Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

    Взимаш материал 65 Г. Някой да го престърже на Ф 6,5 до 7мм. Зависи дали парчето от евреина на център на шпилката. Закаляваш с малката горелка или на газов котлон.Пробиваш в центъра с Ф5 на 15мм примерно. Првиш с пилата или много малък диск с мафлекса челни зъби. Като не внимаваш, сега ще пилиш.Пробиваш шпилката около евреина. Задължително вадене на стружките с вода честичко, че да не строшиш стурмента. Накрая набиваш лекичко тънка, плоска и прежалена отверка от всички страни докато строшиш ядката. Псувай повечко докато го правиш. Повярвай ми, ще ти олекне. Слеващия път внимавай повече с евреите. Нищо хубаво не може да се очаква от тия. Успех.

    ПП. Ще се радвам да науча някой нов по-лесен начин.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

      Първоначално публикуван от til Преглед на мнение
      ... Има ли някакви по-яки бургии, които биха пробили закалената звезда? ..
      Има бургии с глава от шмиргел, като борче на зъболекар - дупчат всичко.
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        ПП. Ще се радвам да науча някой нов по-лесен начин.
        Разпробиваш цялата шпилка и навиваш пружина за поправяне на резба. Балиго как се казва. Бързо, лесно и вкусно! Ма трябва да мислиш преди да набиваш рани работи дето не им е мястото.
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

          Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
          Има бургии с глава от шмиргел, като борче на зъболекар - дупчат всичко.
          Не съм виждал. Дай линк.

          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
          Разпробиваш цялата шпилка и навиваш пружина за поправяне на резба. Балиго как се казва. Бързо, лесно и вкусно! Ма трябва да мислиш преди да набиваш рани работи дето не им е мястото.
          Разпробиваш ама на тезгяха. На място пробиването ще е с леко неясен завършек.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

            Не съм съгласен. Още повече набиването на каквото и да е (по-трвърдо от мою) увеличава напрежението по края на шпилката и резултата е предвидим и положението клони към ситуация
            А разпробиването на осмица с бургия 7-ца позволява да развиеш шпилката. После пружината е 9,4 (примерно) - тъй че - и да сгрешиш - колко да сгрешиш.
            Ползувал съм го и съм давал на френдове да го ползуват.
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

              Първоначално публикуван от til Преглед на мнение
              ..... и звездата се счупи и остана в дупката. Естествено бургиите не могат да пробият звездата. Та безкрайно ще съм благодарен ако дадете съвет какво да правя. Има ли някакви по-яки бургии които биха пробили закалената звезда?......?
              Звънни ми на телефона от профила.

              Коментар


              • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Не съм виждал. Дай линк...
                Линк нямам, имам няколко бургии, по-точно борчета, останали от баща ми. Снимах ги, но снимката не се качва тука. Повечето са конични, с различен диаметър, но има и цилиндрични.
                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                Коментар


                • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

                  Момци гадината беше извадена успешно благодарение на местен майстор-заварчик. Утре ще поръчам да ми направят нови шпилки (чудя се дали да сменя само скъсаните или да разбутам акото и да пробвам да сменя всички). В понеделник ще пратя някъде колектора да го челосат и във вторник-сряда ще събера дискотеката

                  Коментар


                  • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

                    Ваденето при мен стана с помощта на телоподавката и жертвени гайки без никакъв проблем. Късат се шпилките на 1-ви и 5-ти цилиндри заради конструктивна недомислица. Преди да го челосаш вземи флекса и изрежи "усилванията" между отделните тръби за да отпусне напрежението от термо деформациите.
                    Шпилките които препоръчват по английските и австралийските форуми са "усилени на Вюрт". Аз ги купих от София в магазина до Орион (не му знам името та ако някой се сеща да го напише). Малко боли като ги плащаш, но за сега нямам проблеми с късане. Задължително нова гарнитура и много внимателно завивай новите шпилки да не влезеш във водната риза.
                    П.П. Смени всички шпилки - старите са уморени и са от лайнолин, но се вадят без проблем когато не са скъсани.

                    Коментар


                    • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

                      Пуснах запитване за въпросните шпилки. Каква цена са ти обявили, че те е боляло?

                      Коментар


                      • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

                        Нямат такова нещо...

                        Коментар


                        • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

                          Нали не си ги търсил като "шпилки за Лендроувър". Мериш оригиналните и търсиш по размер, но искаш да са с висока якост.

                          Коментар


                          • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

                            А нали не става обикновенна шпилка, трябва да има и стопер?

                            Коментар


                            • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

                              Първоначално публикуван от Ivo_xt Преглед на мнение
                              Нали не си ги търсил като "шпилки за Лендроувър".
                              ...
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Нов с Land Rover Discovery 2 Td5

                                Тя като стане една такава...


                                Вече джипката е събрана, в движение и с нова 5мм броня(от арб пасти да ядат).





                                Тука се реже бая. лайстните под мигачите се режат доста по-малко. Въпросните лайсни имат едни "мустаци", та тоя мустак се реже през средата, аз го клъцнах целия, но не трябваше.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X