасват.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Видеорегистратори

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Гагич, това на снимката е табло на Жигули. Мисля, че останалите впечатления от камерката пасват.
                          Не "Жигула", на някаква "Лада" е, щото има аналогов часовник по средата (мярка му се контурът) Явно е разчетена на такава клиентела, ама какво прави в магазин за хранителни стоки в Холандия...
                          Сега гледам, че е доста по-малка отколкото изглежда на картинката, ама си забравих телефона и няма с какво да я снимам.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #43
                            От: Видеорегистратори

                            Наскоро в пресата споменаха, че австрийските управници не гледали с добро око на тия техники. За да поощрят неизползването им, налагали глоби в размер на 10к ойро за първи път, и 25к (пак ойро) за повторна проба на операторските заложби.
                            Нямаше изрично спомената сума за трето провинение, та вероятно се минава тънко, по тарифата за второ.
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Видеорегистратори

                              Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                              Наскоро в пресата споменаха, че австрийските управници не гледали с добро око на тия техники. За да поощрят неизползването им, налагали глоби в размер на 10к ойро за първи път, и 25к (пак ойро) за повторна проба на операторските заложби.
                              Нямаше изрично спомената сума за трето провинение, та вероятно се минава тънко, по тарифата за второ.
                              Ако не нормално, то поне разбираемо:

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:road-deaths-per-million-inhabitants.jpg
Прегледи:1
Размер:95.3 КБ
ID:5779621

                              В един момент хората ТАМ са преценили, че ВЕЧЕ ползите от видеорегистраторите са по малко отколкото вредите от нарушението на личното им пространство. Когато (ако) НИЕ се преместим в дясната половина на графиката - обещавам собственоръчно да си строша видеорегистратора с ковашки чук, и да кача видео във форума.
                              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Видеорегистратори

                                А, споменах го съвсем информативно, за да не изгори някой, че ще е "болезнено".

                                Иначе, всеки да прави каквото си иска. Ако ще да замеря австрисйките полицаи с пачки от по 25к ойро, докато им омалеят ръцете от писане на глоби. Все тая ми е.
                                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                                И коментаторите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X