Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съдействие за Ситроен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Съдействие за Ситроен

    Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
    Помощ все още търся, .....
    Имаш ми телефона.

    Коментар


    • #17
      От: Съдействие за Ситроен

      Мога да предложа един виден столичен майстор ремонтиращ автомобили Ситроен. Казва се Ясен 0888 932 654. Този е друг Ясен.
      емил златков
      паджеро 2.5тд
      ве стром 650

      Коментар


      • #18
        От: Съдействие за Ситроен

        Първоначално публикуван от zemo Преглед на мнение
        Мога да предложа един виден столичен майстор ремонтиращ автомобили Ситроен. Казва се Ясен 0888 932 654. Този е друг Ясен.
        Станьо сигурно има предвид същият Ясен

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Има си препарат обезмаслител в спрей . Колега докараш ли я до София колата тук е лесно един от най добрите майстори ситроенаджии Ясен ми е приятел от детските години .
        който има и вивакомски номер,
        а на Соня съм и дал и номерата на Пешо и Митко в Горубляне които правят само Ситроени,
        и не пиша от скука, а от личен опит с тези хора.
        Това го казвам за трапезните разбирачи дето никога не са имали Ситроен(и), ама дават акъл.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #19
          От: Съдействие за Ситроен

          Все едно, колата е стигнала до София. Все си мисля че не трябва да си велик ситроенаджия за да смениш два дихтунга и/или тръбичка и четки на алтернатора. Миенето на двигателния отсек може да се аутсорсне на близката автомивка.

          Коментар


          • #20
            От: Съдействие за Ситроен

            Първоначално публикуван от zemo Преглед на мнение
            Мога да предложа един виден столичен майстор ремонтиращ автомобили Ситроен. Казва се Ясен 0888 932 654. Този е друг Ясен.
            Освен като работеше на времето линейкаджия в Пирогов да са го клонирали
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #21
              От: Съдействие за Ситроен

              За Митака от Горубляне и аз гласувам с две ръце. Още по татово време си беше най-добрия по тази марка.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #22
                От: Съдействие за Ситроен

                Ето ви контакти на проверени от мен в годините хора които вършат работа:

                Пешо: +359885611376 и Митко: +359899333558 работят в Горубляне на 200-300м от Цариградско на ул. Павел Красов, точно преди гумаджийницата отляво преди реката в посока Самоковско шосе.

                Ясен: +359888932654 и +359878932652, къде работи в момента не знам.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #23
                  От: Съдействие за Ситроен

                  Здравейте,

                  Тези хора могат да помогнат с всичко на веднъж: superserviz2000
                  Имат и електротехник и разбират от хидравлика.
                  Последно редактирано от Чавдар (V93); 04-01-18, 18:21.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Съдействие за Ситроен

                    За една протекла тръба на масло,то голям проблем.
                    Какво като е Ситроен,те другите МПС-та нямат тръби и масло.
                    Правите проблем,от няма нищо!
                    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                    Киа спортаж2000тди 98г
                    Ауди А3 1.9ТДИ
                    Каравана Аdria 390Q

                    Коментар


                    • #25
                      От: Съдействие за Ситроен

                      Не е съвсем така. Точно на тази тръба има специфично уплътнение от към помпата и явно хората, които са ремонтирали колата не са го знаели това. И съответно за това е теча. Така, че точно тук трябва да пипне запознат човек.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Съдействие за Ситроен

                        Първоначално публикуван от СПИДИ Преглед на мнение
                        Здравейте,

                        Тези хора могат да помогнат с всичко на веднъж: www.superserviz2000.com
                        Имат и електротехник и разбират от хидравлика.
                        Колега, ти ползвал ли си ги за нещо, щото аз съм им пращал клиенти, щото ми ги прехвалиха като екс монтьори в СФА, и после пратените там ми се бяха повкиснали щото ги бяха обезглавили всичките ?
                        На тоя суперсервиз и цените са му супер.

                        Ползвал ли си ги, за какво, и колко ти струваше ?
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #27
                          От: Съдействие за Ситроен

                          Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                          За една протекла тръба на масло,то голям проблем.
                          Какво като е Ситроен,те другите МПС-та нямат тръби и масло.
                          Правите проблем,от няма нищо!
                          Простете, че съм образувала проблемна тема.
                          Това е защото много знам и имам страхотен двугодишен опит като водач
                          И на базата на този опит бих могла да завирам колата в сервизи всяка седмица и да вярвам, че са си свършили работата и съответно да плащам, но за съжаление нямам тази възможност.
                          Ако имах познанията, усета и очите на повечето от хората тук, нямаше да имам омазан алтернатор вероятно.
                          Но пък придобивам опит ... защото искам .... гоня ви ... ей ме на - след вас съм

                          Благодаря на участниците в темата, всеки един съм прочела и взела под внимание.
                          Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Съдействие за Ситроен

                            Нема да се плашиш Сонче! И щерката, като взе книжка искаше да и паркирам колата да проверявам масло и антифриз, ма се научи за норматив. Даже как се сменя гума с гаечен ключ (е беше "лула" де).

                            п.п. Даже отказах да паркирам возилото.
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Съдействие за Ситроен

                              Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
                              Простете, че съм образувала проблемна тема.
                              Това е защото много знам и имам страхотен двугодишен опит като водач
                              И на базата на този опит бих могла да завирам колата в сервизи всяка седмица и да вярвам, че са си свършили работата и съответно да плащам, но за съжаление нямам тази възможност.
                              Ако имах познанията, усета и очите на повечето от хората тук, нямаше да имам омазан алтернатор вероятно.
                              Но пък придобивам опит ... защото искам .... гоня ви ... ей ме на - след вас съм

                              Благодаря на участниците в темата, всеки един съм прочела и взела под внимание.
                              Ако погледнеш в телефона си-имаш номера ми. Другия път го ползвай. Не ти трябва прехвален майстор, както твърдят "спящите" във форума.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Съдействие за Ситроен

                                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                                Даже как се сменя гума с гаечен ключ (е беше "лула" де).
                                E ... това ми предстои

                                Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                                Ако погледнеш в телефона си-имаш номера ми. Другия път го ползвай. Не ти трябва прехвален майстор, както твърдят "спящите" във форума.
                                Все пак беше 31-ви ... 1-вви ... всеки със своето настроение, компания и ангажименти.
                                Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X