Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за покупка на подемник за автомобили.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

    4 тона с ел контри беше 3200 ,преди 7 години. Китаец ,но безпроблемен. Сега не съм ги проверявал ,отнесох два от преебалника за по 1,6 почти нови ,ръчни контри.
    Калин Владов,09РСПБЗН

    Коментар


    • #47
      От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

      Китайски 2200 лв. С монтаж.3бр. се ползват супер са.
      Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

      Коментар


      • #48
        От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

        Може ли снимка? С механични контри ли е?

        Коментар


        • #49
          От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

          С механични контри е.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_7841.JPG
Прегледи:1
Размер:250.0 КБ
ID:5776568Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_7842.JPG
Прегледи:1
Размер:268.6 КБ
ID:5776569Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_7843.JPG
Прегледи:1
Размер:271.3 КБ
ID:5776570
          Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

          Коментар


          • #50
            От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

            Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
            Ако ще внасяте - включвайте ме да делим транспорт...
            Няма смисъл. Една бърза проверка показа цени от 1500- 1750 евро. А на цени по 400 -600 евро всичко е продадено.Ако Мишоци има други източници - нека да сподели. В нашият случай , най - рационално е китайчето за 1600лв. там от Пловдив , не от Велико Търново.

            Коментар


            • #51
              От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

              [QUOTE=krasivl;3255317]С механични контри е.QUOTE]
              Такъв ми е този ,дет вдигна камиона на Ясен. Другия ми е по-добър.
              Калин Владов,09РСПБЗН

              Коментар


              • #52
                От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                Колеги каква височина на помещението искат подемниците , че да може да се работи спокойно прав отдоло ?

                Коментар


                • #53
                  От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                  Първоначално публикуван от Emil Manev Преглед на мнение
                  Колеги каква височина на помещението искат подемниците , че да може да се работи спокойно прав отдоло ?
                  Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                  Относно височината - задължително ПОНЕ 4м. Ако мислиш че има вероятност да се вкарват бусове или джипове, задължително 4,50 -5м. Така ще имаш полезна работна височина от 1,8м поне. Иначе ще работиш подгърбен.



                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар


                  • #54
                    От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                    Ммм да неизбежно идва и въпроса къде да сложа подемника.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                      Първоначално публикуван от milchev74 Преглед на мнение
                      Ммм да неизбежно идва и въпроса къде да сложа подемника.
                      За хората с ниски и относително тесни гаражи са подходящи споменатите по-горе ножични подемници.Вярно,че неможеш да стоиш прав под возилото,но пак хможеш да си свършиш доста работа.
                      Нещо от типа на :

                      http://www.wdw-lift.de/

                      https://www.youtube.com/watch?v=JiyjY40WRx0
                      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                        Първоначално публикуван от stilnik Преглед на мнение
                        В нашият случай , най - рационално е китайчето за 1600лв. там от Пловдив , не от Велико Търново.
                        Maй не ме разбра че е цена без ДДС,Масло,Монтаж Анкери и гаранция.Тоест,че НЕ МОЖЕ да се купи на тази цена !

                        Коментар


                        • #57
                          От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                          Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                          Maй не ме разбра че е цена без ДДС,Масло,Монтаж Анкери и гаранция.Тоест,че НЕ МОЖЕ да се купи на тази цена !
                          Не желая да дам линк, но в обясненията им пише друго. БОЛТОВЕТЕ СА ПОДАРЪК. Гаранцията важи при монтаж от тяхна страна. Дори 50лв. за транспорт до клиента в София и някои други градове.

                          PS. Дори за Пловдив индустриална зона имаше цена 1320лв. без ДДС.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                            Добре, де, след празниците ще видя насам-натам какво мога да изкопам, че то тука при мене е море от железа.
                            Мммммм, имаше тука на едно място един 4 колонен змей с онези джаги в средата на пътеките дето надигат колата още малко кеф ти отляво, кеф ти отдясно. Абсолютно изряден, работещ, до последно преглеждан от SOCOTEC /фирма за тех прегледи на индустриални машини/. Не знам дали още е там, ще проверя. Май му искаха 300 евро, или някъде там.
                            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                            Само DIESEL !!!

                            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                              А случайно някой такъв ? Натиснете снимката за да я уголемите

Име:75ea5f5ce7e2dd38795e5e110852ec4a.jpg
Прегледи:1
Размер:83.9 КБ
ID:5776966
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #60
                                От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                                Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                                Добре, де, след празниците ще видя насам-натам какво мога да изкопам, че то тука при мене е море от железа.
                                Мммммм, имаше тука на едно място един 4 колонен змей с онези джаги в средата на пътеките дето надигат колата още малко кеф ти отляво, кеф ти отдясно. Абсолютно изряден, работещ, до последно преглеждан от SOCOTEC /фирма за тех прегледи на индустриални машини/. Не знам дали още е там, ще проверя. Май му искаха 300 евро, или някъде там.
                                Такъв и аз искам. Колко тежи и какъв е макс. размер на колоната, за да помисля как да го докарам до Бг?

                                П.П и втора употреба машина за монтаж и демонтаж на гуми, че ми е омръзнало да се разправям с гумаджии.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X