Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с пушката!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с пушката!

    Здравейте колеги:от 10г.имам руска надцевка ИЖ 27ЕМ с инжектори перфектна пушка,никакви луфтове и язви но започна да ме плаши! Вчера правихме хаика,бях гонач произведох истрел и тя се отвори.в началото помислих че несъм я затворил добре,направих още 4 истрела од които вторият истрел пак отвори.Моля даите съвет.

  • #2
    От: Проблем с пушката!

    Давам съвет копнат от нета / ни съм ловец ни гърмя с тия,бащата едно далечно време имаше такава ма не съм си играл /.

    ръба на каналчето което запира петлето се е заоблило. След внимателно запиляване с профилна пила стана като оргинално.


    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с пушката!

      Вземи пушката и бегом към най близкия оръжейник да я види и ремонтира. Като чета за тез инжектори (ежектори е думата) силно препоръчвам да не буташ нищо по оръжието сам.
      Subaru Legacy 2.5
      Suzuki GS500 E

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с пушката!

        Благодаря за съвета колега,но дали този проблем може да се отстрани?А що става въпрос за ежекторите и аз така ги знаех но по стари философи ме накараха да се самнявам в думата.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с пушката!

          Вероятно ще може, но трябва да го види специалист. Така на боб е трудно да се каже, а и не и помня вече заключването на тази пушка какво е точно.
          Subaru Legacy 2.5
          Suzuki GS500 E

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с пушката!

            Тази пушка ИЖ 27ЕМ вероятно е правена след 1990 г. Тогава променят ключовете. При предишния модел ИЖ27Е не мога да си представя изобщо подобен проблем. Дали може да се ремонтира? - зависи къде е проблемът - в ключа или в жлеба на цевта под патронника. Но може и някой от ежекторите да е повреден ... е, с гадаене няма как да стане, търси оръжейник. Аз имам 35 години опит и дори не съм чувал за такъв проблем.
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с пушката!

              95-та година е .
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с пушката!

                Здравей колега,
                имам 27-ица. Когато като млад ловец избирах ми дадоха следния съвет: руските пушки са много здрави, но това "фините" неща като мобилни шокове, ежектори , не се удават много на руснаците. По-времето когато си писал бях в района около теб и можех да погледна, но... По принцип много малко неща не се ремонтират по пушка като твоята така, че спокойно. Чувал съм за къдрен оръжейник в Златоград, но са съжаление не мога да дам координати. Колега НЕ СИ ПРАВИ ЕКСПЕРИМЕНТИ да продължаваш да "гърмиш" с този проблем, щото освен че ще унищожиш оръжието безвъзвратно със сигурност ще се нараниш.
                весело посрещане на новата година.

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с пушката!

                  Има дефект в рамковото заключване/недостатъчен ход или износен, заоблен ръб. За добър майстор е и е поправимо , бъди спокоен. Наздраве в тази предновогодишна нощ.
                  Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем с пушката!

                    Благодаря ви колеги,на истина ме успокойхте.За сег ще спра да търся нова.Живот и здраве през новата година ви желая.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Проблем с пушката!

                      Я не се занасяй,новата не пречи на старатаНова Година - ново пукало
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #12
                        От: Проблем с пушката!

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Я не се занасяй,новата не пречи на старатаНова Година - ново пукало
                        Хах , колко тъжно , но верно.............
                        Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Проблем с пушката!

                          Чиста работа колега Някаква препоръка?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Проблем с пушката!

                            Бюхаг или BRNO в перфектно състояние.
                            Ако е машина, нека бъде немска!
                            XJR 1200
                            ETZ 150
                            Kawasaki Ninja ZX10R

                            Коментар


                            • #15
                              От: Проблем с пушката!

                              Е как коя - Бенели
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X