Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

БИО пчелен мед и пчелни продукти ИНП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: БИО пчелен мед и пчелни продукти ИНП

    Първоначално публикуван от inp Преглед на мнение
    Поръчката е изпълнена и днес отпътува с Еконт.

    Получих си нещата ,както се бяхме договорили.
    Grand Cherokee WJ
    Dodge Caliber
    E 430 4-matic-T(S210)
    GLK

    Коментар


    • #47
      От: БИО пчелен мед и пчелни продукти ИНП

      Здравей, колега! Следя темата ти с интерес и съм впечатлен от начина на представяне на информацията в нея и отношението ти към клиентите/колегите.
      Искам да поръчам 1 буркан 950мл от тазгодишния акациев мед. До гр. София, Еконт, Офис Любляна, Златан Стоилов, тел. 0888 осем 26 41 четири.
      Благодаря предварително и успех в начинанието!

      Коментар


      • #48
        От: БИО пчелен мед и пчелни продукти ИНП

        Аз винаги съм се чудел, как така ще си вземеш един буркан. За кой по-напред един буркан? В къщи заминават средно по 25-40 кг на година. А само жена ми изпива с кафето си около 5-6 кг.
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар


        • #49
          От: БИО пчелен мед и пчелни продукти ИНП

          Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
          Аз винаги съм се чудел, как така ще си вземеш един буркан. За кой по-напред един буркан? В къщи заминават средно по 25-40 кг на година. А само жена ми изпива с кафето си около 5-6 кг.
          Вкъщи има 2 буркана от миналата година и чакам другия месец още 3 от Северна България, но нито един от тях не е акациев, а пък и ми се ще да пробваме продукцията на колегата и живот и здраве да му станем редовни клиенти. Допреди година - две взимахме по една тенекия, но напоследък сме намалили меда и изобщо сладкото във фамилията. Те така...

          Коментар


          • #50
            От: БИО пчелен мед и пчелни продукти ИНП

            Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
            Аз винаги съм се чудел, как така ще си вземеш един буркан. За кой по-напред един буркан? В къщи заминават средно по 25-40 кг на година. А само жена ми изпива с кафето си около 5-6 кг.
            Така се започва.
            Хората са наплашени,и трудно се решават на нова стъпка.
            Нека опита,и после да каже дали му харесва?
            На 54г. съм,и за пръв път ми харесва мед като вкус.
            Не е реклама,просто съм доволен от продукта на колегата.
            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
            Киа спортаж2000тди 98г
            Ауди А3 1.9ТДИ
            Каравана Аdria 390Q

            Коментар


            • #51
              От: БИО пчелен мед и пчелни продукти ИНП

              Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
              Така се започва.
              Хората са наплашени,и трудно се решават на нова стъпка.
              Нека опита,и после да каже дали му харесва?
              На 54г. съм,и за пръв път ми харесва мед като вкус.
              Не е реклама,просто съм доволен от продукта на колегата.
              Задължително ще споделя [emoji3]

              Коментар


              • #52
                От: БИО пчелен мед и пчелни продукти ИНП

                Като цяло всичко е въпрос на вкус и навик(нали знаете за кучето и опашката му ) , жена ми преди да ме срещне също не консумираше никакъв мед почти. Сега не пие кафе или чай с нищо друго като подсладител освен мед. Може би защото и аз съм производител и у нас винаги трябва да им мед, а за сега и винаги е имало.
                А колега Златан, с меда няма какво да се внимава ако е от проверен източник и ви е вкусен ,яжте докато искате( освена ако не сте инсулинозависим диабетик). Аз съм малко екстремист в тази насока, с 10 палачинки изяждам 1/3 от буркан мед.
                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                Коментар


                • #53
                  От: БИО пчелен мед и пчелни продукти ИНП

                  Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                  Като цяло всичко е въпрос на вкус и навик(нали знаете за кучето и опашката му ) , жена ми преди да ме срещне също не консумираше никакъв мед почти. Сега не пие кафе или чай с нищо друго като подсладител освен мед. Може би защото и аз съм производител и у нас винаги трябва да им мед, а за сега и винаги е имало.
                  А колега Златан, с меда няма какво да се внимава ако е от проверен източник и ви е вкусен ,яжте докато искате( освена ако не сте инсулинозависим диабетик). Аз съм малко екстремист в тази насока, с 10 палачинки изяждам 1/3 от буркан мед.
                  Именно! Над 10 години взимаме меда от един и същ човек, който освен че е трето поколение пчелар в семейството си и е роднина. Винаги всичко е било 6. Просто тази година, заради ранните дъждове в Северна България, акацията е заминала бързо-бързо и пчеличките не са успели да смогнат.
                  А и винаги съм готов да подкрепя колега в едно хубаво и достойно начинание, пък и било то само с един буркан...засега[emoji3]

                  1/3 буркан за порция паланчинки наистина е екстремно [emoji16] Ние сме 1 буркан на 2 месеца.

                  Извинявам се на колегата Илиан за спама, но хубавият мед, върви с хубава приказка...
                  Последно редактирано от zlost; 03-09-18, 17:15.

                  Коментар


                  • #54
                    От: БИО пчелен мед и пчелни продукти ИНП

                    Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
                    Здравей, колега! Следя темата ти с интерес и съм впечатлен от начина на представяне на информацията в нея и отношението ти към клиентите/колегите.
                    Искам да поръчам 1 буркан 950мл от тазгодишния акациев мед. До гр. София, Еконт, Офис Любляна, Златан Стоилов, тел. 0888 осем 26 41 четири.
                    Благодаря предварително и успех в начинанието!
                    Аз пък благодаря за "хубавата приказка".
                    Няма изискване за минимална бройка при поръчка, така че бурканът утре ще отпътува.
                    БИО пчелен мед и пчелни продукти
                    0888 66 59 73

                    Коментар


                    • #55
                      От: БИО пчелен мед и пчелни продукти ИНП

                      Всички колеги, които имаха поръчки към днешна дата, ще си получат пратките утре в съответните офиси на Еконт.
                      БИО пчелен мед и пчелни продукти
                      0888 66 59 73

                      Коментар


                      • #56
                        От: БИО пчелен мед и пчелни продукти ИНП

                        Коректен търговец, отлични опаковка и вкусови качества.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • #57
                          От: БИО пчелен мед и пчелни продукти ИНП

                          Колега, адмирации за доставката и качеството на меда! Успех!

                          Коментар


                          • #58
                            От: БИО пчелен мед и пчелни продукти ИНП

                            Здравейте, моля за ПО два буркана от всеки вид, тоест общо осем, от големите. За София, еконт Стрелбище, Любен Стаменов, 0885 447152.

                            Коментар


                            • #59
                              От: БИО пчелен мед и пчелни продукти ИНП

                              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                              Коректен търговец, отлични опаковка и вкусови качества.
                              Потвърждавам !

                              +1
                              Който търси , намира !
                              Човекът е човек, когато е на път !

                              Коментар


                              • #60
                                От: БИО пчелен мед и пчелни продукти ИНП

                                Отличен мед, вкусен и ароматен ! Много благодаря !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X