Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРОБЛЕМ ! WJ 3.1 TD Гасне по време на движение .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ПРОБЛЕМ ! WJ 3.1 TD Гасне по време на движение .

    Здравейте колеги и за много години !
    Пътувах от София за Сливен по магистралата и изведнъж Гранда започна да гасне.Освобождавам на N завъртам и пали веднага.След няколко километра и пак и пак и пак- до Сливен общо около 40 пъти.И така вече няколко дни, като проблема зачести.
    Питах тук и там,на диагностика не показва грешки-било така защото ГНП била механична.Преди около година сменях дюзи/от умната покапва сурова нафта/.,но едва ли това е причината.Проверих и смених горивният филтър,защото преди и след него по маркучите/прозрачни/ се вижда как върви малко въздух.И това е от преди година.Тогава настроиха ГНП и въздуха понамаля,ни ми казаха да карам така и да търся помпа втора употреба.Не зная какво да предприема.Може би е ПРОБЛЕМ в ГНП.

  • #2
    От: ПРОБЛЕМ ! WJ 3.1 TD Гасне по време на движение .

    Първоначално публикуван от abba Преглед на мнение
    Здравейте колеги и за много години !
    Пътувах от София за Сливен по магистралата и изведнъж Гранда започна да гасне.Освобождавам на N завъртам и пали веднага.След няколко километра и пак и пак и пак- до Сливен общо около 40 пъти.И така вече няколко дни, като проблема зачести.
    Питах тук и там,на диагностика не показва грешки-било така защото ГНП била механична.Преди около година сменях дюзи/от умната покапва сурова нафта/.,но едва ли това е причината.Проверих и смених горивният филтър,защото преди и след него по маркучите/прозрачни/ се вижда как върви малко въздух.И това е от преди година.Тогава настроиха ГНП и въздуха понамаля,ни ми казаха да карам така и да търся помпа втора употреба.Не зная какво да предприема.Може би е ПРОБЛЕМ в ГНП.
    Някой да ме посъветва нещо,може ли ?

    Коментар


    • #3
      От: ПРОБЛЕМ ! WJ 3.1 TD Гасне по време на движение .

      Като ще е налучкване, първо смени датчик КВ.

      Коментар


      • #4
        От: ПРОБЛЕМ ! WJ 3.1 TD Гасне по време на движение .

        Ок.Мерси.Утре на сервиз.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X