Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ексхибиционист!!! И това доживях!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

    Frysco, имаш пълната ми подкрепа, както на мнението ти, така и на доблестта да го изкажеш публично.

    Коментар


    • #62
      От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

      Не знам що, ама се сетих за юристката която беше във "Фермата", чиято дъщеря се самоопределила като момче, за да станели хората по-толерантни едни към други, но която дори не изслушваше другите, та камоли да прояви разбиране към тях.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #63
        От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        Ситуацията:

        Днес вечерта жена ми отива да посреща щерката от училище към 17.15. Чака я с джипа срещу училището.

        Щерката - 11-годишно девойче, минава покрай автобусната спирка до школото, и срещу нея блесва някакъв пич със стърчаща!!! ( абе, тате, оная работа, дето пишкат мъжете), който настоятелно я е гледал.

        Щерката, силно притеснена, стига до колата, и съответно, разправя на мама, и на мен, и цяла вечер само това и е в главата.

        Въпросите.

        - какво се прави в такъв случай?
        Обаждането в РПУ-то е безсмислено, защото те препращат потърпевшите в общината, където подават жалба. Жалбата се разглежда в общината, после се препраща в Голяма община, откъдето се препраща в полицията, откъдето се препраща в РПУ-то, за да вземат отношение. Срок - минимум месец.

        - успокояването на детето ще приключи някак си - поне според нас. Според нея - нямам никаква представа.Обясних подробно, че това е човек, който е болен, и няма нищо да и направи, има такива хора, не бива да се плаши, да си има винаги и едно момче с тях - тя не се прибира сама, а с приятелка.

        - Щерката каза, че го е виждала тоя левент, и дори било възможно да живее в нашия блок (един вход, 10 етажа, 16 апартамента на етаж - освен най-близките съседи, не познавам никой след 27 години в собствения си апартамент).

        Ако го познае, какво да направя?
        - да си свиркам????
        - да се обадя на полицията? -Вероятно, жалбата няма да е стигнала до тях още.
        - да му организирам граждански арест?
        Поради липсата на граждански такъв, ще му организирам частен, и вероятно ще се окаже, че човека бил запален планинар, ама се спънал по някакво нанадолнище, и там си останал.
        - ами ако не е той, и щерката се е припознала?

        Много неща ми се мотаят из главата.

        Дайте някакъв коментар на шибаната ситуация, моля.
        ...
        ...
        ...

        Я да разбера аз защо изобщо общината се включва в този криминално-медицински проблем?

        Коментар


        • #64
          От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

          Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
          И ти ли си бил момиченце по време на социализма, като мен? ...
          Живеехме на Искър и Бачо Киро. Стари кооперации, с вътрешни дворове. Като деца (не помня точно, но бях 3 клас като се махнахме от центъра, значи преди това) в съседния двор със сестра ми и други момичета от входа видяхме чичко като провокиралия темата....

          Та колко се е отразило на психиката ми - много, доста от вас ме познават.

          Вероятно не е за подценяване проблема.

          +1, Frysco.
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • #65
            От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

            Мое мнение - профилактично се уведомява полицията. Там също много не ги обичат такива. Друго да не направят, но започват да наблюдават мястото, особено когато децата отиват или се връщат от училище. Пак си пият кафето, но на по-стратегическа позиция. Казва се в училището. Все пак директора или поне класния да си знаят, че такъв се мотае наоколо.
            За да бъде набит, трябва да се хване, пък и боят е незаконен.

            Коментар


            • #66
              От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

              Я да разбера аз защо изобщо общината се включва в този криминално-медицински проблем?
              Защото е така.
              Оплакване до РПУ се движи точно по описаната траектория.
              Защо е така? Защото е така!

              Мое мнение - профилактично се уведомява полицията. Там също много не ги обичат такива. Друго да не направят, но започват да наблюдават мястото, особено когато децата отиват или се връщат от училище. Пак си пият кафето, но на по-стратегическа позиция. Казва се в училището. Все пак директора или поне класния да си знаят, че такъв се мотае наоколо.
              За да бъде набит, трябва да се хване, пък и боят е незаконен.
              Това е пътя, по който тръгнах.

              Коментар


              • #67
                От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                Защото е така.
                Оплакване до РПУ се движи точно по описаната траектория.
                Защо е така? Защото е така!
                ПИСМЕНО оплакване до РПУ и то ли така?

                Коментар


                • #68
                  От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

                  Според мен едно обаждане на 112 би задвижило нещата с полицията... И във връзка със съветите за саморазправа ще разкажа един истински случай. Човек с висше образование си изкарва хляба в помещение на партерния етаж на кооперация. Понеже има куче, монтира вратичка за животни във вратата, а самата врата е към заграден малък двор. В един момент започват да му изчезват малки суми пари... Докато се чуди дали той греши или го краде сътрудничката му, изчезва и лаптопа с всички служебни документи... Без да вдига шум, извиква специалист, който поставя скрита камера и сигнализация в помещението. След ден-два сигнализацията се включва и вижда как двама келеши се промъкват през кучешката вратичка и започват да ровят... Слиза и ги хваща на място, след малко приказки и малко шамари си признават за лаптопа и другите неща.. Вика полицията и ги прибират, а след няколко часа и него... В крайна сметка лаптопа е върнат, а на него му е повдигнато обвинение в отвличане... Май беше нещо от сорта "задържане против волята му..." Работата опря до съд, сключи споразумение и си има 3 годишна условна присъда...

                  Коментар


                  • #69
                    От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

                    Първоначално публикуван от Bibo71 Преглед на мнение
                    Искам някой, който разбира психоаналитика да ми изкоментира безвъзвратните психически травми,
                    които тоя б....к е нанесъл на едно 9 годишно детенце(и на още 100 сигурно)-
                    либерализъм, да ама да се изкарва престъпника жертва е прекалено.
                    Абе човек, стига филми! Никога не съм бил момиченце (ама както вече казах - си имам две), но какво толкова резко се травмираш по картинка. Ако едно 11 (или колкото и да е) - годишно дете/момиче, не знае какво е пишка - откъде накъде ще се травмира. Ако пък знае - въпросът откъде накъде, отнови седи със същата тежест.
                    Какво престъпление (и какъв престъпник), какви жертви!

                    ПП
                    Дали правилно си спомням, но преди години участникът (уважаем, разбира се) Вени, беше пуснал не по-малко епична тема, по повод това, че някакви кучета лаели по сина му. Ми явно си има някакви особени виждания в педагогиката...
                    Последно редактирано от davc; 05-01-18, 19:00.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

                      davc, ако водиш курсове по ортодоксална педагогика - успех ти желая.

                      Прочее, ако ми дойдеш на гости, ще ти организирам леко вечерно прибиране с екстри - само тези, за които съм писал досега - среща с кученца, и евентуално, и субекта от темата..Предполагам, че още след кученцата ще побързаш доста..

                      Темата се изчерпи още при първото ми анонсиране за това. Получих съвет от приятел, и го изпълнявам.

                      Моля за затварянето и още един път!!!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

                        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                        Ако едно 11 (или колкото и да е) - годишно дете/момиче, не знае какво е пишка - откъде накъде ще се травмира. Ако пък знае - въпросът откъде накъде, отнови седи със същата тежест.
                        Разбери ме правилно- исках компетентно мнение от психоаналитици(сигурен съм, че ги има във форума), ако не професионални, то такива с по-широки познания от нашите.

                        На момиченце във втори клас с повече описания и прилагателни може да му обясниш това-онова за разликите мъж/жена,
                        но за нагони на болни мъже как да го обясниш, че не искат нещо повече от вниманието им?

                        Това е спомен(травма) за цял живот и по-добре да се помисли как изобщо да го няма. Поне 10 жени в темата го потвърдиха.
                        Английските учени да изобретяват ваксина и да се свършва.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

                          Първоначално публикуван от Bibo71 Преглед на мнение
                          ...Това е спомен(травма) за цял живот и по-добре да се помисли как изобщо да го няма. Поне 10 жени в темата го потвърдиха.....
                          За протокола, не потвърждавам нищо с моето мнение.Да се знае. За Даника, Соня и другите 7 не знам.
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X