Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изгнили спирачни търбички.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изгнили спирачни търбички.

    Здравейте и Весела Коледа ,вчера Маверика ме изненада ,пропадна педала на спирачките ,оказа се ,че търбичката към задно ляво клело е изгнила и спирачната течност е изтекла.За да няма изненади реших да сменя и и двете,и към лявото и към дясното та и маркуча който влиза в тройника.Въпроса е оригинални ли да си поръчам или да ми направят защото чувам че правените ги правели от мед а трябвало да бъдат от месинг или някаква подобна сплав (не съм много вещ)?Та ако ми грешна информацията за правените казвайте къде да поръчам да ги направят?
    "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
    Кольо.

  • #2
    От: Изгнили спирачни търбички.

    Аз като сменях моите(друга кола) също не исках медни, та се обадих на една фирма(п..е) и ми ги направиха от стомана, в сайта им можеш да видиш какво предлагат. След зимата ще е най-точно дали ще ръждясат, но вече стана няколко месеца нямам проблеми. Цената беше просто смешна(и то с доставката).

    Коментар


    • #3
      От: Изгнили спирачни търбички.

      Отиваш в папе и ти правят стоманени.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: Изгнили спирачни търбички.

        Че на медните какво им е ?

        Коментар


        • #5
          От: Изгнили спирачни търбички.

          На NiCu пък ептен нищо им няма.
          Аз слагам само такива, щото хем са твърди, хем не се скапват от влагата.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            От: Изгнили спирачни търбички.

            Пак не казвате какво им е на медните,че и на мен ми е интересно?
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • #7
              От: Изгнили спирачни търбички.

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              На NiCu пък ептен нищо им няма.
              Аз слагам само такива, щото хем са твърди, хем не се скапват от влагата.
              А къде могат да ми ги направят ,предполагам трябва да им занеса старите ?
              "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
              Кольо.

              Коментар


              • #8
                От: Изгнили спирачни търбички.

                Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                Пак не казвате какво им е на медните,че и на мен ми е интересно?
                Аз си мисля че и с медни няма да има проблем
                "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                Кольо.

                Коментар


                • #9
                  От: Изгнили спирачни търбички.

                  Медните се цепят от вибрациите.
                  Владо, виж си Вайбър
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #10
                    От: Изгнили спирачни търбички.

                    Направо се чупят, но ако не са стегнати по ръкавите. Пробвай със железни, без да ги вържеш и ще видиш, че и те ще се строшат. Повечето бегачки са с медни и не съм чувал някой да се е утрепал. Аз ги слагам от 15 години и не е имало проблем.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Изгнили спирачни търбички.

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      Направо се чупят, но ако не са стегнати по ръкавите. Пробвай със железни, без да ги вържеш и ще видиш, че и те ще се строшат. Повечето бегачки са с медни и не съм чувал някой да се е утрепал. Аз ги слагам от 15 години и не е имало проблем.
                      Аз пък, като пенсионирах аватара след 30 години служба, май само бакърените му тръбички бяха като нови.
                      А там вибрации - бол!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Изгнили спирачни търбички.

                        Първоначално публикуван от hunter vl Преглед на мнение
                        А къде могат да ми ги направят ,предполагам трябва да им занеса старите ?
                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Отиваш в папе и ти правят стоманени.
                        Отговора го имаш, само че някой трябва да си пусне едно търсене с Гуглий.
                        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                        Коментар


                        • #13
                          От: Изгнили спирачни търбички.

                          Са шъ мъж прущаати Пенчо и Таргов, ама съпромата никой не го е отменил.
                          От там насетне всеки си решава сам.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #14
                            От: Изгнили спирачни търбички.

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Са шъ мъж прущаати Пенчо и Таргов, ама съпромата никой не го е отменил.
                            От там насетне всеки си решава сам.
                            Простено да ти е! Ама съпромата с металознанието де са им пресечните точки? Трибология? Умора на материалите?

                            Весели празници на всички!!
                            п.с, може ли малко по-сериозно с ползването на езика нашенски?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Изгнили спирачни търбички.

                              С6оро сменява на дъщерята на Полото изгнила тръбичка,сложих нова медна,никакъв проблем и никак не са меки ,тези които ги предлагат тук при нас в един магазин за авточасти.Преди 2 години на Фронтерата също сменявах централна към заден мост,никакви ядове.Има ги на размери и си купувач и огъваш това което ти трябва.Можеш да си поръчаш и цялата тръбна разводка ,до една седмица е доставката.
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X