Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

    От скоро се оглеждам и обмислям покупката на Гранд Чероки 2009-2010. WK мисля е модела. Имах възможността да карам един такъв с 3л. дизелов мотор. Лошо впечатление ми направи на магистрала при скорост около 120 км/ч и преминаване през неравност на пътя джипа буквално се чуди, кой път да хване. Иска си постоянно внимание и париране на отклоненията.
    Интересува ме това нормално ли е за модела? Или конкретният джип има проблем в предното окачване.

  • #2
    От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

    До лошо поддържана кола е и е специфично за машини с по-сложно окачване и големи гуми. Множество малки луфтове по предницата се събират до положение в което колата може да стане практически неуправляема след преминаване през съвсем дребна неравност. Получава се нещо като изпадане в резонанс на цялата предница. Опасно е-можеш да се претрепеш.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #3
      От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

      Карал си някаква гробница, този модел дори няма цял мост отпред който да го прави луд след дупка.
      Търси друг, и да е бензин- те са по стабилни при висока скорост!!!!!
      Поздрави!
      Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

      А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

      Коментар


      • #4
        От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

        Уточни какво имаш в предвид с това:
        Търси друг, и да е бензин- те са по стабилни при висока скорост!!!!!
        п.п. "Гробницата" си е гробница, разбитото си е разбито, стабилността си е стабилност .
        / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

        Коментар


        • #5
          От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

          Аз имах такъв и с висока скорост в завой си беше приключение. Става въпрос за 5.7 хеми. Иначе беше ограничен на 180 и спокойно си ги правеше.
          Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
          http://www.facebook.com/JeepBG
          LZ1GGC

          Коментар


          • #6
            От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

            Имам в предвид ,че понеже бензиновите вървят повече от дизеловите се предполага, че са по стабилни поради тази причина. Бензин-бърз -стабилен!!!! Дизел-не върви-нестабилен.
            Ти не знаеш ли че щом е JEEP трябва да е бензин и то V8!!!
            ХА ХА ХА!!!!!
            Поздрави!
            Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

            А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

            Коментар


            • #7
              От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

              Ок, майтапчия си, разбрах какво имаш в предвид.
              / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

              Коментар


              • #8
                От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

                Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                Имам в предвид ,че понеже бензиновите вървят повече от дизеловите се предполага, че са по стабилни поради тази причина. Бензин-бърз -стабилен!!!! Дизел-не върви-нестабилен.
                Ти не знаеш ли че щом е JEEP трябва да е бензин и то V8!!!
                ХА ХА ХА!!!!!
                Поздрави!
                Бате, да не е нещо да бъркаш, дъге? Или само предполагаш?
                Айде и от мене хахаха, пък може и тралала-ла !
                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                Само DIESEL !!!

                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                Коментар


                • #9
                  От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

                  Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                  Имам в предвид ,че понеже бензиновите вървят повече от дизеловите се предполага, че са по стабилни поради тази причина. Бензин-бърз -стабилен!!!! Дизел-не върви-нестабилен.
                  Ти не знаеш ли че щом е JEEP трябва да е бензин и то V8!!!
                  ХА ХА ХА!!!!!
                  Поздрави!
                  Нее. Най-добре някой архаичен и доказал се с времето редови шестак. От локомотив. Нещо като 4 литра ~ 170 магарета. Стабиуен е! Това трябва да е jeep! Това ще ги спаси!

                  WG 2.7 CRD

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

                    Това не е ли характерно за WJ по-старите Чероки и Вранглер? Там заради по-тънък болт и разбит отвор на едната щанга предните колела изпадат в Шими. На WK окачването е променено.
                    Интересува ме мнението на собственици, карали и поддържали такъв чероки. Какво е поведението му при висока (за джип) скорост и в завой?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

                      Първоначално публикуван от Alamo Преглед на мнение
                      Интересува ме мнението на собственици, карали и поддържали такъв чероки. Какво е поведението му при висока (за джип) скорост и в завой?
                      Това и на мен ми е интересно и бих искал да прочета най-вече от такива сменили WJ/G с WK/H.
                      Има тук един колоритен WK-еец с бензин, ама още нищо не е мъцнал
                      WG 2.7 CRD

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

                        Имам и двата джипа.И двата са дизели!Първото,което съм направил и при двата е да сложа фланци 30мм!Това след четене тук!Всичко друго е стоково/освен 17 гуми при WJ/!WJ-я изпадаше в "шими",но след подмяна на накрайници се оправи.Определено WK/H е по стабилният от двата!Не съм забелязал нестабилност при висока скорост досега,а не е като да не съм го карал...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

                          Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                          Има тук един колоритен WK-еец с бензин, ама още нищо не е мъцнал
                          Мога само да го сравня с Jeep KJ Liberty, WH e доста по-стабилен в завои. Но в сравнение с която и да е ЛЕКА кола (освен, по мои спомени, ВАЗ ) , губи съревнованието. То си пише на сенника в купето: High roll-over risk!
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            То си пише на сенника в купето: High roll-over risk!
                            На моя сенник друго пише

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24232284_1546391895453740_3216497610921444322_n.jpg
Прегледи:1
Размер:105.4 КБ
ID:5776552

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

                              Ако искаш да си доволен вземи си най-добрия Jeep - ТЛК...гледай сега кво става...залягаааййййй...
                              мисля, да зема а се замисля...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X