Обява

Свий
Няма добавени обяви.

първо АТВ -polaris touring 570 2017/18

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • първо АТВ -polaris touring 570 2017/18

    Здравейте,на път съм да си купя АТВ и съм се насочил към Polaris 570 Touring.Смятам да си купя чисто ново от магазина,излиза около 15 хил без ДДС,тъй като втора употреба след 2010 са около и над 10 хил,така че ще добавя още малко и поне знам,че ще карам нещо ново и в гаранция.Та въпросът ми е,дали има колеги,които имат или са карали такава машина и да споделят мнението си.Карал съм 4-5 пъти АТВ досега и съм начинаещ.АТВ-то ще се използва за разходки сред природата през уикенда,затова държа да е с двойна седалка.Няма да правя тежък офроуд,дълбока,кал,изкачвания и т.н.Ще се кара в гората,поляните и ще си рина сняг зимата.Освен polaris,съм се насочил и към can am outlander 570,но везните клонят сериозно към полариса,тъй като can am-а е доста по-нестабилен в сравнение с polaris-а и има опасност от преобръщане.Ще съм благодарен ако получа компетентни мнения.Поздрави.

  • #2
    От: първо АТВ -polaris touring 570 2017/18

    Здравей и добре дошъл сред нас!
    Нямам много опит с четворките, но за твоите условия на експлоатация, класа (кубатурата) звучи подходящ. Сигурен ли си за стабилността, понеже Полариса е по - широк, но пък Can-am-a е проектиран да е малко по - нисък, така че мисля че центрите на тежест ще са що годе на едно положение. Каквото и да избереш, чисто новата ти машина ти гарантира максимум фън с минимални ремонти (първите години само обслужване). Като говориш за стабилност, не забравяй, че са много важни страничните наклони при завой. Чрез промяна на твоята позиция променяш респективно и центъра на тежестта на машината. Има доста теми във форума и учебни видеа, относно техниката на каране. Добра идея е и да посетиш Школата на Тодор Христов в Троян за обучение. Получаваш знания от най - добрите в страната.
    Поздрави
    Преслав
    Non scholae sed vitae discimus.

    Коментар


    • #3
      От: първо АТВ -polaris touring 570 2017/18

      Изгледах този клип,където са сравнени двата мдела и останах с впечатление,че поларис-ът е по-стабилeн.
      Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 02-01-18, 13:53.

      Коментар


      • #4
        От: първо АТВ -polaris touring 570 2017/18

        Клипа е много явно поръчков. Нямам поглед върху тези модели АТВ-та, но клипа е отвратително продуктово позициониран в полза на полярната звезда.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          От: първо АТВ -polaris touring 570 2017/18

          Писах му ЛС на колегата..
          Видеото което си ми изпратил го намирам за много хубава реклама на поларис. Ауто индустрията (в частност АТВ пазара) се стреми за повече продажби и се бори със зъби и нокти заради силната конкуренция. От видеото ми става ясно че окачването е настроено (ако е регулируемо разбира се) на най - меко на кан - ама. Не те отказвам от полариса, понеже не съм карал нито едно. Съвета ми е иди покарай и двете и ти си реши на кое се чувстваш най - добре.. Трябва първо теб да те кефи и да ти е комфортно, после да е шампион по американските ревюта..
          Non scholae sed vitae discimus.

          Коментар


          • #6
            От: първо АТВ -polaris touring 570 2017/18

            Благодаря ви за мнениятаНека да споделят мнения колеги,които имат или са карали едното или другото.В официалния вносител на кан ам в софия се предлага този модел с 2000 лв по-скъпо,отколкото в румъния...сериозно съм раздвоен на коя марка да заложа.с полариса разликата е около 300 лв по-евтино в румъния.

            Коментар


            • #7
              От: първо АТВ -polaris touring 570 2017/18

              Карал съм и съм имал и двете марки и мога да кажа че кан ама е в пъти по-добър от полариса,по-лек,по-динамичен и много по безпроблемен.А видеото няма какво да го коментирам, явна реклама на поларис която няма нищо общо с реалността.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X