Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за покупка на подемник за автомобили.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

    Аз да ви уча как се оправя ДДС няма смисъл В повечето случаи като говориш на място с хората и им кажеш че не държиш непременно на фактура с касова бележка проблема с ДДСто се решава от самосебе си
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #17
      От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Аз да ви уча как се оправя ДДС няма смисъл В повечето случаи като говориш на място с хората и им кажеш че не държиш непременно на фактура с касова бележка проблема с ДДСто се решава от самосебе си
      Ама за гаранцията обикновено трябва касова бележка.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #18
        От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Аз да ви уча как се оправя ДДС няма смисъл В повечето случаи като говориш на място с хората и им кажеш че не държиш непременно на фактура с касова бележка проблема с ДДСто се решава от самосебе си
        Не дават да се обели дума.
        Да не мислиш че бате ти Петьо не е пробвал.
        Аз съм съгласен и гаранция да не ми дават,ама не става.

        Коментар


        • #19
          От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

          Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
          Не дават да се обели дума.
          Да не мислиш че бате ти Петьо не е пробвал.
          Аз съм съгласен и гаранция да не ми дават,ама не става.
          В Апекс 11 ли ?
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #20
            От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

            Един приятел си купи преди две седмици винтов подемник втора употреба за 900лв. с проблем с бронзовата гайка .Занесе го някъде да му направят нова ,но се оказа ,че винта не е оригиналният а е правен друг и резбата му странично въобще не е гладка и износва бързо гайката.Трябвало да се занесе на резбошлайф и тогава да се прави новата гайка.Цена за нов винт 48х8 ,L-260 ,600лв и гайка 260 лв.така ,че трябва много да се внимава какво си купуваш .

            Коментар


            • #21
              От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

              Той хубаво ще го закара на резбошлайф, ама не се знае и от какъв говнолин е правен.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                Винтовете на такъв подемник дали са термообработени или е суров материал ?

                Коментар


                • #23
                  От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                  Първоначално публикуван от emilenev Преглед на мнение
                  Винтовете на такъв подемник дали са термообработени или е суров материал ?
                  Би трябвало поне да е подобрен на 35-38HRC.
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                    Аз пък да направя един завой по темата понеже съм минавал по този път.Ако е за вкъщи и имаш място си направи канал.Когато сменяш масло,вадиш двигател или скорости ще разбереш защо го казвам.На някои им е по удобно на канал на други на подемник.Първо реши дали ти е нужен.Поздрави и дано не съм настъпил някой по мазола

                    Коментар


                    • #25
                      От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                      На подемник се работи много по-удобно от колкото в канал,а и зимата не зъзнеш.Отделно изкопаването,куфражирането и бетонирането ще е на кантар със закупуването на подемник.
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                        Канал, дето да не е мизерия в него...още не съм виждал. Сигурно има, но не са често срещани. Докато сервиз с подемник...ако майсторите не са безхаберници...обикновено е като аптека вътре. Това са ми единствените съображения против канала.
                        Винтовете на подемниците..много ясно, че са закалени.
                        Марката, за която се питаше горе, е biessbarth-класика във всякакви подемници, стендове и оборудване за сервизи. Лошото е, че и цената идва "класическа". Купуването на подемник втора ръка...пак ще го напиша-категорично НЕ подкрепям. Здравите са много редки изключения. Който го е купувал тоя подемник нов, няма как да не си е направил сметката колко работа има и как ще го изплати.
                        Последно редактирано от santaclash; 24-12-17, 21:59.
                        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                          Първоначално публикуван от milchev74 Преглед на мнение
                          Аз пък да направя един завой по темата понеже съм минавал по този път.Ако е за вкъщи и имаш място си направи канал.Когато сменяш масло,вадиш двигател или скорости ще разбереш защо го казвам.На някои им е по удобно на канал на други на подемник.Първо реши дали ти е нужен.Поздрави и дано не съм настъпил някой по мазола
                          Директно мен настъпи.Ще кажа защо.
                          След като се уволних от казармата 1987година започнах работа в Автосервиз Габрово.
                          Там 6 години работих със подемник държавна работа.Реших да ставам частник и си направих гараж и канал и там откарах към 10 тина годинки.Еми брате не искам да си спомням за тая цигания с канала.
                          Писнало ми беше и от тоя канал съм намразил монтьорлъка че сега едно масло да си сменя предпочитам да легна под колата от колкото да се завирам в канала.Ако си купя подемник,и аз ще си купя,съм се зарекъл че тоя канал ще го зарина и бетонирам.Няма да развивам някаква особена дейност,но едно болтче да развия,искам да ми е широко,светло и удобно.
                          Поздрави на всички,наистина ценни съвети давате и май ще се навия да скоча на един новичък,само да дойде на цена !

                          Коментар


                          • #28
                            От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                            Бат Петьо, мога да ти пратя такова желязо оказион за символична цена, било то 2, или 4 колони. Обаче транспорта до България ще ти излезе камила с рога .
                            Недостатъци - 2 броя
                            1. Грам гаранция не давам като си го монтираш там при тебе колко добре ще работи. Все пак не е нов и ще го получиш „насипан“ върху палети.
                            2. От гледна точка на сигурността ....... ммммммммм ......... не знам, аз лично не бих си сложил подемник втора /шестнайста/ употреба. Тия тука наш'те са болни на тема безопасност, ВСИЧКО що е подемници, мотокари, кранове, вишки минава драконовски тех. преглед на всеки 6 месеца и са абсолютно безкомпромисни! За най-малкото нещо извън нормите машината се спира и те задължават да я отремонтираш с оригинални части. И така трябва да бъде. Именно по тая причина тука подемниците оказион струват стотинки.
                            А иначе аз навремето в гаража монтирах два чисто нови FOG - монтаж, гаранция, подръжка всичко от FOG Франция. Ама това е друга тема.
                            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                            Само DIESEL !!!

                            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                              Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                              За маслото до колкото знам работят с МХЛ32,а то не е никак специално масло,намира се на 5лв литъра.
                              МХЛ 32 на варел гръцко на Циклон или руско на Газпром ми идва на под 1.80 лева литъра . 350 лева ми е варела . С моите отстъпки немски АТФ на литрови бутилки ми е около 5 и нещо лева . На варел сигурно и той ще е на половината .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #30
                                От: Съвет за покупка на подемник за автомобили.

                                Добре де, колко повече струва един нормален подемник с добро качество? Питам, защото повечето автомонтьори хващат добър надник. Моя майстор например сега извади за нов компресор, стартово устройство и газов калорифер. Не са малко пари, но му трябва за да работи. Това без да прави някакви много скъпи коли. В халето му има таман два подемника Бейсбарт.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X