Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самоделно бъги недовършено!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Самоделно бъги недовършено!

    Да не е лошо като идея да помисля з втора водна помпа.Благодаря за съвета!

    Коментар


    • #17
      От: Самоделно бъги недовършено!

      Първоначално публикуван от gali_km Преглед на мнение
      Ей Дика , да да беще писал "Вижте какви хубави седалки има, как добре стои двигателя отпред и как готино ще се охлажда". Все някои щеше да даде акъл как да направиш спирачките и да докараш бензин до двигателя и да светят лампичките! За баланса мога и аз да дам акъл ползвай пясък в чували! Успех с начинанието. Весела нова година на всички!
      Благодаря за съвета!Весела нова година!

      Коментар


      • #18
        От: Самоделно бъги недовършено!

        Да колега прав си има много сбъркани работи но наистина с мерак е правено и мисля че желание и труд всичко може да се нагласи!Не се бях замислял за водната помпа дали ще смогне все пак няма да го има малкия радиатор за парното но наистина не е лошо да помисля за още една помпа само че как ще стане идея си нямам.

        Коментар


        • #19
          От: Самоделно бъги недовършено!

          Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
          Как се мести "преден мост" на Ауди? Не че се вижда и заден де.
          Като е типово трудно,но поне с конструкцията може да се помисли.Това чудо ще забива във всяка неравност и това си е опасно.
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • #20
            От: Самоделно бъги недовършено!

            Ако кипне водата или спука казанчето- право върху главата на шофъора.

            Коментар


            • #21
              От: Самоделно бъги недовършено!

              Ние като правихме нашите бъгита гледахме да са максимално леки, а тук гледам се дават акъли за бордюри и чували...

              За сведение-моето беше 640 кила.
              Пак не беше много балансирано, но в обратния вариант-режка задница и лека предница. Но това помага за устойчивост при катерене и спускане на екстремни баири, а колегата казва, че няма да го кара екстремно...
              И аз мисля, че концепцията е сбъркана, и си мисля, че това е така, защото който го е започнал не е имал някаква изчистена идея какво иска да постигне, а е свалил частите от колата, и е копирал разположението им и окачването.
              А не се прави така.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #22
                От: Самоделно бъги недовършено!

                Първоначално публикуван от Dikata1988 Преглед на мнение
                Здравейте колеги нов съм във форума искам да се похваля с машинката с която се здобих наскоро започнат проект и недовършен!Та реших да се пробвам да го довърша!Двигателя е от ауди 80 куатро,има за довършване да се пусне и да се върже спирачната система,горивната система,охладителната система,и ел.инсталацията!Очаквам съвети и предложения.
                Миналата година искаше да го довършваш , пък тази година го продаваш , да се чуди човек каква е била целта на темата.
                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                Коментар


                • #23
                  От: Самоделно бъги недовършено!

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  ... а тук гледам се дават акъли за бордюри и чували...
                  Еее, ти барем чувство за хумор имаш !
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #24
                    От: Самоделно бъги недовършено!

                    Абе схванах, ама нали днес е Нова година, не мога да мисля много-много...

                    Ама пък би следвало да се пояснява, че е бъзик, може някой прозд като мен да го приеме сериозно, и глей кво стаа.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Самоделно бъги недовършено!

                      Ако радиатор, разширителен съд и маркучи се направят кадърно, няма да грее. Като сложиш отзад радиатор, резервоар, акумулатор, горе долу баланса ще дойде, а и то ще се кара за кеф, не за спорт.
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • #26
                        От: Самоделно бъги недовършено!

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        .. ама нали днес е Нова година...
                        Ами айде тогава !
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #27
                          От: Самоделно бъги недовършено!

                          Е сега пича, ще се обърка тотално! Акъли дал господ, а и е попаднал на точното място.
                          0887 526 564/ 0897 933 755 /

                          Коментар


                          • #28
                            От: Самоделно бъги недовършено!

                            Здравейте и честита нова година! Поздравления за придобивката, но НЕ слагай две водни помпи, защото едната ще пречи на другата. Особено ако е електрическа.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X