Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самоделно бъги недовършено!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Самоделно бъги недовършено!

    Здравейте колеги нов съм във форума искам да се похваля с машинката с която се здобих наскоро започнат проект и недовършен!Та реших да се пробвам да го довърша!Двигателя е от ауди 80 куатро,има за довършване да се пусне и да се върже спирачната система,горивната система,охладителната система,и ел.инсталацията!Очаквам съвети и предложения.
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Самоделно бъги недовършено!

    Защо двигателя е отпред?
    GSM 0877 08 99 19
    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

    Коментар


    • #3
      От: Самоделно бъги недовършено!

      Не знам нямам идея така са го започнали.Сега малко по трудно ще ми е да прекарам горивото и охлаждането.

      Коментар


      • #4
        От: Самоделно бъги недовършено!

        Е защото е куатро каде да е

        Коментар


        • #5
          От: Самоделно бъги недовършено!

          Първоначално публикуван от iacata Преглед на мнение
          Е защото е куатро каде да е
          Трябва му ей такава джаджа за да е от зад:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20171012_190526.jpg
Прегледи:2
Размер:319.0 КБ
ID:5777085
          P.S.Харесаха ми седалките,кой ги е изработвал?
          PPS.Сложи радиатора пред мотора за да нямаш главоболия с прегряването.
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • #6
            От: Самоделно бъги недовършено!

            Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
            Трябва му ей такава джаджа за да е от зад:[ATTACH=CONFIG]942716[/ATTACH]
            P.S.Харесаха ми седалките,кой ги е изработвал?
            PPS.Сложи радиатора пред мотора за да нямаш главоболия с прегряването.
            Седалките нещо не ми харесват много трябва и да се тапицират и тн. не ми се занимава с тях,мисля да ги махна и да сложа като за начало обикновенни седалки.За радиатора отпред мислих но мисля че няма да стане трябва да е пред тръбите за да не опира перката много е малко растоянието,мисля да сложа малко по голям радиатор на мястото на този отзад и задължително с две перки.

            Коментар


            • #7
              От: Самоделно бъги недовършено!

              Дано не съм прав ,конструкцията ще има проблем с разпределението на тежеста при толкова изнесен напред двигател.Предния мост не може ли да се мести?
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #8
                От: Самоделно бъги недовършено!

                Седалките, ако няма да ги ползваш, мога да ти дам две обикновенни за тях, кажи от каква кола искаш!
                мисля, да зема а се замисля...

                Коментар


                • #9
                  От: Самоделно бъги недовършено!

                  Как се мести "преден мост" на Ауди? Не че се вижда и заден де.
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • #10
                    От: Самоделно бъги недовършено!

                    Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                    Дано не съм прав ,конструкцията ще има проблем с разпределението на тежеста при толкова изнесен напред двигател.Предния мост не може ли да се мести?
                    Е па баласт не може ли да му се тури отзад?
                    Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                    Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Самоделно бъги недовършено!

                      Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                      Е па баласт не може ли да му се тури отзад?
                      Може, два-три бордюра, от баятите, вързани с колани.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #12
                        От: Самоделно бъги недовършено!

                        Мисля че няма да ми прави проблеми все пак нямам намерения да карам толкова екстремно и по големи наклони

                        Коментар


                        • #13
                          От: Самоделно бъги недовършено!

                          Ей Дика , да да беще писал "Вижте какви хубави седалки има, как добре стои двигателя отпред и как готино ще се охлажда". Все някои щеше да даде акъл как да направиш спирачките и да докараш бензин до двигателя и да светят лампичките! За баланса мога и аз да дам акъл ползвай пясък в чували! Успех с начинанието. Весела нова година на всички!
                          Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                          Коментар


                          • #14
                            От: Самоделно бъги недовършено!

                            Направо го прави на газ добре направена ще пали и зимата на газ

                            Коментар


                            • #15
                              От: Самоделно бъги недовършено!

                              Първоначално публикуван от Dikata1988 Преглед на мнение
                              Седалките нещо не ми харесват много трябва и да се тапицират и тн. не ми се занимава с тях,мисля да ги махна и да сложа като за начало обикновенни седалки.За радиатора отпред мислих но мисля че няма да стане трябва да е пред тръбите за да не опира перката много е малко растоянието,мисля да сложа малко по голям радиатор на мястото на този отзад и задължително с две перки.
                              Голямо ти е разстоянието и ще ти трябва друга водна помпа,инак ще прегрява.На това нещо тотално му е сбъркана концепцията,но гледам,че е правено с мерак.

                              P.S.Разчисти си п.кутия,превишил си лимита и не можеш да получаваш съобщения.
                              Последно редактирано от petroffbg; 31-12-17, 15:01.
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X