Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стоп Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стоп Фероза

    Днес в гората си счупих стопа на Ферозата

    та, въпроса е на някой да му се намира някой стоп от тези дето са в бронята - ляв? Или кажете къде мога да си купя?
    Поздрави

  • #2
    До: Стоп Фероза

    Първоначално публикуван от misho22 Преглед на мнение
    Днес в гората си счупих стопа на Ферозата

    та, въпроса е на някой да му се намира някой стоп от тези дето са в бронята - ляв? Или кажете къде мога да си купя?
    Поздрави
    Чувал сум че стават от жигула с малко преправяне. Другия вариант който аз направих, пеместих светлините на "декоративните" които са на купето. Използвах държачите на крушките от счупения и импровизирах. Играчка е ама се получи.
    О899 2б2 1З2

    Коментар


    • #3
      До: Стоп Фероза

      Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
      Чувал сум че стават от жигула с малко преправяне. Другия вариант който аз направих, пеместих светлините на "декоративните" които са на купето. Използвах държачите на крушките от счупения и импровизирах. Играчка е ама се получи.
      Те не са декоративни а баш правилните. Просто за някои пазари са сложили тези отдолу. Съвета ми е да си включите тези които са на купето, а долу да си сложите правилна силова броня.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        До: Стоп Фероза

        И аз счупих един от моите онзи ден и ще се наложи да ги вдигам горе високо на купето, където си им е мястото

        Ако ги има нови ще са трицифрена сума

        Много поздрави,
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #5
          До: Стоп Фероза

          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
          И аз счупих един от моите онзи ден и ще се наложи да ги вдигам горе високо на купето, където си им е мястото

          Ако ги има нови ще са трицифрена сума

          Много поздрави,
          Дали не си счупил десния?
          Поздрави

          Коментар


          • #6
            До: Стоп Фероза

            Да, как позна

            Сериозно, десен е, дупка колкото да влезе моливче...

            Поздрави,
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #7
              До: Стоп Фероза

              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
              Да, как позна

              Сериозно, десен е, дупка колкото да влезе моливче...

              Поздрави,
              Какво ще кажеш да спазарим левия?
              Поздрави

              Коментар


              • #8
                До: Стоп Фероза

                Ако дойдеш да ми ги свържеш ги взимай и 2та или и аз мога да дойда няма грижи

                Но сега ме е хванал творчески мързел... и не ме пуска вече 2ра-3та седмица...

                Много поздрави,
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • #9
                  До: Стоп Фероза

                  Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                  Ако дойдеш да ми ги свържеш ...
                  И мойта Фероза е със стопове на бронята, но съм разглабял стоповете на калниците и инсталацията си я има ... само няма крушки.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Стоп Фероза

                    Първоначално публикуван от MuPoH Преглед на мнение
                    И мойта Фероза е със стопове на бронята, но съм разглабял стоповете на калниците и инсталацията си я има ... само няма крушки.
                    ЕЕЕЕ колега трай си бе. Аз как иначе ще се сдобия със стоп..
                    Поздрави

                    Коментар


                    • #11
                      До: Стоп Фероза

                      Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                      Те не са декоративни а баш правилните. Просто за някои пазари са сложили тези отдолу. Съвета ми е да си включите тези които са на купето, а долу да си сложите правилна силова броня.
                      Не е от пазарите. След незнам коя си година са ги преместили долу, с цел да преместят резервната гума така че да има повече видимост през задното стъкло. Иначе и според мен ниски стопове на джип не е добра идея. Мойте са си горе фабрично, ама тя и мойта си е дърта.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Стоп Фероза

                        Реших проблема със стопа. Обадих се в магазина на Евлоги Георгиев и попитах колко струва нов. Казаха, че го имат и е 196лв. (нещо ме преряза през корема) и взех, че си продадох Ферозата днес.
                        Поздрави

                        Коментар


                        • #13
                          До: Стоп Фероза

                          Ха сега да те видим къде ще лепиш лепенките...
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Стоп Фероза

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Ха сега да те видим къде ще лепиш лепенките...
                            Залепих ги и я продадох след два дни, но съм говорил с човека да му ги скъсам за да не се обезмисля знака. Ако си продаваме джипките със знаците то скоро всички ще са членове на форума.
                            Поздрави

                            Коментар


                            • #15
                              До: Стоп Фероза

                              Гаджето на сестра ми имаше "търкания" с един автобус,докато караще моита кола.То се размина много леко предвит,че автобусът се движеше с поне 80,ама задната врата е леко вдлубната,защото автобусът закачи резервната гума и дясната броня е леко надигната нагоре колкото да не мога да си отварям багажника като бял човек.Стопа учудваштп си работи и само стъклото на мигача е счупено,но ако сте намерили начин да се сдобиете с такава вещ споделете.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X