Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Видеорегистратори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Видеорегистратори

    Голям плюс - възможност за минимизиране на размерите на устройството, респ липса на екран, който се ползва обикновено еднократно - при позициониране.
    Всички настройки се правят през приложение - има оригинално на xiaomi, има и универсално на гугъл-сергията. И двете работят отлично.
    Минус - рекордера не работи като такъв, по времето на ползването му като хот-спот.

    Коментар


    • #92
      От: Видеорегистратори

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Как по-точно? През апликейшън или?
      Да ето го и апликешъна и модела който ползвам


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20190111-161012.jpg
Прегледи:1
Размер:31.4 КБ
ID:5806370
      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

      Коментар


      • #93
        От: Видеорегистратори

        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        Минус - рекордера не работи като такъв, по времето на ползването му като хот-спот.
        Работи. Току що го проверих това.
        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

        Коментар


        • #94
          От: Видеорегистратори

          https://youtu.be/N1Ib5HTnk1c
          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

          Коментар


          • #95
            От: Видеорегистратори

            Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
            От Хсиаоми свалям с телефона през вифи.За мен това са най добрите видеорег.за парите си.Носят и карта с голяма памет.
            И аз така смятам.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #96
              От: Видеорегистратори

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Как по-точно? През апликейшън или?
              За ксиоми има поне 3-4 Апликейшъна.Аз ги ползвам всичките.



              Основния апликейшън е оранжевия,при него всеки файл е 300-400 мегабайта и ако искаш да свалиш нещо десет секундно,сваляш целия файл и после обработваш.400 мегабайта се свалят за 10-15-20 Мин през вифи-то

              Във втория вариант можеш да си избереш само отрязака и да свалиш само него,в случая 16 секунди.



              Тук в случая обърнах огледалата на червения пасат,защото реши че от средна лента ще влезе с предимство в дясна лента.
              Последно редактирано от Roninn; 11-01-19, 20:46.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #97
                От: Видеорегистратори

                При мен всеки клип е 3 мин и 453 МБ. Свалят се за около минута-две.Не съм засичал времето с хронометър, но там някъде е. Аз съм с това синьото, оранжевото дори не го намирам.
                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                Коментар


                • #98
                  От: Видеорегистратори

                  Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                  При мен всеки клип е 3 мин и 453 МБ. Свалят се за около минута-две.Не съм засичал времето с хронометър, но там някъде е. Аз съм с това синьото, оранжевото дори не го намирам.
                  При мен никакъв шанс под 10 минути

                  Незнам дали е важен обема на картата,аз съм със 64 гб и някаква ужким бърза.
                  Аз пиша на максималната резолюция 3800х2... И нещо
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #99
                    От: Видеорегистратори

                    Най-вероятно от картата ще да зависи. С такава съм аз.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2019-01-11-22-32-52-723_com.android.browser.jpg
Прегледи:1
Размер:58.1 КБ
ID:5806387
                    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                    Коментар


                    • От: Видеорегистратори

                      Моя е Xiaomi 70mai.

                      Основния критерий беше минимални размери, и те са такива - размерите са му колкото четвърт пура.
                      Пише едноминутни файлове, и ги сваля относително бавно - не съм засичал, но е минута и нещо на око.
                      Докато работи като хот-спот - не може да пише, и не приема гласови команди. Това с командите е така, ама не съм поглеждал все пак дали пише на картата.

                      Ползвам два app-а - единия, който върви с устройството, и един друг - wi-Fi Camera - от гугъл-сергията. Втория има възможност за корекцията на експозицията, и ръчен баланс на бялото - ама то като се направят един път настройките, повече....

                      Много съм доволен.

                      Предишния беше ДОД, и загина от стандартното за марката - прегряване, макар че бях взел всички, че и повече, мерки - пасивно охлаждане на чиповете, после и активно охлаждане...Е, умря си един ден, ама дядо Коледа прочете мислите ми, и така..

                      Коментар


                      • От: Видеорегистратори

                        Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                        При мен всеки клип е 3 мин и 453 МБ. Свалят се за около минута-две.Не съм засичал времето с хронометър, но там някъде е. Аз съм с това синьото, оранжевото дори не го намирам.
                        Абсолютно и при мен е така .Сваля около минута 3 мин.клип.В настройките има опция за 1мин. и 3 мин.клип.Аз съм го оставил на 3мин.Картата ми е самсунг 32гб.от бързите.
                        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                        Коментар


                        • От: Видеорегистратори

                          Попадна ми един материал. Давам линк към него, за да се знае в кои държави може и в кои не е желателно да се използват подобни средства. Че някои от глобите са доста... запомнящи се.
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар


                          • От: Видеорегистратори

                            Търси се камера , която да отговаря на следните изисквания :
                            1. Да се вижда ясно вечер
                            2. да снима напред и назад
                            3. да е мобилна ( да се мести лесно от едната кола на другата )
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • От: Видеорегистратори

                              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                              Търси се камера , която да отговаря на следните изисквания :
                              1. Да се вижда ясно вечер
                              2. да снима напред и назад
                              3. да е мобилна ( да се мести лесно от едната кола на другата )

                              Намери ли?
                              Публикувайте отговор

                              Коментар


                              • От: Видеорегистратори

                                Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                                Намери ли?
                                Не
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X