Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ексхибиционист!!! И това доживях!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

    И правилно.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #32
      От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

      Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
      Ето как се прави.
      Вени тоя ли е ?
      http://podtepeto.com/pod-obstrel/eks...leze-na-toplo/
      Ами това само подкрепя казаното.А именно че точно за такъв род прояви няма закон.И самите полицаи се чудят как да го озаптят.Аз разбира се не съм побойник.Още повече че като отговорен баща да тръгнеш първосигнално на бой..може и да не се знае резултата примерно...
      Обаче е факт че само бой ги оправя.Защото след горната случка екбициониста още повече се насърчава.Тъй като той търси внимание.И го получава.Чуства се важен.Арестували го.Голям праз.Утре пак е на улицата.
      Обаче като се случи на мутра..Хм. вече ще се замисли дали да излезе нали?
      Следователно боя оправя. Категорично.Даже полицията го одобрява(тихомълком)

      Коментар


      • #33
        От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        Ся, тук некси много трагично (в театралния смисъл), се представиха нещата, ама все си мисля, че едно обаждане на 112, хич не е свързано с толкова "препредавания" - макс до половин час ще има полиция на място (дали това ще е достатъчно бързо напрактика - боб).
        Инак, подобна сцена, би предизвикала единствено реакция на присмех у моите щерки - доколкото имам понятие от тях (а имам).
        Впрочем, това го писах "наизуст". Обаче взех, че звъннах на голямата (19 години) - ми, абсолютно съм прав. "Пръдльо" (с най-снизходително/арнаутския тон, на който е способна) - беше буквалната реакция. Даже се оказа, че сме имали реална ситуация, ама съм забравил.
        Малката (9 години), си легна и не смятам повода за съществен дотам, че да я будя.

        Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
        Даже полицията го одобрява(тихомълком)
        Това така, защото е милиция...
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #34
          От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

          В рамките на шегата - обучи щерката за позване на лютив спрей, правилно държане , правилно насочване , пръскане последователно в наколко зони .
          После и купи такъв и позволи да го ползва срещу "оня" чичко - нямаш си и на идея какво ще стане .
          Аз имам - мода м/у шестокласничките.
          А иначе си е трагедия и не е нормално - ама кое е нормално в едно училище ?
          Директора който се бори за пари , учителите които се борят за пари , охраната на входа и тя няма пари ....
          Всички мрънкат за средства - никой не поема отговорност за моето дете в училище ако някой му направи нещо !
          На всички се е случвало .
          Така , че . Трябва да се започне НВО в домашна среда .

          Относно закона - винаги (ако си паралия ) можеш да протакаш , протакаш , отлагаш дела ...докато ищеца умре или сменят закона. Това вече е сериозно .

          Коментар


          • #35
            От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

            Такива лайнари трябва да ги пращат в някой руски затвор. Там зеките много обичат педофили, плякатари, пишкодърпатели, осеменители и шебеци.
            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
            Само DIESEL !!!

            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

            Коментар


            • #36
              От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

              Аз съм за на Кольо офертата за 500 лева. Даже съм навит да вляза на партия с още някой. Някой спомена Щатите и как сме ги следели по Интернет. Ама тук, ако го размахаш, до 2 минути идва първата патрулка, до 5 идват още няколко. И не чакат на родителите да се оправят с проблема.
              Щом в България с ченгетата е сложно, аз съм вътре в далаверата с 250 лева за превъзпитание.

              Много мразя кретени!
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #37
                От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

                Абе в Щатите и да пикаеш в храстите не може щото пак е офенс
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #38
                  От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

                  Преди около 10 г. в морската лятото се прибират 3 сервитьорки от една от дискотеките и хоп някъ с шлифер. Отворил той и тея като прихнали. "Честно ли това искаш да покажеш."" Я отвори пак"
                  И така през цялата морска градина,след него.
                  П.П.
                  Слон видял гол мъж:
                  -Бе ти верно ли от там дишаш?
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • #39
                    От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

                    Снощи в телефонен разговор получих ценни съвети от уважаван съфорумец, които смятам да изпълня днес.
                    Боя и полицията бяха първите две неща, дето ми дойдоха в главата. И двете - неефективни.
                    След разговора се оказа, че боят е по-неефективен.

                    Вероятно темата е за закриване.

                    PS Иво, не знам дали е тоя... Аз не съм го виждал, но пък и не искам твърде много да акцентирам върху случката пред щерката, така че...

                    Коментар


                    • #40
                      От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

                      Не отричай боя,разваляш рецептата от 3 лека - бой,таковане и сръбска музика.

                      Аз да му строша крачето пък да го видим с патерица как е.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #41
                        От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

                        Абе бил луд, като е луд мястото му е в лудница, а щом ще лудее между децата ни, много бой трябва, много, колкото повече по-добре! Заради снизходителни философи страдат нормалните хора!
                        мисля, да зема а се замисля...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          Снощи в телефонен разговор получих ценни съвети от уважаван съфорумец, които смятам да изпълня днес.
                          Боя и полицията бяха първите две неща, дето ми дойдоха в главата. И двете - неефективни.
                          След разговора се оказа, че боят е по-неефективен.

                          Вероятно темата е за закриване.

                          PS Иво, не знам дали е тоя... Аз не съм го виждал, но пък и не искам твърде много да акцентирам върху случката пред щерката, така че...


                          Ако не са ,,секретни'' ценните съвети, би ли ги споделил - да се поучат и други в подобна ситуaция...

                          Коментар


                          • #43
                            От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

                            Тези се знаят от полицията и са безобидни,но наистина може да уплаши някое дете. Покриват се за дълго ,когато са сгащени и ''съветвани'' докато един ден пак не размахат ''байрака''....
                            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

                              Големи сте маймуни, все на бой налитате. А и в случая не гледате на нещата от мъжка гледна точка, а точно от маймунска или мутренска.
                              Айде малко се замислете от психологична гледна точка.
                              Бой до посиняване на човек с психични отклонения най-веорятно ще отключи по-дълбоки отклонения и утре дъщерята, не дай боже, може да бъде изнасилена или дори нарязана от същия този дето си я мятал пишката.
                              Мисля, най-кофти би му било, всичките му жертви да реагират като трите сервитьорки по-горе. Бързо-бързо ще му мине мерака и ще смени хобито. А може и да си го отреже от срам. Просто трябва да обучите щерките как да реагират в ситуация. Аз за късмет имам син, а не съм чувал за лелки-ексхибиционисти. За това пък има други заплахи.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Ексхибиционист!!! И това доживях!

                                Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                                ...PS Иво, не знам дали е тоя... Аз не съм го виждал, но пък и не искам твърде много да акцентирам върху случката пред щерката, така че...
                                Тоя на снимката е актьора Алексей Кожухаров, а полицаите около него са Зуека и Рачков.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X